Łotwa na remis z Czechami. Kilka minut Fertovsa

28-03-2015 19:54,
Marcin Długosz

Reprezentacja Łotwy była bliska sprawienia sensacji, ale ostatecznie nie zdołała wygrać na wyjeździe z Czechami. W spotkaniu tym padł remis 1:1. W 82. minucie na boisku pojawił się piłkarz Korony Kielce, Aleksandrs Fertovs.

Zawodnik żółto-czerwonych zmienił strzelca gola dla Łotyszy, Aleksejsa Visnakovsa.

Łotwa objęła prowadzenie w 30. minucie spotkania, a tuż przed zakończeniem potyczki do wyrównania doprowadził Vaclav Pilar.

Reprezentacja w składzie z Fertovsem zajmuje piąte, przedostatnie miejsce w grupie A eliminacji do Euro 2016. Wyprzeda kadrę Kazachstanu, a ogląda plecy Czechów, Islandczyków, Holendrów i Turków.

We wtorek, 31 marca o godzinie 20, Łotwa zmierzy się na wyjeździe z Ukrainą w spotkaniu towarzyskim.

weteran2015-03-31 08:46:26
Szczyt chamstwa we wczorajszym programie Radia eM.
Jak można obrażać zawodnika Korony Kielce Mousse Quattarre mówiąc, że gorzej od niego nie sposób grać.