Konkurs! Wygraj karnet na mecze Korony Handball Kielce

07-09-2017 14:29,
Redakcja

Już w najbliższą sobotę, po czterech latach nieobecności, kieleckie szczypiornistki wracają do PGNiG Superligi! Oczywiście pod nową nazwą, Korona Handball Kielce, która obowiązuje od momentu powstania stowarzyszenia, tj. od 2013 roku. Z tej okazji, we współpracy z klubem, przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę.

Czas na konkurs!

Mamy dla Was jeden karnet na wszystkie spotkania zespołu w sezonie 2017/18, które będą rozgrywane w hali przy ul. Krakowskiej! Zapraszamy do udziału w zabawie.

REKLAMA

Co trzeba zrobić, by wygrać? Przede wszystkim poprawnie wypełnić nasze zadanie. Oto i one:

Prosimy wymienić dziesięć (ta liczba jest istotna!; nie mniej, nie więcej) zawodniczek, które w najbliższych rozgrywkach będą reprezentowały barwy Korony Handball Kielce w rozgrywkach PGNiG Superligi.

Spośród nadesłanych, poprawnych odpowiedzi wybierzemy zwycięzce. Zostanie nim osoba, która jako 41 wyśle do nas poprawne zgłoszenie. 

Uczestników prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Pseudonim laureata opublikujemy na naszym portalu, a zwycięzcę o sposobie odebrania nagrody poinformujemy drogą mailową.

Przypominamy: w sobotę zespół Tomasza Popowicza zmierzy się we własnej hali z MKS-em Lublin. Początek o godz. 19. Bilety: 10 zł (normalny) oraz 5 zł (ulgowy).

Wciąż można nabywać także karnety na nowy sezon!

Szczegółowe informacje - TUTAJ

Zapraszamy do udziału w naszej zabawie!

Sponsorem nagrody jest Korona Handball Kielce.

Formularz:

Odpowiedź


Imię


Nazwisko


Nick


Email


Czy zgadzasz się na otrzymywanie drogą mailową, informacji promocyjnych, marketingowych i redakcyjnych, wysyłanych przez redakcję portalu CKsport.pl? (pole nieobowiązkowe)

——————————

Awans do PGNiG Superligi to wyjątkowe wydarzenie, dlatego wymaga wyjątkowej oprawy. Z tego powodu dział "Korona Handball Kielce" już wkrótce otrzyma w naszym portalu nową, spersonalizowaną grafikę - podobnie jak Korona Kielce czy PGE Vive Kielce. Design zostanie w 100% zaprojektowany z hasłem: #pinkpower. 

Wasze komentarze

Banan2017-09-07 15:14:04
Pole na odpowiedz jest za krótkie żeby wypisać 10 imion i nazwisk dziewczyn
Redakcja2017-09-07 15:15:45
Słuszna uwaga, poprawiliśmy. Dziękujemy.
oj2017-09-08 17:26:21
Ta Kędzior to jest prze petarda <3

Projekt i wykonanie: CK Media Group