Katastrofalna pierwsza połowa. Chcemy powalczyć w rewanżu

21-04-2018 22:00,
Marcin Długosz

Pierwsza połowa była katastrofalna. Nie rzucaliśmy ze stuprocentowych sytuacji. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że powalczymy do końca. Druga połowa była już lepsza, pokazaliśmy w niej walkę – ocenił po sobotnim pojedynku z PSG w Hali Legionów zawodnik PGE VIVE Kielce, Blaż Janc.

Zvonimir Serdarusić (trener Paris Saint-Germain Handball):
W pierwszej połowie graliśmy dobrze zarówno w obronie, jak i w ataku. Pamiętaliśmy o meczu VIVE z Veszprem w Kolonii i o tym powrocie. Tego się nigdy nie zapomina. Powinniśmy byli być bardziej ostrożni po przerwie.

Tałant Dujszebajew (trener PGE VIVE Kielce):
Gratuluję PSG. W pierwszej połowie zagrali bardzo dobrze. Omeyer obronił chyba z siedem sytuacji sam na sam. Mieliśmy do niego zbyt dużo respektów. Na pierwszych szesnaście rzutów straciliśmy szesnaście bramek. Trudno się tak gra. Po przerwie było lepiej. W Paryżu chcemy spisać się jeszcze bardziej udanie i powalczyć w rewanżu.

Nikola Karabatić (zawodnik Paris Saint-Germain Handball):
W pierwszej połowie zagraliśmy dobrze, zwłaszcza w ataku. Świetnie wyglądała nasza taktyka, jakiej trener wymagał przeciwko obronie 5-1. Zdobyliśmy sporo bramek po kontrach dzięki dobrym obronom bramkarza. W przerwie usłyszeliśmy, że Kielce to dobry zespół. Wiedzieliśmy, że w Kolonii odrobili dziewięć bramek przeciwko Veszprem. Pierwszy kwadrans drugiej połowy to brak ostrożności, ale pamiętaliśmy o tym i zagraliśmy później już lepiej. Cieszymy się ze zwycięstwa. VIVE to dobry zespół, mają świetnych zawodników i to wielka sprawa wygrać tutaj mecz.

Blaż Janc (zawodnik PGE VIVE Kielce):
Po pierwsze chciałem podziękować naszym kibicom. Myślę, że taktycznie przygotowaliśmy się dobrze do tego meczu, ale pierwsza połowa była katastrofalna. Nie rzucaliśmy ze stuprocentowych sytuacji. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że powalczymy do końca. Druga połowa była już lepsza, pokazaliśmy w niej walkę. Również w rewanżu powalczymy o korzystny wynik.

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

Luker2018-04-21 22:23:47
W paryzu jeszcze ładniej zagracie i dziesięcioma przegracie.
Ckk2018-04-21 22:28:28
Uff super ze paryz odpuscil naszym gwiazdeczkom bo moglo byc -24 jak z rezerwami Lwow!
eyue2018-04-21 23:28:55
Talant...kończ waść i wstydu oszczędz....jesteś najsłabszym ogniwem tego zespołu...a wraz z tobą Jurkiewicz,Kuskus,Lijewski
CKT2018-04-21 23:30:52
Najgorszy jest brak wpływu trenera na grę Vive .! Od dłuższego czasu widać to aż boli !! Są gwiazdeczki a nie ma drużyny. ...
kibiCK2018-04-21 23:53:43
Gramy słabo w obronie, a na takie mecze bez obrony nie mamy po co wychodzić. Od kilku miesięcy nasza obrona pozostawia wiele do życzenia. Liczyłem, że coś się ruszy w tym temacie, że zespół będzie dobrze przygotowany, ale obrona jak była słaba tak jest cały czas. Gramy zbyt pasywnie, bez wyjścia do atakujących... efekt do przerwy -12 w plecy. Taki Wersal w obronie to sobie można grać w naszej lidze, a nie w pucharach. W Lidze Mistrzów ma być agresja w defensywie na pograniczu brutalności inaczej nie da się wygrywać takich spotkań. P$G grało bardzo twardo, a my dopiero w drugiej połowie zaczęliśmy się bić w obronie.
Fu*k EHF2018-04-21 23:59:17
O sędziach się nawet nie wypowiadam. Graliśmy bardzo słabo, ale sędziowie dołożyli swoje. Jak można na taki mecz wysłać tak niedoświadczonych sędziów? Zwykle jest tak, że sędziowie prowadzą mecz obiektywnie lub minimalnie pod gospodarzy. Nie tym razem. Jak to mówią na układy nie ma rady, kasa Misiu kasa.
Bryx2018-04-22 00:04:22
"Powalczyć" sobie można. Szkoda tylko, że na Final 4 szans już nima.
Viber dziad2018-04-22 08:54:38
Powalczyć gdzie w pierwszej połowie było 12 później zagrali rezerwowym składem nie chciał nas ośmieszyć pokazali gdzie jest vive miejsce
Paryż2018-04-22 09:32:16
Powalczyć już Z w Kielcach pokazaliscie klasę przegrywać 13 Paryż wam pokazał gdzie wasze miejsce dzidziuś prawdę powiedział że odchodzi ż klubu do lepszej drużyny niemieckiej a reszta to szprot serwasa
Look2018-04-22 09:33:47
Dlaczego trener nie reagował nie wziął wcześniej czasu dopiero przy ośmiu bramkach straty? Trzymał się kurczowo ustawienia 5-1 mimo że PSG świetnie sobie z takim ustawień radziło.
stank2018-04-22 13:08:42
CZARNA SOBOTA KIELECKIEGO SPORTU!!!
Byłem na wszystkich trzech meczach tego dnia i jaki wynik???
3:0 dla gości!!!!
SZLACHETNA GOŚCINNOŚĆ!!! PRZYJEŻDŻAJCIE - TU SIĘ ŁATWO WYGRYWA!!!
Tylko, że niedługo nie będzie do kogo przyjeżdżać, bo gospodarze z super- i extralig pospadają albo się wycofają z rozgrywek.
karol2018-04-22 13:47:53
Ta drużyna od dawna nie ma trenera, co widać na boisku. Europa nam niestety odjechała, a zniwelowanie strat po przerwie to zasługa nie tyle metamorfozy Vive co podejścia rywala. PSG potrzebował 30 minut by wybić nam z głowy mrzonki o Kolonii
trener2018-04-22 14:38:47
Czytam co mówi trener Vive po meczu we wlasnej hali przegranym 6 golami i nie wierzę. Dla niego widać to był udany mecz skoro zapowiada, że w Paryżu chcemy spisać się jeszcze bardziej udanie. Śmiać się czy płakać?

Bartłomiej Smolarczyk został nowym zawodnikiem Korony Kielce. – Nie chcę wychodzić z założenia, że bijemy się o utrzymanie – powiedział w rozmowie z klubowymi mediami.
Bartłomiej Smolarczyk został nowym zawodnikiem Korony Kielce! Jest to siódmy transfer do „żółto-czerwonego” klubu.
Piłka ręczna, choć nie tak popularna jak piłka nożna, ma swoje wierne rzesze fanów na całym świecie. Jednym z częstych pytań zadawanych przez nowych kibiców jest - ile trwa połowa w piłce ręcznej? Ten artykuł postara się odpowiedzieć na to pytanie, przyglądając się różnym aspektom gry, w tym przepisom i ich różnicom w kategoriach wiekowych.
Europejska Federacja Piłki Ręcznej podała dokładny terminarz rozegrania tegorocznej części zmagań fazy grupowej Ligi Mistrzów.
Wszystkie dostępne w ogólnej sprzedaży bilety na mecz Korona Kielce – Legia Warszawa zostały wyprzedane!
Były zawodnik Korony Kielce Dalibor Takać zdobył bramkę w zremisowanym 1:1 meczu kontrolnym FC Košice z AS Roma.
Łącznie 142 730 osób obejrzało mecze pierwszej kolejki PKO BP Ekstraklasy.
Rozgrywki o awans na zaplecze PKO BP Ekstraklasy rozpoczęte. W pierwszej kolejce Betclic 2 ligi faworyci musieli uznać wyższość rywali.
Kto awansuje do PKO BP Ekstraklasy, a kto spadnie do Betclic 2. ligi? Te pytania zadają sobie kibice pierwszoligowych klubów od piątku, bo wróciła Betclic 1. Liga.
Poniedziałkowy wieczór minął nam w Kielcach pod znakiem sparingu Orląt Kielce, w których barwach zadebiutował Jacek Kiełb. Były piłkarz żółto-czerwonych od tego sezonu będzie reprezentował barwy 4-ligowego klubu mieszczącego się przy Warszawskiej 338. Towarzyska rywalizacja zakończyła się pogromem niżej notowanego rywala.
Po niespełna dwóch miesiącach wróciła PKO BP Ekstraklasa. Pierwsza kolejka nowego sezonu minęła pod znakiem zwycięstw faworytów.
W trzecim meczu sparingowym przed startem RS Active 4. Ligi Orlęta Kielce pokonały GKS Górala Górno 5:0. Po spotkaniu dziennikarze odbyli obszerną rozmowę z nowym zawodnikiem LKS-u, Jackiem Kiełbem.
Damian Chrzanowski będzie pełnił rolę trenera analityka w drużynie trzecioligowych rezerw Korony Kielce.
Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich fanów tenisa stołowego. Marcel Błaszczyk wraz Zuzanną Wielgos zdobywają srebro na Mistrzostwach Europy Juniorów w Malmo.
Przed Koroną Kielce pierwszy domowy mecz w nowym sezonie PKO BP Ekstraklasy. „Żółto-czerwoni” kibice już kilka dni przed tym spotkaniem stają na wysokości zadania.
W inauguracyjnej kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce przegrała wyjazdowy mecz z Pogonią Szczecin 0:3. – Wiemy, że musimy się szybko pozbierać – powiedział po spotkaniu Mariusz Fornalczyk, pomocnik „żółto-czerwonych”.
W inauguracyjnej kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce przegrała wyjazdowy mecz z Pogonią Szczecin 0:3. – Mamy dobry sztab szkoleniowy, który wyciągnie wnioski, będziemy jeszcze mocniej trenować, żeby wygrywać mecze – powiedział po spotkaniu Miłosz Trojak, obrońca „żółto-czerwonych”.
W 1. kolejce PKO BP Ekstraklasy Pogoń Szczecin udzieliła Koronie Kielce lekcję gry w piłkę. Szczecinianie pewnie ograli na własnym terenie żółto-czerwonych aż 3:0.
Nie było to udane wejście Korony Kielce w nowy sezon PKO BP Ekstraklasy. Żółto-czerwoni przegrali z miejscową Pogonią 3:0. – Paradoksalnie zbyt szybko wprowadzaliśmy piłkę do gry ofensywnej – mówi szkoleniowiec klubu ze stolicy świętokrzyskiego.
W inauguracyjnej kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce przegrała wyjazdowy mecz z Pogonią Szczecin 0:3. Bramki zdobyli: Efthymis Koulouris (dublet) oraz Kacper Łukasiak.
Sobotni wyjazdowy pojedynek Korony Kielce z Pogonią Szczecin dla obu zespołów rozpoczyna rywalizację w PKO BP Ekstraklasie. Przeanalizujmy zatem czego możemy się spodziewać po drużynie prowadzonej przez Jensa Gustafssona.
Korona Kielce już dziś (20 lipca) rozegra swój pierwszy mecz w sezonie 2024/2025. Będzie to wyjazdowa batalia z Pogonią Szczecin, w której „żółto-czerwoni” będą chcieli sięgnąć po pełną pulę. Zapraszamy na relację NA ŻYWO! z tego widowiska.
Korona Kielce rozpoczyna nowy sezon PKO BP Ekstraklasy. Pierwszy pojedynek to rywalizacja z Pogonią Szczecin. O której godzinie początek spotkania i gdzie można obejrzeć ten mecz?
Po 56 dniach przerwy piłkarze Korony Kielce wrócą na boiska PKO BP Ekstraklasy. W pierwszej kolejce nowego sezonu „żółto-czerwoni” zagrają z Pogonią Szczecin.
Piotr Malarczyk został nowym kapitanem Korony Kielce. Dla 32-latka jest to powrót do pełnienia tej roli w drużynie.
Korona Kielce przeszła w ostatnich tygodniach wiele zmian na najwyższych szczeblach. Najbliższy mecz z Pogonią Szczecin będzie dla byłego prezesa klubu Łukasza Jabłońskiego pierwszym od dawna w roli stuprocentowego kibica.
Superliga sp. z o.o. ogłosiła terminarz meczów Orlen Superligi w sezonie 2024/2025. Wicemistrzowie Polski rozpoczną zmagania wyjazdowym meczem z MMTS-em Kwidzyn.
Jorge Maqueda, który od nowego sezon będzie zawodnikiem Industrii Kielce został awaryjnie powołany do kadry reprezentacji Hiszpanii na zbliżające się Igrzyska Olimpijskie.
Legenda Korony Kielce Jacek Kiełb znów zagra na ligowych boiskach. Pomocnik został zaprezentowany jako nowy zawodnik Orląt Kielce.
Były główny sponsor Korony Kielce mocniej inwestuje w polskie rozgrywki. Suzuki Motor Poland zwiększa zakres partnerstwa z Betclic 1 Ligą.