Brak nam słów! Brawo!

31-03-2018 00:05,
Redakcja

Zrobiliśmy to - tak jak pisaliśmy - z pewną obawą. Jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie. Po raz kolejny daliście dowód tego, jak niesamowitą grupę ludzi - czytelników udało nam się stworzyć wokół portalu CKsport.pl!

Co prawda, serwisu Patronite.pl nieco się "przestraszyliście" lub po prostu nie chcieliście z niego skorzystać. Rozumiemy to - też pewnie mielibyśmy pewną blokadę przed portalem, który wymaga rejestracji i logowania.

Dostaliśmy za to od Was wiele bezpośrednich wpłat na konto. W różnej wysokości, ale uwierzcie nam - każda z nich cieszyła nas ogromnie! Nawet ta za symboliczną złotówkę. A niektóre tytuły przelewów... Niesamowicie budujące!

Wszystkim bardzo serdecznie za to dziękujemy!

To dla nas WIELKA SPRAWA!

A na dłuższe, personalne podziękowania (choć bez obaw - bez Waszej zgody żadnych nazwisk nie podamy!) jeszcze przyjdzie czas :)

Ale... o co w ogóle chodzi?

No tak - nie do wszystkich musiała dotrzeć nasza czwartkowa wiadomość. Otóż bardzo krótko - zbieramy na przedłużenie szybkiego i stabilnego serwera, na którym postawiony jest portal CKsport.pl.

Obszernie wyjaśniliśmy to już ostatnio, dlatego nie przedłużając...

Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie TUTAJ (kliknij!)

Naszym celem jest zebranie kwoty 1049 zł.

Dzięki Waszemu wsparciu, Waszym dotychczasowym wpłatom jesteśmy tego bardzo bliscy! 

Jeżeli ktoś miałby ochotę nam jeszcze pomóc - zapraszamy.

Ale pamiętajcie - to tylko Wasza dobra wola. Wszystko według uznania :)

Za wszelką okazaną pomoc - dziękujemy!

Gdzie i jak można nam pomóc?

1. Patronite

Wystarczy kliknąć tutaj: http://patronite.pl/cksport lub w poniższy print screen.

2. Przelew

Jeżeli ktoś chce nas wesprzeć, a woli ominąć portale pośredniczące, podajemy też bezpośredni nr konta bankowego.

ING Bank Śląski
59 1050 1416 1000 0092 0309 7911

3. PayPal

Od jednego z naszych czytelników, będących poza granicami Polski, dostaliśmy pytanie o to, czy może przekazać wsparcie za pośrednictwem PayPal. Jest to możliwe. Prosimy o skorzystanie z indywidualnego konta jednego z członków redakcji: tomasz.porebski@cksport.pl.

Dziękujemy!

Aha! Jeszcze jedno! Serdecznie pozdrawiamy Panią ze zdjęcia, którą wielokrotnie widywaliśmy na trybunach Kolporter Areny i sporo jej fotografii można znaleźć w naszych galeriach :) Mamy nadzieję, że nie będzie miała nam za złe wykorzystania tego pięknego zdjęcia do takiej informacji.

fot. Paula Duda

Wasze komentarze

żebractwo2018-03-31 05:04:56
wszędzie żebractwo.
do żebractwo2018-03-31 12:20:27
puknij się w ten pusty łeb! to co chłopaki robią przez tyle lat to zasluguja na jakiegos Pulitzera, nawet nie bede wyliczal, ile maja zaslug. a poza tym czytasz uwaznie?? czy oni to biora do wlasnej kieszeni? zreszta, nawet jakby to robili to nie mialbym nic przeciwko, bo za dobra prace sie placi, naprawde! wole przelac im 20 zlotych niz kupic za te pieniadze piec gazet typu echo czy wybiorcza, nie przejmujecie sie redakcjo tkaimi komentarzami, to margines
Inzynier2018-03-31 12:42:36
"wole przelac im 20 zlotych niz kupic za te pieniadze piec gazet typu echo czy wybiorcza" dokładnie w samo sedno!
Zero2018-03-31 13:18:34
Boże co za imbecyl. Olejcie ten pierwszy komentarz, ewidentnie pisał go jakiś tryglodyta. Puściłem Wam kasę, bo wiem, że nie wyrzucam jej w błoto. Robicie kapitalną robotę. Tak trzymać
kibic2018-03-31 13:29:32
A co z SMS -.ami. Było by łatwiej.
Do CK SPORT2018-03-31 13:36:58
Albo reklamy na stronie (1/3 strony to reklamy) albo załóżcie fundacje. Ciekawe jak rozliczycie te wpłaty ? Skoro prowadzicie działalność gospodarczą CK Media Group raczej nie robicie tego hobbistycznie !
Redakcja2018-03-31 13:48:52
Po pierwsze - od wszystkich wpłat zostanie rozliczony podatek, przecież napisaliśmy to na samym początku :) Po drugie - nie rozumiemy, skąd te ataki? Czy my to wsparcie na kimkolwiek wymuszamy? Nie. Uważamy, że bardzo rzetelnie i uczciwie opisaliśmy, skąd taki pomysł się u nas pojawił. I dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się nam pomóc, bo to dla nas wielki gest. Do autora powyższego komentarza wysyłamy jednak zaproszenie na kawę lub herbatę - bardzo chętnie wyjaśnimy Ci osobiście, jak wygląda obecnie funkcjonowanie naszej działalności i co łączy agencję marketingową CK Media Group z portalem CKsport.pl, bo nie mamy nic do ukrycia :) Sądzimy, że to rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości i podejrzenia o tym, że robimy tutaj na Was "grubą kasę". Naprawdę - napisz do nas na adres redakcja@cksport.pl lub prywatną wiadomość na Facebooku, na pewno znajdziemy dogodny termin. Pozdrawiamy.
Ehhh2018-03-31 13:57:29
Kolejny tuman. Nie umieszczajcie nawet takich głupich komentarzy jak tego Do CK SPORT bo tylko człowieka nerwy biorą w święta. Idź stąd i nie denerwuj ludzi zwłaszcza tych co wykonują fantastyczna pracę
CK2018-03-31 14:48:33
kupuje ktoś wybiórcza w ogole? chyba jak papieru toaletowego w sklepie braknie...
Trener koordynator2018-04-01 21:24:26
Szacun dla CKSport , to jedyny portal gdzie my poważni kibice możemy wymienić się przemyśleniami na temat kieleckiego sportu.
Uważam że wsparcie finansowe dla CK Sport jest dobrowolnym ale przyzwoitym uczynkiem.
Lubisz czytać portal, napisać swój komentarz, przeczytać czyjeś opinie to możesz i zrobić zrzutkę i poczuć się jak współtwórca,
Ja tak się poczułem.

Ps. Zaletą tego portalu jest że rozmawiamy o sporcie i okolicach, a komentarze polityczne są passe.
Jak ktoś chce o polityce to na inny portal out.
@2018-04-01 23:51:23
szkoda, że nie promują nic poza Koroną i Vive, Kielce, niestety dla portalu, są troszkę szersze sportowo, ale rozumiem, że łatwiej usiąść na akredytacji na Ściegiennego niż pojechać na Dąbrowe, by obejrzeć Orlęta.
Jerszina2018-04-04 16:07:32
Wyborcza to koscher zeitung

Projekt i wykonanie: CK Media Group