REKLAMA

W sobotę sparing Korony z Tatranem. Relacja LIVE na CKsport

10-11-2017 10:00,
Redakcja

Korona Kielce, podczas obecnej przerwy na mecze reprezentacji narodowych, rozegra jedno spotkanie kontrolne. W sobotę, 11 listopada o godzinie 13 na obiekcie przy ulicy Kusocińskiego, rywalem żółto-czerwonych będzie słowacki Tatran Krasno nad Kysucou. Trenerem tego zespołu jest nie kto inny, jak były znakomity obrońca kieleckiej drużyny, Pavol Stano.

Tatran na co dzień występuje na trzecim poziomie rozgrywkowym na Słowacji. Zakończył on już ligowe zmagania w tym roku, a do gry powróci dopiero w marcu. Przez 15 meczów zgromadził na swoim koncie 21 punktów przy bilansie bramek 23:22, co pozwala zajmować mu 7. miejsce w 16-zespołowej grupie C III ligi.

REKLAMA

„Panocek” pracuje w ekipie z Krasna nad Kysucou od lipca tego roku. W Koronie, jako piłkarz, występował natomiast w latach 2010-2014.

Mecz Korony z Tartranem rozpocznie się w sobotę, 11 listopada o godzinie 13 na stadionie przy ulicy Kusocińskiego. Wstęp na obiekt będzie otwarty, choć dla niewielkiej ilości fanów z racji ograniczonej pojemności.

Przeprowadzimy z tego spotkania bezpośrednią relację NA ŻYWO! Zapraszamy na www.cksport.pl już jutro od godz. 12:45. 

Opis opublikowanego zdjęcia:

Szukając w archiwum fotografii boiska przy ul. Kusocińskiego, przypadkiem natrafiliśmy na takie zdjęcie. Tego pana z pewnością poznajecie - to proste. Ale czy potraficie odgadnąć, z jakiego meczu pochodzi ten obrazek i jakim wynikiem zakończył się ten pojedynek?

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group