Najsłynniejszy kurier świata. Grzegorz Tkaczyk w nietypowej roli

28-12-2017 13:37,
Redakcja

Szok, zaskoczenie, radość i niedowierzanie… takie emocje malowały się na twarzach mieszkańców Kielc, gdy do ich drzwi zapukał zwycięzca Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych.

Wszystko z powodu wydanej niedawno książki „Grzegorz Tkaczyk. Niedokończona gra”, autobiografii byłego reprezentanta Polski. Wybrane osoby, które zamówiły książkę, mogły spodziewać się wizyty „Młodego”, który wcielił się w kuriera, doręczającego zamówienie.

REKLAMA

W trakcie swojej „podróży” po Kielcach, Tkaczyk rozdał kilkanaście książek, odwiedzając mieszkańców miasta w domach i pracy. Zajrzał też do młodych zawodników SMS-u Kielce, szkolonych przez Mariusza Jurasika, innego byłego reprezentanta i kolegę Grzegorza z kadry narodowej.

Skrót całej akcji doręczania książek zobaczyć można na poniższym wideo.

Biografia „Młodego” to szczera, zabawna i bezkompromisowa opowieść o drodze od trudnego życia na warszawskim Targówku po wygraną w Lidze Mistrzów z Vive Kielce. Bez unikania trudnych, drażliwych tematów, dokładnie tak, jak przez całe życie Grzegorza. Przeczytacie tam o drodze reprezentacji na szczyt, motoryzacyjnej pasji Tkaczyka oraz rodzinnym dramacie, jaki go dotknął. To pierwsza autobiografia polskiego piłkarza ręcznego, która z miejsca zawiesza wysoko poprzeczkę kolejnym.

Projekt i wykonanie: CK Media Group