Wynik wskazuje, jak to wyglądało. Pięć bramek nie wzięło się z przypadku

03-08-2020 19:44,
Mateusz Kaleta

Od sromotnej porażki 0:5 z Rakowem Częstochowa przygotowania do nowego sezonu pierwszej ligi rozpoczęła Korona Kielce. - Co tu dużo mówić, wynik wskazuje na to, jak to wyglądało. Pięć bramek nie wzięło się z przypadku. Trzeba obejrzeć ten mecz i wyciągnąć z niego wnioski - mówi Mateusz Sowiński, który pojawił się na boisku w drugiej połowie - już przy stanie 0:4 dla rywali.

- Brak doświadczenia i spokoju na boisku wychodzi. Samą młodzieżą nie zwojujemy pierwszej ligi - przyznaje stanowczo młody napastnik.

Kielczanie nie mogą jednak załamać się tak wysoką porażką, bo przed nimi kolejne mecze sparingowe. W sobotę zagrają z ŁKS-em Łódź oraz ze Stalą Mielec. - Z tyłu głowy ten wynik może nam leżeć, ale musimy pamiętać, że to są tylko sparingi. Rywale będą bardzo dobrzy i warto w tych meczach zbierać kolejne doświadczenie - przekonuje 19-latek.

Napastnik ocenia też trwające od czwartku przygotowania. - Pracy nie brakuje. Przez ostatnie dni testowaliśmy naszą formę, jak wyglądamy pod kątem fizyczny. Na razie badamy się, sprawdzamy, niż mocno trenujemy - kwituje.

fot: Mateusz Kaleta

Wasze komentarze

As2020-08-03 20:22:06
Gdzie ci krzykacze,którzy twierdzili, że z tak zdolną młodzieżą spokojnie bylibyśmy w pierwszej 8-ce, gdyby Lettieri i jego następcy stawiali na wychowanków zamiast na szrot z bałkanów? ;-)
Hipokryzja \"kibiców\"2020-08-03 21:08:04
Dziś od razu jedziecie z grubej rury.... Forbes jest bohaterem Rakowa a jak marnował 200% sytuacje to już nie pamiętacie.... Szkoda, że Djuranović nie został w polskiej ESA, bo jakby strzelał to pewnie też byście pisali jaki to dobry grajek oddany za darmo....To samo tyczy się Żubrowskiego. Coś mu tam wpadnie, odbije się od sęka i nie daj boże wpadnie do bramki to też będziecie pisać jaki to dobry piłkarz...Hipokryci...
@As2020-08-03 21:17:42
Przyjacielu, a kiedy mieli być niby ograni na wyższym szczeblu rozgrywkowym? Kto ich wprowadził do I zespołu? No właśnie nikt. Bartoszek postawił na młodych wtedy kiedy graliśmy o pietruszkę. Oczywiście piszesz farmazony i jeżeli chciałeś zabłysnąć to Ci się nie udało. Po za tym, skaczesz ze skrajności w skrajność, więc nie różnisz się niczym od "tych krzykaczy"....
do @As2020-08-04 08:01:06
Sprawdź definicję słowa farmazon, bo chyba dalej nie rozumiesz. Nie grali , bo są za słabi na ekstraklasę. Gdyby zostawali ogrywani, to właśnie tak kończyły by się mecze w ekstraklasie.
dodo@As2020-08-04 19:41:05
Wracaj do przedszkola klocku

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group