W niedzielę święto boksu. Do Kielc przyjeżdża drużyna Grzegorza Skrzecza

20-06-2015 10:28,
Redakcja

Mecz Rushh Kielce kontra Akademia Walki Warszawa, który rozegrany zostanie w niedzielę, 21 czerwca o godzinie 11:00 (jak zwykle w Hali Widowiskowo Sportowej przy ul. Żytniej 1 w Kielcach), zakończy zmagania pięściarskie podczas cyklu Polskiej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego.

Rushh ma za sobą 6 wysoko wygranych spotkań i jak do tej pory żadna z przyjezdnych ekip nie sprawiła gospodarzom większego problemu. Teraz może być inaczej, a to za sprawą bardzo mocnej obsady zawodniczej Akademii Walki Warszawa, prowadzonej przez Grzegorza Skrzecza – medalistę olimpijskiego, w której znajduje się wielu reprezentantów Polski, jak i multimedalistów krajowych imprez.

Rushh, by wyjść zwycięsko, musi zaprezentować bardzo wysoką dyspozycję! W tym celu dwa razy dziennie prowadzone są treningi, włącznie z indywidualnym. Nad poziomem wyszkolenia czuwa wieloletni trener Olimpijskiej Kadry Białorusi oraz były trener Reprezentacji Polski w Boksie – Walery Korniłow.

- Liczymy na udany występ naszych zawodników i tym samym ostatnie w tym sezonie zwycięstwo, które da nam komplet wygranych – mówi wiceprezes kieleckiego Rushha, Grzegorz Nowaczek.

Jak twierdzą zawodnicy i trenerzy – bardzo potrzebny jest mocny doping! Wiemy, że możemy liczyć na kibiców, którzy podobnie jak na poprzednich meczach, również i teraz wypełnia halę!

Jak zapowiadają organizatorzy, będzie wiele niespodzianek dla kibiców, wielu wspaniałych gości oraz zapowiedzi dalszych kroków związanych z popularyzacją boksu w formie olimpijskiej.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group