Wielkanocny mecz domowy rezerw Korony

19-04-2019 14:22,
Marcin Długosz

We wczesne wielkosobotnie popołudnie swój mecz w ramach IV ligi świętokrzyskiej rozegrają rezerwy Korony Kielce. Ich rywalem na stadionie przy ulicy Szczepaniaka będzie Zdrój Busko-Zdrój.

Środowa wygrana 2:0 w zaległym spotkaniu z Łysicą Bodzentyn pozwoliła kielczanom powrócić na szczyt klasyfikacji. Naciskający z niższego stopnia podium Neptun Końskie wywiera jednak sporą presję, bo ma raptem 2 punkty mniej.

REKLAMA

Jeżeli chodzi o rywali żółto-czerwonych na czwartoligowym poziomie, to ten najbliższy jest jednym z najsilniejszych. Buszczanie zgromadzili jak dotąd 49 punktów i zajmują 4. lokatę w tabeli. We wrześniu – w pierwszym starciu obu zespołów – kielecka ekipa zwyciężyła na wyjeździe 2:0.

Niewykluczone, że zespół trenera Sławomira Grzesika otrzyma pewne wsparcie z pierwszego zespołu. Wówczas zawodnicy ci nie byliby rozpatrywani pod kątem gry ze Śląskiem Wrocław na Suzuki Arenie w Poniedziałek Wielkanocny.

Mecz 25. kolejki IV ligi świętokrzyskiej pomiędzy Koroną II Kielce a Zdrojem Busko-Zdrój rozpocznie się w Wielką Sobotę, 20 kwietnia o godzinie 13:00 na stadionie przy ulicy Szczepaniaka. Dla kibiców wstęp wolny.

fot. Maciej Urban

Projekt i wykonanie: CK Media Group