Śląsk podbity przez Kielce 3:0

26-11-2018 08:15,
Redakcja

Sobotnie potyczki w ramach II Pucharu Śląska – Ronin Fight dla zawodników z Kielc zakończyły się wyjątkowo pomyślnie. Wychowankowie Akademii Muay Thai Kielce wrócili aż z 3. zwycięstwami na koncie.

– Za niewątpliwy sukces uznaję wystąpienie naszej drużyny w Tychach. Wygraliśmy każdy pojedynek z gospodarzami. Wszystkie walki były prowadzone w formule Muay Thai na pełnym dystansie ale w każdej nasi zawodnicy zdecydowanie przeważali – mówi trener kieleckiego klubu Bartłomiej Miniszewski.

Jak dalej zaznacza szkoleniowiec, to Piotr Smulczyński zdominował najbardziej swojego przeciwnika, zaś 3. runda w wykonaniu Bartłomieja Borkowskiego była po prostu świetna. – Z sukcesem wchodziła praktycznie każda kombinacja ciosów. Ewelina Wójcik przeważała
w każdej rundzie, mimo że jej przeciwniczka ważyła aż 5 kg więcej – dodaje trener.

REKLAMA

To kolejny bardzo dobry wynik zawodów w wykonaniu kieleckiego klubu. 2 listopada w Niepołomicach na 4 starty zawodników z Kielc aż dwa zakończyły się zwycięstwami. 

Wyniki: 

Ewelina Wójcik 51 kg [Akademia Muay Thai Kielce] vs. Katarzyna Płonka 56 kg
[Klub Sportowy Ronin]

Bartłomiej Borkowski [Akademia Muay Thai Kielce] vs. Kamil Sekuła [Klub Sportowy Ronin], kat. wagowa 71 kg.

Piotr Smulczyński [Akademia Muay Thai Kielce] vs. Mariusz Skibiński [Klub Sportowy Ronin], kat. wagowa 81 kg.

II Puchar Śląska – Ronin Fight w formułach Muay Thai oraz K1 odbył się 24.11. w Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 4 w Tychach.

Organizatorzy: Klub Sportowy Ronin, Ronin Fight, Kickboxing Tychy oraz MOSiR Tychy.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group