Wygraj zaproszenia na FIT Weekend!

19-04-2018 12:15,
Redakcja

FIT Weekend - już w ten weekend w Targach Kielce wspaniała gratka dla fanów kulturystyki, fitnessu, muay thai, pole dance i wielu innych dyscyplin, które propagują zdrowy tryb życia. W sobotę i niedzielę hale targowe oraz Centrum Kongresowe wypełnią ludzie z całej Polski, by rywalizować o medale, nagrody, ale przede wszystkim - w duchu sportu - świetnie się bawić.

Chcemy przekazać w Wasze ręce aż 10 podwójnych zaproszeń na FIT Weekend.

REKLAMA

FIT Weekend 2018 jest najważniejszym wydarzeniem branży kulturystyki i fitness w Polsce! Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostwa Polski MuayThai czy Pole Dance Show to wydarzenia, które na stałe wpisały się w program wydarzenia.

Uzupełnieniem oferty jest strefa targowa. Jest to idealna okazja dla producentów do przedstawienia swoich nowości produktowych, a dla zwiedzających do zrobienia zakupów.

Poprzednią edycję targów odwiedziło ponad 7000 zwiedzających.

Od 21 do 22 kwietnia w kieleckim ośrodku wystawienniczym będą królować sportowe emocje. Nie może Was zabraknąć!

Jakie jest Wasze zadanie?

Przede wszystkim: musicie odpowiedzieć na poniższe, bardzo proste pytanie.

Po raz który w Targach Kielce organizowany jest FIT Weekend?

A potem liczyć na odrobinę szczęścia. 

Podwójne wejściówki trafią do 10 czytelników, które poprawnie odpowiedzą na pytanie i właściwie wypełnią formularz, oraz uczynią to jako: 3, 19, 32, 39, 55, 69, 74, 93, 111, 125 osoba w kolejności.

Listę zwycięzców opublikujemy na stronie, a informację o sposobie odbioru nagród wyślemy drogą mailową.

Ważne! Nagrody będą do odebrania wyłącznie w piątek w godz. 9-15 w okolicach osiedla Barwinek i Baranówek. Prosimy wziąć to pod uwagę przy wypełnianiu zgłoszenia!

Za przekazanie zaproszeń dziękujemy organizatorowi - spółce Targi Kielce.

Formularz zgłoszeniowy:

Odpowiedź


Imię


Nazwisko


Nick


Email


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez CK Media Group, wydawcę portalu CKsport.pl, z siedzibą w Kielcach, przy ul. Starowapiennikowej 6 zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014, poz. 1182) [POLE NIEOBOWIĄZKOWE!]

Projekt i wykonanie: CK Media Group