Ich rozgrywający są w znakomitej formie

22-03-2019 12:09,
Marcin Długosz

- Są to tylko dwa mecze, więc musimy wyciągnąć jak najlepszy rezultat. Trzeba popełnić tam jak najmniej błędów indywidualnych i zagrać dobry mecz zwłaszcza w obronie, bo ich rozgrywający są w znakomitej formie – mówi przed pierwszym starciem 1/8 finału Ligi Mistrzów z Motorem Zaporoże prawoskrzydłowy PGE VIVE Kielce, Arkadiusz Moryto.

Luka Cindrić z kolei podkreśla: - Oni grają mocno w defensywie i mają szybki środek. Dodatkowo stoją za nimi kibice tworzący super atmosferę. Mamy do rywali wielki szacunek.

REKLAMA

Zaporożanie pokazują się z dobrej strony w obronie. - Widać, że zawodnicy coraz bardziej się dogadują. Mateusz Kus łapie z nimi język, nie będzie łatwo przebić się przez ich obronę – twierdzi Moryto.

Najmocniejsze punkty zaporożan? - Wydaje mi się, że szczególnie ich lewe rozegranie i środek o wiele więcej grają jeden na jeden. Bazują na tym – kwituje prawoskrzydłowy.

- Są teraz w bardzo dobrej formie. Myślę, że najważniejsze będzie zatrzymanie ich rozgrywających – Pukhouskiego i Malasinkasa. Trzeba zagrać twardo w obronie – kończy natomiast Cindrić.

fot. Anna Benicewicz-Miazga

Projekt i wykonanie: CK Media Group