Tkaczyk spotkał się z czytelnikami w kieleckim Empiku (zobacz zdjęcia)

26-11-2017 15:29,
Redakcja

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w sobotnim spotkaniu autorskim Grzegorza Tkaczyka. Obok głównego bohatera książki "Niedokończona gra" zasiadły osoby, które spisały jego historię: Dariusz Faron i Wojciech Demusiak.

Do spotkania doszło w Empiku w kieleckiej Galerii Korona. Tkaczyk przez długi czas odpowiadał na pytania prowadzącego, a także sympatyków, którzy przybyli na miejsce.

REKLAMA

Dużo było smaczków dotyczących poszczególnych historii, o których możemy przeczytać w książce. Autorzy zdradzali też, jak wyglądała współpraca między nimi. Okazuje się, że motorem napędowym publikacji był... sam Tkaczyk, który nie chciał, by była to mdła opowieść. Dążył do tego, by książka była jak najbardziej interesująca dla odbiorcy.

Po zakończeniu dyskusji, były reprezentant Polski i zawodnik kieleckiego Vive składał autografy pod swoją biografią, a także wykonywał pamiątkowe fotografie z kibicami. 

Jeszcze dziś sympatycy piłki ręcznej ze Świętokrzyskiego będą mieli jedną okazję do rozmowy z "Młodym". Bohater książki spotka się z nimi o godzinie 17:45 w Hali Legionów (ul. Leszka Drogosza 2) przed meczem PGE VIVE Kielce – Paris Saint Germain.

Ponadto z Tkaczykiem w najbliższym czasie będą mogli spotkać się jeszcze czytelnicy w dwóch największych miastach Polski.

Spotkania odbędą się w:

Warszawie, 29 listopada o godzinie 18:00 w salonie Empik Arkadia (Aleja Jana Pawła II 82). Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1531582020244370/

Krakowie, 1 grudnia o godzinie 18:00 w salonie Empik Bonarka (ul. Kamieńskiego 8)

Więcej zdjęć z Galerii Korona można obejrzeć tutaj.

Książkę znajdziecie na www.idz.do/cksportpl-tkaczyk oraz w empik.com i salonach Empik w całej Polsce.

fot. Norbert Barczyk / PressFocus

Projekt i wykonanie: CK Media Group