Halilić jednak nie trafi do Rzeszowa. Najbliższą rundę spędzi w Bośni

27-01-2018 00:07,
Mateusz Kaleta

Amer Halilić, który na początku stycznia podpisał 2,5-letni kontrakt z Koroną Kielce, nie trafi na wypożyczenie - jak początkowo informowano - do trzecioligowej Stali Rzeszów. Kielecki klub w porozumieniu z zawodnikiem uznał, że lepszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie go do ligi bośniackiej.

- Halilić dalej jest oczywiście naszym piłkarzem. Byliśmy już po rozmowie ze Stalą Rzeszów, ale dostaliśmy ofertę wypożyczenia tego zawodnika z pierwszoligowego klubu z Bośni i Hercegowiny. Po rozmowie z piłkarzem oraz przedstawicielami klubu z Rzeszowa doszliśmy do porozumienia, że Halilić będzie miał lepsze możliwości rozwoju oraz pokazania swoich możliwości w pierwszej lidze bośniackiej. W tym momencie jest on już na miejscu w Bośni - informuje w rozmowie z naszym portalem prezes kieleckiego klubu, Krzysztof Zając.

REKLAMA

19-letni zawodnik mierzący aż 193 centymetry wzrostu posiada niemieckie, jak i kanadyjskie obywatelstwo, ale jest pochodzenia bośniackiego. I to właśnie w rodzimej lidze będzie występował przez najbliższe pół roku. Kielecki klub wiąże jednak z piłkarzem duże nadzieje na przyszłość.

fot. korona-kielce.pl

Projekt i wykonanie: CK Media Group