Anna Lewandowska promuje... książkę Grzegorza Tkaczyka!

17-11-2017 09:50,
Redakcja

„Niedokończona gra” - taki tytuł nosi najnowsza książka, w której jej główny bohater, wybitny polski szczypiornista, Grzegorz Tkaczyk opowiada nie tylko o swojej karierze szczypiornisty, ale też bardzo szczerze o życiu prywatnym. W promocję publikacji zaangażowała się również... Anna Lewandowska, żona Roberta Lewandowskiego, jednego z najlepszych piłkarzy na świecie.

"Lewy" i "Młody" są od dłuższego czasu przyjaciółmi. Obie rodziny często się spotykają, biorą udział w ważnych uroczystościach. Tkaczykowie uczestniczyli m.in. w ceremonii ślubnej Lewandowskich. 

REKLAMA

"GRZEGORZ TKACZYK. Człowiek, którego historia może być inspiracją nie tylko ze względu na osiągnięcia, ale też ze względu na wartości, jakie go determinują. Dzisiaj PREMIERA książki naszego przyjaciela, wspaniałego sportowca, bohatera: Grzegorz Tkaczyk -Niedokończona gra" - tak napisała na swoim koncie na Instagramie Anna Lewandowska, publikując zdjęcie z byłym już zawodnikiem PGE VIVE Kielce i reprezentacji Polski.

Na chwilę obecną konto "annalewandowskahpba" obserwuje ponad 1,5 mln osób z całego świata.

Więcej o książce Grzegorza Tkaczyka "Niedokończona gra" przeczytacie klikając TUTAJ.

Podobny wpis pojawił się na Facebooku sportsmenki. Ten profil również śledzi około 1,5 mln internautów.

fot. Łukasz Laskowski / PressFocus

Wasze komentarze

MKS19732017-11-17 11:54:54
Przyjaźnią się od lat, jeżdżą razem na wakacje, spędzają ze sobą sylwestry, więc nie może być to żadna sensacja. Rozumiem, że portal objął patronat nad książką, ale świadomi ludzie interesujący się sportem wiedzą takie rzeczy.
miki +2017-11-17 14:15:32
Kolejny lans pani AL. Tym razem książką Grzegorza Tkaczyka. To taki R. Majdan w spódnicy

Projekt i wykonanie: CK Media Group