12 kwietnia 2017 roku
od godz. 11:00 do 14:30

Miejsce: Targi Kielce (ul. Zakładowa 1)

Ogólnopolskie Targi Pracy w Kielcach to jedna z najstarszych i największych imprez tego typu w Polsce. Co roku gromadzą one około stu wystawców i tysiące zwiedzających. Tegoroczne, XX Ogólnopolskie Targi Pracy, odbędą się 12 kwietnia w obiektach wystawienniczych Targów Kielce. Swój udział potwierdzili już przedsiębiorcy z Holandii, Irlandii Północnej i Niemiec.

Po raz kolejny jako portal CKsport.pl mamy przyjemność zaprosić Was do akcji: "Przygotuj się do targów", stworzonej razem z organizatorami XX OTP - Miejskim Urzędem Pracy w Kielcach. 

W tym miejscu znajdziecie kompendium wiedzy niezbędnej do udanego i skutecznego udziału w ww. wydarzeniu. 

Szukasz satysfakcjonującej pracy? Najpierw przygotuj się dobrze do rekrutacji!

Pomożemy Ci w tym. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz poniżej. Każdego dnia, do 12 kwietnia, będziemy publikować ważne wiadomości dotyczące rynku pracy, rozwoju zawodowego i samych targów. Zachęcamy do ich lektury. 

 


Z okazji jubileuszowych, XX Ogólnopolskich Targów Pracy w Kielcach, naszych czytelników dzień przed wydarzeniem zaprosiliśmy do wzięcia udziału w internetowym chacie z Włodzimierzem Koroną, dyrektorem Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach - partnera naszej akcji "Przygotuj się do targów". Naszemu gościowi zadaliście mnóstwo pytań. Nieobecnych zachęcamy do zapoznania się z zapisem tej rozmowy.
Grubo ponad 3000 osób w minioną środę przekroczyło progi Targów Kielce w poszukiwaniu pracy. Każdy chętny tego dnia mógł liczyć na wystawców oferujących około 5000 miejsc pracy. Nie brakowało ofert zarówno z województwa świętokrzyskiego, jak i zagranicy.
Z okazji XX Ogólnopolskich Targów Pracy, wespół z Miejskim Urzędem Pracy w Kielcach oraz portalem interviewme.pl, przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. 10 osób może otrzymać bezpłatny dostęp do Profesjonalnego Kreatora CV Online!
XX Ogólnopolskie Targi Pracy już jutro. Rok temu podczas akcji „przygotuj się do targów” szykowaliśmy Was krok po kroku do udziału w tego typu spotkaniach. Dziś zachęcamy do lektury tamtych tekstów – nic nie straciły ze swojej aktualności, a informacje w nich zawarte mogą się Wam przydać w przygotowaniu do XX OTP. W tym tekście krótko podsumujemy rutynowe działania.
Zgodnie z zapowiedziami, już dzisiaj zapraszamy - w ramach akcji związanej z XX Ogólnopolskimi Targami Pracy - na chat internetowy z Włodzimierzem Koroną, dyrektorem Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach.
Już we wtorek, 11 kwietnia w naszym portalu przeprowadzimy chat internetowy z dyrektorem Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach, Włodzimierzem Koroną. Będziecie mogli zapytać naszego gościa o wszystko, co dotyczy Ogólnopolskich Targów Pracy, ale również rynku zawodowego oraz współpracy z MUP-em Kielce.
Każdy, kto odwiedza targi branżowe, a później uda się na targi pracy zdziwi się zapewne, że te same firmy wystawiają się na nich w tak różny sposób. Podczas tych pierwszych imprez obowiązuje rozmach: duży metraż wynajętej powierzchni, bogate materiały informacyjne, prezentacje maszyn i urządzeń, indywidualna zabudowa stanowisk, hostessy krążące w tłumie z ulotkami i zachęcające do odwiedzenia stoiska. Nic w tym dziwnego, przecież wszyscy starają się przyciągnąć klientów i wygrać z konkurencją. D
Podczas Europejskiego Forum Jakości, który odbyło się w warszawskim hotelu Marriott jesienią ubiegłego roku, eksperci bardzo zgodnie twierdzili, że bycie dobrym pracodawcą, to jeden z najistotniejszych elementów społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw.
Bezrobocie w Polsce zaczęło spadać w połowie 2014 roku. Jak wynika z przeprowadzonych wówczas badań Bilansu Kapitału Ludzkiego w Polsce, aż 80% pracodawców prowadzących rekrutacje, miało problem ze znalezieniem odpowiednich pracowników.
Przed nami jubileuszowe wydarzenie! Po raz dwudziesty organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w Ogólnopolskich Targach Pracy. W tym roku - podobnie jak w latach ubiegłych - za ich organizację odpowiada Miejski Urząd Pracy w Kielcach. Targi wyróżnia również ich prestiżowa lokalizacja w halach wicelidera polskiego rynku wystawienniczego – Targów Kielce SA.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group