Mnóstwo wyróżnień dla zawodników PGE VIVE po wspaniałym meczu z PSG!

29-04-2019 09:32,
Marcin Długosz

Obrodziło wyróżnieniami dla zawodników PGE VIVE Kielce po pierwszych meczach ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów, ale przecież nie mogło być inaczej! Nie co dzień rozgrywa się tak wybitnie spotkanie i pokonuje Paris Saint-Germain w Hali Legionów różnicą dziesięciu bramek…

Do kluczowych elementów mistrzów Polski w potyczce z paryżanami należał Vladimir Cupara. Serb momentami bronił jak natchniony i jedna z jego interwencji znalazła się wśród pięciu najlepszych obecnej fazy rozgrywek.

REKLAMA

EHF TV wyróżniło również jedno z trafień kieleckiego zespołu – a konkretnie Julena Aginagalde, który na kole wykazał się wielką zwinnością.

Wyróżnienia dopełnia najlepsza siódemka pierwszych meczów ćwierćfinałowych. W gronie tym znalazło się dwóch zawodników kieleckiego zespołu i – co ciekawe – wśród nich zabrakło Cupary. Doceniono za to postawę Uładzisłaua Kulesza i Blaża Janca, a warto też dodać, że najlepszym środkowym rozgrywającym wybrany został Igor Karacić z Vardaru Skopje, a więc gracz, który od lipca będzie zawodnikiem kielczan.

Najlepsza siódemka pierwszych meczów 1/4: Mikler – Gensheimer, Kulesz, Fabregas, Karacić, Kristopans, Janc.

fot. Anna Benicewicz-Miazga

Projekt i wykonanie: CK Media Group