Rusza sprzedaż biletów na mecz z PSG i karnetów na nowy sezon

15-07-2015 09:17,
Marcin Długosz

Już 20 lipca o godzinie 12 rozpocznie się sprzedaż biletów na spotkanie Vive Tauron Kielce – Paris Saint-Germain Handball, które rozegrane zostanie 29 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie. Małopolski obiekt może pomieścić prawie 15 tysięcy widzów, a wszystko wskazuje na to, że mecz ten będzie cieszył się sporym zainteresowaniem. W sprzedaży są również karnety na domowe mecze kieleckiej drużyny w nowym sezonie.

Wejściówki na sparing z Francuzami, naszpikowanymi gwiazdami piłki ręcznej, będzie można nabywać na portalu ebilet.pl. Cena najtańszego z nich to raptem 15 złotych.

Od środy, 15 lipca, w siedzibie klubu przy ul. Robotniczej 5 kupować można także karnety na domowe mecze mistrzów Polski w sezonie 2015/16. Każdy posiadacz stałej wejściówki na spotkania żółto-biało-niebieskich w Hali Legionów w nowych rozgrywkach, będzie mógł skorzystać z bezpłatnego transportu do Krakowa na pojedynek z PSG.

Karnety na sektory centralne kosztują 550 złotych, natomiast na sektory boczne – 450 złotych. Dodatkową opcją są wejściówki rodzinne, gdzie oprócz rodzica karnet nabywa dziecko (do osiemnastego roku życia). Wówczas wejściówka dziecka kosztuje odpowiednio 200 lub 150 złotych.

Do 7 sierpnia prawo pierwokupu swoich miejscówek z sezonu 2014/15 mają posiadacze karnetów na poprzednie rozgrywki. Po tym terminie wszystkie wejściówki zostaną przeznaczone do wolnej sprzedaży.

Dodatkowym atutem nabycia karnetu są zniżki w wysokości 25% na gadżety w klubowym sklepiku, a także 10% na bilety fazy pucharowej Ligi Mistrzów. W tym roku, z powodu zmiany w formule Champions League, w cenę stałej wejściówki wlicza się aż siedem meczów grupowych europejskiej elity.

Zarówno PGNiG Superligę, jak i Ligę Mistrzów, zawodnicy Vive Tauronu zainaugurują we wrześniu.

fot. Patryk Ptak

Projekt i wykonanie: CK Media Group