Pokaż drużynie, jak wspierasz ją w walce o finał!

12-04-2018 08:15,
Redakcja

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najważniejszych meczów Korony Kielce w ostatnich latach. We wtorkowy wieczór żółto-czerwoni powalczą na wyjeździe z Arką Gdynia o awans do finału Pucharu Polski. A teraz, za pomocą specjalnej akcji kieleckiego klubu, każdy kibic może zagrzać drużynę do boju!

O co chodzi? O przesłanie do Korony krótkiego, maksymalnie 30-sekundowego filmiku, w którym będzie się życzyło drużynie powodzenia w walce o finał.

REKLAMA

Na oficjalnej stronie klubu czytamy: „Nakręćcie filmik, w którym wystosujecie swój osobisty apel do drużyny. Może to być np. przekazanie paru słów otuchy, nagranie z jakiegoś nietypowego miejsca, zaśpiewanie pojedynczo bądź w grupie ulubionej przyśpiewki czy też zaaranżowanie nowej! Pomysłów na wideo jest mnóstwo, ograniczenie to jedynie Wasza kreatywność!”.

Rada Drużyny na koniec akcji wybierze najlepsze propozycje, a zwycięzcy zostaną nagrodzeni darmowymi biletami na mecz ligowy z Jagiellonią Białystok. Filmy należy przesłać na adres mailowy prasa@korona-kielce.pl lub w wiadomości prywatnej do Korony na Facebooku.

Czas do poniedziałkowego poranka!

fot. Maciej Urban

Wasze komentarze

As2018-04-12 17:16:14
Wspieram najlepiej jak się DA!
5 biletów na Narodowy JUŻ KUPIONE!

Projekt i wykonanie: CK Media Group