Chcemy dać radość kibicom wygraną w ostatnim meczu

15-05-2019 02:15,
Z Sosnowca Marcin Długosz

Korona Kielce wygrała 4:2 z Zagłębiem Sosnowiec, czym po części mogła się zrewanżować beniaminkowi za marcową porażkę aż 1:4. - Chcieliśmy po prostu tutaj przyjechać i pokazać się z dobrej strony. Sądzę, że nam się udało. A tamto spotkanie już się skończyło – odnosi się zawodnik żółto-czerwonych, Łukasz Kosakiewicz.

REKLAMA

- Myślę, że zagraliśmy fajny mecz. Stworzyliśmy sporo sytuacji, a przy dwóch straconych bramkach popełniliśmy małe błędy. Przy pierwszej zawiniłem także i ja, bo wybiłem piłkę w zły sposób – przyznaje „Kosa”.

I dodaje: - Przespaliśmy troszeczkę początek drugiej połowy. Wiedzieliśmy jednak, że musieliśmy ten mecz wygrać. Obiektywnie mówiąc byliśmy drużyną lepszą, więc dobrze, że strzeliliśmy gole.

Przed meczem ostatniej kolejki obecnego sezonu, w którym na Suzuki Arenę przyjedzie Górnik Zabrze, kielczanie mogą motywować się szansą finiszowania na najwyższej pozycji w grupie spadkowej – dziewiątej. - Jak najbardziej. Skupimy się na tym ostatnim meczu. Chcemy go wygrać i dać radość kibicom. Zrobimy wszystko w tym celu – zapewnia Kosakiewicz.

fot. Grzegorz Ksel

Wasze komentarze

Fan2019-05-15 14:16:47
W tym ostatnim meczu moglibyście się zmobilizować i zagrać na 100%, żeby zmazać plamę z tych przespanych i bezbarwnych meczów, które kibice cały czas mają w pamięci. O umiejętności nie mas się co martwić, ale zaangażowanie? ...zobaczymy
@Fan2019-05-16 08:23:39
Dać radość co poniektórym kieleckim kibicom będzie niezwykle trudno.
Wygracie – powiedzą/napiszą, że za mało bramek, że nie było zaangażowania, ambicji, atmosfery itp.

Projekt i wykonanie: CK Media Group