Wspólna akcja Korony i RCKiK. Bilet na mecz za oddanie krwi

09-09-2015 14:10,
Marcin Długosz

Korona rozpoczyna specjalną akcję wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach. Każdy dawca krwi otrzyma od klubu bezpłatną wejściówkę na mecz Ekstraklasy na Kolporter Arenie. - Już od poniedziałku ta akcja ruszy i liczę, że odzew naszych kibiców będzie duży – mówi prezes żółto-czerwonych, Marek Paprocki.

- Każdy krwiodawca po oddaniu krwi otrzyma voucher, który będzie mógł wymienić na bilet. W recepcji RCKiK panie wpiszą na nim PESEL, aby nie przekazywać go innym osobom. Chcemy nagradzać tylko krwiodawców. Voucher jest niewymienny, może z niego skorzystać tylko osoba, która go otrzyma – przedstawia Paweł Jańczyk, rzecznik prasowy Korony.

I kontynuuje: - Voucher można będzie wymienić w sklepie kibica na maksymalnie dwa dni robocze przed meczem. Wszystkich innych informacji udzielamy w klubie. Potrzebna jest karta kibica bądź zweryfikowany profil. Jeśli ktoś tego nie ma, to i tak otrzyma voucher. Może to uczynić później.

Głos w sprawie akcji zabrał także Jerzy Stalmasiński, dyrektor RCKiK w Kielcach. Z ogromnym zaskoczeniem, ale i entuzjazmem przyjąłem ofertę współpracy. Korona znakomicie reprezentuje region, a RCKiK obejmuje całe województwo – zaznacza.

- Kielecka służba zdrowia się rozwija i ta krew będzie jeszcze bardziej potrzebna. Ta inicjatywa wpisuje się w potrzeby naszego regionu i bardzo dziękuję za jej powołanie – dodaje Stalmasiński.

Akcja Korony i RCKiK ruszy w poniedziałek, 14 września.

fot. Paula Duda

Wasze komentarze

r2015-09-09 16:01:29
Fajne posunięcie.
Tomek2015-09-09 19:52:04
Świetny pomysł! Jeżeli akcja zachęci nawet kilka osób do oddania krwi, to już będzie można uznać ją za sukces. Mam nadzieję, że to dopiero początek podobnych akcji, gdyż, niestety, marketing w klubie póki co stoi na bardzo niskim poziomie. Brawo i oby tak dalej!

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group