Konkurs! Wygraj książkę Grzegorza Tkaczyka jeszcze przed świętami!

21-12-2017 20:23,
Redakcja

Nie masz dobrego pomysłu na prezent świąteczny? Chyba mamy dla Ciebie idealną propozycję. I co najważniejsze - nie wydasz na ten podarunek ani złotówki! Będziesz tylko musiał nieco się o niego postarać...

Chcemy w Wasze ręce przekazać aż 4 egzemplarze książki Grzegorza Tkaczyka, legendy polskiego handballa, byłego reprezentanta Polski i Vive Kielce, która nosi tytuł "Niedokończona gra".

REKLAMA

O tej publikacji napisaliśmy już bardzo dużo. Przeczytaliśmy ją także sami dogłębnie i możemy powiedzieć tylko jedno: warto. Zresztą, tę książkę do tej pory skomplementowało tak wiele zacnych postaci, że nasza recenzja pewnie szybko zginęłaby w tłumie.

Dlatego nie opisujemy, nie recenzujemy, tylko przechodzimy do szczegółów zabawy.

A jeżeli potrzebujesz więcej informacji, kliknij tutaj: www.idz.do/cksportpl-tkaczyk. Tam dowiesz się wszystkiego, co istotne!

Uznaliśmy, że zrobimy konkurs z myślą o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia. Nie będzie on długi, potrwa zaledwie jeden (i to niepełny) dzień. Nie zrobimy też losowania, tu nie będzie liczył się łut szczęścia. 

Chcemy, by te książki trafiły do osób, które naprawdę kochają sport, piłkę ręczną i którym ta publikacja sprawi wiele radości.

Niech staną się one naprawdę świetnym prezentem gwiazdkowym!

Jakie jest Wasze zadanie?

Napiszcie, komu chcielibyście (zamierzacie) wręczyć tę książkę w przypadku wygranej i dlaczego właśnie tej osobie? Dlaczego ona może ucieszyć się z niej szczególnie mocno?

Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku, 22 grudnia do godz. 18. Czasu jest mało, więc nie zwlekajcie!

Wszystkie wpisy przeanalizuje specjalna, trzyosobowa komisja redakcyjna, która wybierze autorów czterech najlepszych tekstów i nagrodzi je książkami Grzegorza Tkaczyka. Rozwiązanie konkursu w piątek około godz. 21. 

Listę zwycięzców opublikujemy na stronie, a informację o sposobie odbioru nagród wyślemy drogą mailową.

Ważne! Nagrody będą do tylko odebrania w sobotę w godz. 10-14 w centrum Kielc. Prosimy wziąć to pod uwagę przy wypełnianiu zgłoszenia!

Sponsorem konkursu jest Wydawnictwo SQN. Powodzenia!

Formularz zgłoszeniowy:

Odpowiedź


Imię


Nazwisko


Nick


Email


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez CK Media Group, wydawcę portalu CKsport.pl, z siedzibą w Kielcach, przy ul. Starowapiennikowej 6 zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014, poz. 1182) [POLE NIEOBOWIĄZKOWE!]

fot. Anna Benicewicz-Miazga

Projekt i wykonanie: CK Media Group