Korona prosi o wsparcie w „najważniejszym meczu sezonu”!

04-06-2015 08:38,
Redakcja

Korona Kielce ma świadomość, jak ważny jest dla niej piątkowy mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Kielecki klub liczy na dobrą frekwencję na trybunach i utworzył specjalnie wydarzenie na portalu Facebook. Potyczka, która zadecyduje o być albo nie być żółto-czerwonych w ekstraklasie, została okrzyknięta mianem „najważniejszego meczu sezonu”.

W opisie wydarzenia czytamy:

„W piątek, 5 czerwca Korona Kielce zagra NAJWAŻNIEJSZY MECZ SEZONU i zarazem jeden z ważniejszych w swojej historii. Zwycięstwo zapewni nam grę w T-Mobile Ekstraklasie w przyszłym sezonie. Liczymy na Was, mamy nadzieję, że wspólnie pomożemy piłkarzom Korony Kielce osiągnąć cel. Będziemy stanowili jedność na stadionie i ogłuszającym dopingiem doprowadzimy Żółto-czerwonych do zdobycia trzech punktów! WSZYSCY NA STADION!

Ostatnią w tym sezonie oprawę szykują także kibice z Młyna. Tylko przy zapełnionym do ostatniego miejsca Młynie oprawa wyjdzie znakomicie. Wszystkie osoby, którym nie obca jest Korona, które chcą z całych sił pomóc Dumie Kielc zapraszamy na Młyn! Spotykamy się o godzinie 18:00 na kieleckim Rynku i wszyscy razem, bez podziałów ruszamy na stadion na NAJWAŻNIEJSZY MECZ SEZONU!

Dzieciaki zapraszamy na sektor rodzinny na którym po raz pierwszy będzie prezentowana wielka sektorówka stworzona przez dzieci i kibiców w ramach akcji ośrodka Kibice Razem Korona Kielce.”.

Do wydarzenia można dołączyć TUTAJ.

fot. Oskar Patek

Wasze komentarze

Mat2015-06-04 10:11:25
Korona prosi ... to niech w końcu jakieś działania marketingowe pokaże żeby zapełnić ten stadion. Bo akurat mnie osobiście " Korona prosi " nie przekonuje :)
1zl2015-06-04 12:04:27
Bilety bylo zrobic gratis a nie teraz wazelina wiecej impres
cieniauskas2015-06-04 12:14:29
Nie macie się co stresować, to że i Łęczna i Bydgoszcz wygrają jest tak samo pewne jak wygrana w kumulacji 30 milionów. Należy za to godnie pożegnać te 13 osób co im się kończy współpraca z Koroną równo z 90 minutą piątkowego meczu. Są to niebywale waleczni i honorowi pracownicy klubu. Należy im postawić pomnik za postawę i profesjonalizm w podejściu do zawodu oraz za niebywałą wręcz heroiczną pracę ponad siły na rzecz wysokiego wyniku sportowego czyli utrzymania na ostatnim 14 miejscu gwarantującym jednak utrzymanie, brawo, przecież tylko o to nam chodziło kibicom. W całej niedługiej historii klubu nie było bardziej zasłużonych graczy i trenerów. Niestety sytuacja ekonomiczna zmusza klub do pożegnania tak dobrych ludzi, bardzo szkoda bo niestety nie znajdą się pieniądze na podwyższenie im przecież już i tak niskich wręcz głodowych kontraktów. Osobiście bardzo żałuję, że nie zobaczę w Koronie już tych 13 profesjonalistów. Mam nadzieję, że znajdzie się dla nich miejsce w ekstraklasie np w Lubinie, Niecieczy, Łęcznej lub Bielsku-Białej bo szkoda by było takich dobrych zawodników stracić z pola widzenia i nie móc ich więcej oglądać. Ich gra to była czysta poezja i kwintesencja piłki nożnej i profesjonalizmu. Również mi smutno, że Arkadiusz Piech z Bełchatowa wylądował w 1 lidze, mam nadzieję, że przygarnie go np Korona lub inny równie profesjonalny klub który psim swędem się utrzymał. Ja chcę nadal w ekstraklasie oglądać te wszystkie gwiazdy.
19732015-06-04 14:43:15
Jednak prezes Klicki miał rację nie chcąc wracać do tego bagna. Dla 50% tych piłkarzyków Korony liczy się tylko kontrakt i terminowy przelew na konto. Kibica przychodzącego na mecz oraz barwy klubowe mają głęboko w dup... Aby wymusić pieniądze i kontrakty celowo działali na niekorzyść Korony w wielu meczach oddając punkty bez walki. Dziwię się, że do tej pory nie dostali klasycznego wpier... od kibiców z młyna.
co to da2015-06-04 15:33:53
Ze mecze sa o jednej godzinie sa grupyi grupki przyjaciele sie podloza
MAXI LOPEZ2015-06-04 20:05:10
URZĘDASY POWINNI ZROBIĆ BILETY ZA DARMO
.większa frekwencja może uratować im koryta
widz2015-06-05 08:43:53
Jak pan Prezes Klicki taki dobry dla klubu to powinien dać posadkę przy sprzedaży gazet swojemu pupilowi panu Prezesowi paprockiemu , na pewno z korzyścią dla Korony

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group