Zagłębie było zdecydowanie lepsze

20-05-2018 20:25,
Marcin Długosz

- Dominowaliśmy w obu połowach. Mieliśmy dużo z gry, pokazaliśmy sporo akcji kombinacyjnych – cieszył się po końcowym gwizdku na Kolporter Arenie Mariusz Lewandowski, szkoleniowiec Zagłębia Lubin.

Mariusz Lewandowski (trener Zagłębia Lubin):

Zagłębie było zdecydowanie lepszym zespołem. Dominowało w obu połowach. Mieliśmy dużo z gry, pokazaliśmy sporo akcji kombinacyjnych. Mogliśmy podwyższyć wynik. Tak się nie stało i trzeba pracować.

REKLAMA

Chcę podziękować całemu zespołowi i sztabowi, który jest w drużynie odkąd ja trafiłem do Zagłębia. Chcemy się rozwijać i w następnym sezonie wyglądać zdecydowanie lepiej. Życzyłbym sobie, żeby te wygrane w kolejnym sezonie przyczyniły się do zdecydowanie lepszej pozycji ligowej.

fot. Maciej Urban

Wasze komentarze

Lettieri out!2018-05-20 21:52:46
Korona zarządzana przez miasto sprowadzała dużo lepszych piłkarzy (wiadomo, nie wszyscy się sprawdzali, ale przynajmniej niektóre transfery były strzałem w dziesiątkę np. Cabrera, Kapo, Carlos, Marković, Jovka i tak dalej). Nawet jak grali słabiej to zawsze walczyli. Każdy kto chciał tutaj wygrać musiał się przygotować na walkę do upadłego. A teraz co? Trenerze kpisz sobie z nas? Nie akceptujemy takiego podejścia do meczów!
@Lettieri out!2018-05-21 10:56:23
Lettieri biega za piłka po boisku, czy może jednak piłkarze?

Projekt i wykonanie: CK Media Group