Przedsmak młodzieżowego Euro. Polska U-21 zagra we wrześniu w Kielcach

16-07-2015 09:12,
Redakcja

Już 8 września na Kolporter Arenie dojdzie do bardzo ciekawego meczu. Reprezentacja Polski U-21 podejmie mistrza Europy w tej kategorii wiekowej, Szwecję. Dla kieleckich kibiców będzie to przedsmak tego, co stolicę województwa świętokrzyskiego czeka w 2017 roku. Wówczas, wszystko na to wskazuje, do Kielc zawitają mecze mistrzostw Europy U-21.

Ostatnia edycja młodzieżowego Euro odbyła się w czerwcu w Czechach. Wówczas Szwedzi pokonali w finale Portugalczyków i sięgnęli po tytuł najlepszej drużyny do lat 21 Starego Kontynentu. Już 8 września (wotrek) kadra „Trzech Koron” zagra z Polską towarzysko na Kolporter Arenie.

W kwestii miast-gospodarzy mistrzostw Europy U-21 rozgrywanych w Polsce, UEFA musi jeszcze podjąć ostateczną decyzję. Kielce zostały jednak zarekomendowane przez PZPN, a więc można się spodziewać, że to już tylko formalność i najlepsze młodzieżowe drużyny Starego Kontynentu za dwa lata zawitają do stolicy województwa świętokrzyskiego.

fot. Paula Duda

Wasze komentarze

BURLIGA ODDAJ HAJS2015-07-17 09:04:20
Wspaniała informacja! To niebywała promocja miasta, w dodatku jest szansa, że mecze ME u-21 będą u nas. Świetna sprawa!! :)

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group