W Polsce nie ma znaczenia, kto jest faworytem

28-02-2019 15:13,
Marcin Długosz

Różnice punktowe w tabeli LOTTO Ekstraklasy są bardzo nikłe i Korona Kielce musi uważać, aby nie skomplikować sobie drogi do awansu do grupy mistrzowskiej. - Właśnie z tego względu ten nadchodzący mecz jest dla nas bardzo ważny. Trzy punkty zrobiłyby robotę! – mówi przed pojedynkiem z Zagłębiem Sosnowiec piłkarz kieleckiego zespołu, Adnan Kovacević.

- To dla nas będzie bardzo ważny i trudny mecz. Wiemy, jak bardzo mogą nam pomóc trzy punkty. W Polsce nie ma znaczenia, kto jest faworytem – twierdzi Bośniak.

REKLAMA

Sosnowiczanie wystąpią m.in. bez Mateusza Możdżenia czy swojego najlepszego strzelca, Vamary Sanogo. - Dla nas to bardzo dobrze! Mateusz jest dobrym zawodnikiem. Sanogo natomiast to znakomity napastnik i jego brak to dla nas również dobra informacja – kwituje „Kova”.

Zawodnik ten jesienią często występował w pomocy, ale teraz ponownie gra jako stoper. - Moja pozycja to obrońca. Mogę występować jako „szóstka”, ale przede wszystkim jestem defensorem – podkreśla piłkarz Korony.

fot. Maciej Urban

Wasze komentarze

obserwator2019-02-28 16:02:24
Lepiej nie liczcie na osłabienie przeciwnika tylko zagrajcie wreszcie dobry mecz. A co do zarządu : gdzie jest ten obiecany transfer napastnika ????Dziś ostatni dzień na transfery, "obiecanki, cacanki a głupiemu kibicowi radość ". Samymi defensywnymi piłkarzami meczy się nie wygrywa.
do obserwoator2019-02-28 18:40:17
Podobno trener buduje twierdzę obronną, zgodną z doktryną wojskową NATO (oficjalnie, bo nieoficjalnie przecież wiadomo, jaką doktrynę ma ten pakt).
Ankh2019-02-28 19:07:15
Brawo Kova
zsw2019-03-01 15:43:32
tabela jest tak spłaszczona żeby walczyć o 1-8 naprawdę trzeba wygrywać a nie liczyć na porażki innych I TYLE W TEMACIE

Projekt i wykonanie: CK Media Group