Rezerwy Vive zagrają o pierwszą ligę. Mecz w Kielcach już w sobotę

06-05-2015 18:14,
Marcin Długosz

Najbliższa sobota, 9 maja, będzie bardzo ważnym dniem dla zawodników Vive Tauronu II Kielce. Zaplecze mistrzów Polski rozpocznie bowiem walkę o awans do I ligi. Rywalem drugiej drużyny żółto-biało-niebieskich w barażu będzie ekipa z województwa opolskiego: ASPR Zawadzkie. Pierwszy mecz odbędzie się w Kielcach, a fani drużyny z województwa świętokrzyskiego zapowiadają nam nim zorganizowany doping.

Podopieczni Rafała Bernackiego w rundzie zasadniczej zajęli drugie miejsce w czwartej grupie II ligi. Lepsi od kielczan okazali się tylko zawodnicy MOSiR-u Bochnia. Rezerwy Vive Tauronu zanotowały dziesięć zwycięstw, remis oraz cztery porażki.

ASPR z kolei również finiszował jako wicelider, ale w grupie pierwszej II ligi. Drużynę tę w tabeli wyprzedził zespół LKPR Moto-Jelcz Oława. Zawadzkie miało do rozegrania więcej meczów niż kielczanie. Przeciwnicy ekipy Bernackiego wygrali w rundzie zasadniczej osiemnaście spotkań, jedno zremisowali oraz trzy razy schodzili z boiska jako pokonani.

W rezerwach mistrzów Polski występują młodzi zawodnicy kieleckiego klubu, którzy są jeszcze w wieku juniorskim. Teraz mają szansę awansować na zaplecze PGNiG Superligi.

W boju o ten cel już w najbliższą sobotę, 9 maja, podejmą na własnym terenie ASPR Zawadzkie. Potyczka ta odbędzie się o godzinie 17 w hali przy ulicy Krakowskiej. Wstęp na to spotkanie jest bezpłatny. Do rewanżu dojdzie cztery dni później, w środę, 13 maja o godzinie 18 na terenie rywali żółto-biało-niebieskich.

Zorganizowany doping na tym meczu zapowiadają fani identyfikujący się z historyczną nazwą „Iskra”.

fot. Patryk Ptak

Wasze komentarze

WSZYSCY NA MECZ2015-05-06 18:43:30
WSZYSCY PRZYCHODZIMY MUSI BYĆ KOMPLET I KONKRET DOPING TAKI JAK BYŁ KIEDYŚ NA HALI LEGIONÓW !!!
KAŻDY KTO SPRAGNIONY DOPINGU TO ZAPRASZAMY NA MŁYN!!
kibic2015-05-07 22:57:29
Lecimy! :) Mam nadzieję, że będzie grubo!

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group