Turniej charytatywny w Nowinach dla chorego Macieja

06-04-2018 21:40,
Redakcja

Już w sobotę odbędzie się Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych o Puchar Dziekana Świętokrzyskiej Izby Adwokackiej. Do wydarzenia dojdzie w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych przy ul. Gimnazjalnej 1 w Nowinach koło Kielc.

- Będzie to znakomita okazja do integracji środowiska prawniczego w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji, w której weźmie udział 8 drużyn: Zespół Adwokatury, Zespół Sądu Okręgowego w Kielcach, Zespół Sądu Okręgowego w Radomiu, Zespół Sądu Rejonowego w Kielcach, Zespół Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Kielcach, Zespół Sądu Rejonowego w Sandomierzu, Zespół Sądu Rejonowego w Skarżysku – Kamiennej oraz Zespół Prokuratury -  informuje adw. Jerzy Zięba, Dziekan ORA w Kielcach.

REKLAMA

Piłkarskie zmagania rozpoczną się o godzinie 9, a zakończenie przewidziane jest na godzinę 16.

Co równie istotne, w trakcie turnieju zbierane będą pieniądze na szczytny cel – leczenie chorego Macieja - ucznia II klasy Liceum Ogólnokształcącego, który od lat zmaga się z ciężką postacią choroby Leśniowskiego-Crohna.

Dodatkowo prowadzona będzie zbiórka karmy mokrej i suchej oraz akcesoriów dla zwierząt na rzecz stowarzyszenia Vox Animalium – Pro Animal Association.

- Gorąco zapraszam do kibicowania zawodnikom oraz zachęcam do aktywnego udziału we wspaniałych licytacjach, z których dochód zostanie przeznaczony na rzecz chorego Macieja - dodaje Jerzy Zięba.

Projekt i wykonanie: CK Media Group