Bubble Football dostarczył emocji! Prezentacja Korony Kielce za nami

13-02-2016 12:46,
Krzysztof Węglarczyk

Wiele emocji zgotowali organizatorzy dla wszystkich kibiców, którzy w piątek wybrali się na halę przy ulicy Krakowskiej, aby obejrzeć prezentację Korony Kielce. Przedstawienie pierwszej drużyny poprzedził ciekawy turniej w bubble football. Dostarczył on wszystkim uczestnikom oraz widzom mnóstwo uśmiechu na twarzy.

Oldboye Korony Kielce, Kibice, Sponsorzy oraz Dziennikarze. Te cztery ekipy rywalizowały ze sobą  w turnieju bubble football. Najlepiej z dmuchanymi kulami poradzili sobie przedstawiciele kibiców, którzy wygrali zmagania grupowe i dostali się do finału. Tam przyszło im się zmierzyć z szczęśliwcami zgromadzonymi w hali przy ulicy Krakowskiej, którzy złapali piłki rzucone w trybuny. W finałowym starciu lepsi okazali się ci pierwsi i to oni mogli się cieszyć z triumfu w tych interesujących zawodach.

Przed finałowym spotkaniem na parkiecie pojawiły się wszystkie grupy młodzieżowe żółto-czerwonych Po wtargnięciu na parkiet ogromnej fali młodych adeptów piłkarskich, przyszedł czas na występy artystyczne, a następnie najważniejszą część wieczoru. Najpierw na środek wyszła druga drużyna Korony Kielce. Chwilę później pojedynczo na parkiecie prezentowali się piłkarze pierwszego zespołu.

Wśród nich pojawili się także nowi zawodnicy „złocisto-krwistych”. Charlie Trafford, Djibril Diaw, Dimitrij Wierchowcow, Bartosz Rymaniak, Łukasz Sekulski oraz włączony do pierwszego zespołu Michał Mokrzycki zostali oficjalnie powitani przez prezesa, Marka Paprockiego i otrzymali koszulki z własnym nazwiskiem.

Po części oficjalnej zawodnicy klasycznie już wyrzucili piłki trzymane w rękach, a następnie poświęcili czas kibicom na rozmowy, zdjęcia oraz rozdawanie autografów.

fot. Patryk Ptak

Wasze komentarze

sponsorzy2016-02-13 14:59:36
to rozumiem 5 dowolych mieszkacow Kielc, placacych podatki gralo?

Projekt i wykonanie: CK Media Group