REKLAMA

Korona Handball kończy sezon. Ostatnim rywalem ligowy outsider

24-05-2019 23:02,
Marcin Długosz

To już ostatni akord sezonu 2018/2019 w wykonaniu Korony Handball Kielce. Podopieczne trenera Pawła Tetelewskiego są już pewne najwyższego, dziewiątego miejsca w drugiej części tabeli PGNiG Superligi. Na zakończenie rozgrywek zmierzą się u siebie z outsiderem rozgrywek – UKS-em PCM-em Kościerzyna.

Kielczanki poszły w dwóch rundach dodatkowych jak burza. Na siedem dotychczasowych spotkań wygrały aż sześć i uznały wyższość rywalek tylko raz, przegrywając na wyjeździe z KPR-em Jelenia Góra. Nie może więc dziwić, że w starciu z ostatnim zespołem w klasyfikacji będą zdecydowanymi faworytkami.

REKLAMA

Sobotnie rywalki zmierzyły się ze sobą poprzednio miesiąc temu. Wówczas zawodniczki ze Świętokrzyskiego odniosły na wyjeździe zdecydowany triumf wygrywając 38:29.

Mecz ostatniej, 32. kolejki PGNiG Superligi kobiet pomiędzy Koroną Handball Kielce a UKS PCM Kościerzyna rozpocznie się w sobotę, 25 maja o godzinie 14:30 w hali przy ulicy Krakowskiej. Wejściówki w cenie 5 złotych (ulgowe) oraz 10 złotych (normalne).

fot. Patryk Ptak

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group