Malarczyk i Sobolewski z urazami. Mogą nie zagrać z Cracovią

10-08-2015 10:09,
Marcin Długosz

Po meczu z Lechem Poznań niektórzy piłkarze Korony Kielce mają problemy zdrowotne. Dotyczy to m.in. Piotra Malarczyka i Pawła Sobolewskiego. - To są troszkę bardziej poważne urazy i lepiej dać sobie czas niż mielibyśmy coś przyspieszyć i ryzykować – mówi trener Marcin Brosz. Piłkarze ci nie zagrają we wtorkowym meczu Pucharu Polski z Wdą Świecie, a pod znakiem zapytania stoi również ich udział w piątkowej ligowej potyczce z Cracovią.

- Nie chodzi o to żeby nadwyrężać coś, co się nie do końca zagoiło – dodaje szkoleniowiec żółto-czerwonych.

„Malar” i „Sobol” ucierpieli w pojedynku w Poznaniu. - To poważne urazy. Ten mecz kosztował nas dużo energii. Bezpośrednio po nim kontuzje te wydawały się mniej poważne, natomiast na dzisiaj bym ich nie bagatelizował – przestrzega Brosz i dodaje: - Paweł ma problem ze stawem kolanowym, natomiast Piotrek złapał uraz mięśniowy

- Nasz sztab medyczny zrobi wszystko, żeby przygotować ich do meczu z Cracovią, natomiast musimy wziąć pod uwagę wariant, że ich zabraknie – kwituje trener Korony.

fot. Paula Duda

Wasze komentarze

Kapsel2015-08-10 13:37:24
Kilka dni temu pisałem, że jak zaczną się kontuzje będzie problem. I mamy chyba początek tego co nas czeka. Sobolek stary juz jest stąd te kontuzje. Gdzie są wzomocnienia.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group