Mecz o pietruszkę? Nie podchodzimy tak do tego

19-05-2018 08:00,
Marcin Długosz

- Chcielibyśmy wygrać ten mecz i zakończyć tak ten sezon. Myślę, że był on udany. Znaleźliśmy się w pierwszej ósemce i nie musieliśmy martwić się o utrzymanie. Teraz zrobimy wszystko, aby jeszcze zwyciężyć – mówi przed spotkaniem ostatniej kolejki LOTTO Ekstraklasy zawodnik Korony Kielce, Łukasz Kosakiewicz.

Grupa mistrzowska to jednak dla żółto-czerwonych pasmo porażek oraz raptem cztery zdobyte punkty. - Tak to się niestety ułożyło. Mamy to już jednak za sobą. Wygrajmy teraz mecz i pojedźmy na urlopy z lepszymi humorami – odpiera „Kosa”.

REKLAMA

W wyjściowej jedenastce kielczan dojdzie najprawdopodobniej do sporego przemeblowania. - Na pewno będzie parę zmian. Trener jakoś to przygotuje. Mamy jednak szeroką kadrę i nie trzeba się martwić, a tylko wyjść i zagrać na pełnię swoich możliwości – uważa gracz żółto-czerwonych.

Patrząc w tabelę, starcie Korony z Zagłębiem jest już w zasadzie o pietruszkę, ale… - Nie podchodzimy tak do tego. Ten mecz jest dla nas ważny tak jak wszystkie wcześniejsze – kwituje Kosakiewicz.

W niedzielę z kieleckimi kibicami pożegnają się Radek Dejmek i Jacek Kiełb, którzy nie przedłużą swych wygasających kontraktów. - Na zakończenie ich kariery w Koronie fajnie byłoby wygrać, żeby w ten sposób pożegnali się z tym miejscem – odnosi się 27-latek.

Obecny sezon żółto-czerwoni zaczynali identycznie tak jak go kończą – domowym pojedynkiem z Zagłębiem. - Na pewno działo się dużo. Pamiętamy tamten mecz, przegraliśmy go. Teraz chcemy wygrać – komentuje Kosakiewicz.

Nastroje w drużynie? - Nastawienie na pewno będzie bojowe, humory mogą być po spotkaniu – kończy piłkarz Korony.

fot. Maciej Urban

Wasze komentarze

Dario..2018-05-19 09:16:00
I to mi się podoba! Wychodzimy i walczymy o pełną pulę! Dajcie Nam radość na koniec sezonu!
ktoś2018-05-19 10:05:08
"...powtórka z rozrywki , z rozrywki powtórka , słuchają jej ludzie , słuchają podwórka...." albo "...ta ostania niedziela , juto się rozstaniemy...." Kosak bredzisz jakieś farmazony o tym , że teraz chcielibyście wygrać , to tamtego meczu nie chcieliście wygrać ?
Klub zaplanował piknik do 14stej , żeby było śmieszniej o osiemnastej pożegnamy Jacusia i Radzia a później będzie wpiernicz od zagłąbia i tak to będzie jutro wyglądać . Pokerowe rozgrywki dzieją się w salach zarządu bo na boisku została pietruszka , ale nawet po nią nikt się nie schyli bo przecież nic nie warta ....
"..... kibicu czy ci nie żal ...." tej kasy na bilet ???
@ ktoś2018-05-19 10:55:50
Masz rację Kosak musi tak bredzić bo zrobią z nim to samo co z Gostomskim , z Cebula i innymi . On chce mieć spokój i nie chce być gnojony ....,
CKT2018-05-19 11:46:23
To nie jest mecz pietruszkę, to jest mecz o natkę pietruszki.!!!
Baju, baju!2018-05-19 13:12:49
Tak jak wszystkie poprzednie. Kolejna ściema! Porażka po beznadziejnej kopaninie i ósme miejsce w tabeli. Jak zwykle minimalizm.

Projekt i wykonanie: CK Media Group