Koroniarze największą siłą w Niecieczy. Kiedyś brylowali w Kielcach

04-11-2016 08:54,
Redakcja

W sobotę przed meczem w Niecieczy z pewnością nie zabraknie długich rozmów i serdecznych uścisków. Korona przyjedzie bowiem na teren, gdzie znanych twarzy ze Ściegiennego nie brakuje. W Termalice jest obecnie pięć osób, które przez długi czas reprezentowały barwy żółto-czerwone - zarówno na boisku, jak i poza nim.

O Vlastimirze Jovanoviciu już pisaliśmy. Bośniak po sześciu latach gry w Kielcach, teraz rządzi w środku pola Termaliki. "Jova" jest pewniakiem w talii Czesława Michniewicza, wystąpił jak dotąd w 13 spotkaniach i we wszystkich wybiegł na boisko od pierwszej minuty.

Piękne chwile na Kolporter Arenie spędzał też Pavol Stano. Niestety, obecnie Słowak jest w Niecieczy tylko rezerwowym. "Panocek" na murawę wybiegł raptem dwa razy, w obu przypadkach wszedł na boisko w drugiej połowie (w tym raz dopiero w 90. minucie).

Na początku sezonu wydawało się, że Dariusz Trela będzie bramkarzem nr 1. Były golkiper Korony wystąpił w dwóch pierwszych kolejkach, potem wrócił między słupki jeszcze w piątej serii gier. Potem jednak przegrał rywalizację z Krzysztofem Pilarzem i mecze Lotto Ekstraklasy ogląda z ławki rezerwowych.

Jego trenerem, tak jak i pozostałych bramkarzy, jest Mariusz Mucharski, który niegdyś tę samą funkcję pełnił w Kielcach. Pracował w sztabach szkoleniowych Leszka Ojrzyńskiego oraz Jose Rojo Martina.

Od dwóch sezonów rolę fizjoterapeuty w Niecieczy sprawuje Łukasz Miller. W Koronie przez kilka lat wspomagał w tym zakresie Marka Koniecznego.

Wasze komentarze

realista2016-11-04 14:46:44
Polski urzędnik potrafi spierdolić nawet najprostszą robotę
janek2016-11-05 12:09:12
czemu ich nie ma w koronie -szok!!!
paprocki spadaj TY i szukaj roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Projekt i wykonanie: CK Media Group