Korona w Gliwicach w niepełnym składzie

06-04-2019 00:22,
Marcin Długosz

Nie wszyscy piłkarze Korony Kielce będą do dyspozycji trenera Gino Lettieriego w meczu ostatniej kolejki rundy zasadniczej, w którym żółto-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Piastem Gliwice. Jeden gracz musi bowiem pauzować za nadmiar żółtych kartek.

Mowa o Michaelu Gardawskim. Lewy obrońca kielczan w potyczce z Zagłębiem Lubin obejrzał ósme napomnienie w obecnym sezonie, co kosztuje go pauzę w starciu na Śląsku.

REKLAMA

Pięciu graczy kieleckiego zespołu jest natomiast zagrożonych pauzą w pierwszym spotkaniu grupy spadkowej bądź mistrzowskiej. Do grona tego zaliczają się Bartosz Rymaniak, Łukasz Kosakiewicz, Marcin Cebula, Matej Pucko oraz Adnan Kovacević, którzy muszą liczyć się z absencją w przypadku otrzymania żółtej kartki.

Mecz Piast – Korona rozpocznie się w sobotę, 13 kwietnia o godzinie 18:00 na stadionie w Gliwicach.

fot. Paula Duda

Wasze komentarze

R2019-04-06 02:01:12
No i go... Mnie obchodzi ten szkopski klub. Niszczą Polaków z dnia na dzień, jak nawet spikera. Kozdy co utozsamial się z klubem wykatuja, zostają popierdulki niemieckie. To już nie jest Korona Kielce
jy2019-04-06 09:37:00
ltrenerze IV ligi i prezesie zajacu ndzieki , wyniki z 4 miejsca do I ligi moja noga juz nie bedzie na stadionie suzuki, szkoda czasu i forsy na błedne decyzje eks trenera nienieckiego makarona. kiedy zmiana napoleona

Projekt i wykonanie: CK Media Group