Można nabywać karnety na mecze Korony

06-07-2015 09:41,
Marcin Długosz

Od 30 czerwca trwa przedsprzedaż karnetów na spotkania Korony Kielce, które będą rozgrywane na Kolporter Arenie. Rozprowadzanie stałych wejściówek odbywa się dwuetapowo – najpierw dla posiadaczy karnetów w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu, potem zaś dla wszystkich chętnych.

Do 10 lipca w Sklepie Kibica przy ulicy Ściegiennego 8 karnety mogą zakupić ci kibice, którzy posiadali je także na wiosnę tego roku. Mogą oni liczyć także na rabat w wysokości 20%.

W wolnej sprzedaży natomiast, która rozpocznie się w najbliższą sobotę, karnety mogą nabywać wszyscy. Każdy zostanie objęty dziesięcioprocentowym rabatem. Wówczas stałe wejściówki będzie można kupić już nie tylko na w Sklepie Kibica przy Kolporter Arenie, ale także w wielu innych punktach na terenie miasta.

Do 19 lipca, a więc do meczu z Jagiellonią Białystok, można nabywać karnety obejmujące 10 spotkań, które Korona rozegra na własnym stadionie w 2015 roku. Potem, do 30 lipca, możliwe będzie zakupienie stałych wejściówek na pozostałe 9 potyczek, odejmując inauguracyjny pojedynek z białostoczanami.

Z cennikiem i wszelkimi innymi informacjami można zapoznać się w TYM miejscu, na oficjalnej stronie Korony Kielce.

fot. Paula Duda

Wasze komentarze

dieta2015-07-06 13:11:13
Panowie, dieta...

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group