Chcą pobić rekord Polski w... głośności dopingu!

19-04-2018 12:32,
Redakcja

W sobotę o godzinie 18:30 PGE VIVE Kielce rozpocznie w Hali Legionów bardzo ważny mecz z Paris Saint-Germain Handball. Stawką jest zaliczka przed rewanżem decydującym o awansie do Final Four Ligi Mistrzów, to też nie dziwi mobilizacja w szeregach mistrzów Polski. Przed kieleckimi kibicami postawione zostało zadanie… pobicia krajowego rekordu w głośności dopingu!

O wszystkim pisze oficjalna strona PGE VIVE, kielcehandball.pl:

REKLAMA

„Takie mecze zdarzają się niezwykle rzadko. Na szali awans do Final Four Ligi Mistrzów, na boisku największe gwiazdy światowego handballu, a na trybunach spragnieni widowiska kibice. Dlatego też stawiamy naszej publiczności wyjątkowy challenge! Wspólnie z firmą STS będziemy bić rekord Polski w głośności dopingu, który wynosi obecnie 134,2 db, czyli więcej niż hałas, który generuje startujący odrzutowiec (120 db)! Jeśli nam się to uda, nasi kibice otrzymają nagrodę pieniężną przeznaczoną na stworzenie kolejnych pięknych opraw i sektorówek, którymi zachwycali nas już nie raz.

Razem z widzami podjęta zostanie próba przekroczenia trzech progów decybeli – 100 dB, 120 dB oraz rekordu Polski 134,2 dB. STS – organizator akcji #ZakładSTS– specjalnie z tej okazji przygotował szereg atrakcji m.in. sfinansowanie powstania oprawy meczowej oraz dodatkową ofertę - bicie rekordu stanie się przedmiotem zakładu o specjalnie ustalonym kursie. Szczegóły na stronie www.sts.pl.

Zapraszamy więc na trybuny dużo wcześniej! Już raz, przy okazji meczu z Paryżem w 2015 r., udało nam się pobić dwa wspaniałe rekordy. Na trybunach zgromadziliśmy15.300 fanów, czyli największą liczbę osób na sporcie halowym w Polsce. Dotychczas osiągnięcie to należało do zespołu siatkarskiej PGE Skry Bełchatów, która przyciągnęła do Atlas Areny 12.000 kibiców. Ponadto, na meczu „Mistrzowie w Krakowie” udało się zebrać największą liczbę kibiców spoza miasta-gospodarza - w krakowskiej hali zasiadło wówczas ponad 6.500 przyjezdnych z Kielc.

Pobijmy więc wspólnie kolejny rekord! Pierwszy gwizdek ćwierćfinałowego meczu PGE VIVE Kielce – Paris Saint-Germain o finałowy turniej Ligi Mistrzów w najbliższą sobotę, 21 kwietnia, o godz. 18:30. Obecność na trybunach, w żółtych koszulkach – koniecznie od godziny 18:00!”

fot. Anna Benicewicz-Miazga

Wasze komentarze

Bryx2018-04-19 23:14:17
A do kogo należy obecny rekord?
Mks2018-04-20 05:52:13
Zaprosić kibiców Korony oni wam pomogą

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group