Papadopulos wrócił do Gliwic. Przyjęli go kwiatami

27-10-2019 10:19,
Redakcja

Michal Papadopulos, napastnik Korony, mógł w sobotę czuć się jak u siebie. W Gliwicach spędził dwa i pół roku, a przy okazji meczu Piasta z Koroną został przyjęty przez gospodarzy bardzo miło. Dyrektor sportowy Bogdan Wilk wręczył mu kwiaty i pamiątkowy obraz. - Zaskoczyło mnie to bardzo pozytywnie. Mogę tylko podziękować Piastowi za ten czas, który spędziłem w Gliwiach. Szacunek dla klubu za ten gest - mówi obecny napastnik Korony.

Czech wrócił do wyjściowego składu kieleckiego zespołu po dwóch meczach nieobecności. Korona przegrała jednak z Piastem 0:1 i cały czas okupuje ostatnie miejsce w tabeli. - Przyjechaliśmy tu z nadzieją na jakieś punkty, a wracamy z niczym i bardzo tego żałujemy. Myślę, że dobrze się zaprezentowaliśmy, ale tylko do pierwszej bramki. W pierwszej połowie mieliśmy swoje sytuacje. Nie strzeliliśmy i to Piast zdobył gola - ubolewa doświadczony piłkarz.

REKLAMA

I podkreśla: - Sytuacja jest ciężka, ale nie beznadziejna. W piłce może wydarzyć się jakaś dobra seria, a jeśli naszą dobrą grę przełożymy na punkty, to wszystko jest do uratowania. Za nami jedna trzecia rozgrywek, pozostałych gier i punktów do zdobycia jeszcze trochę jest. Nie pozostaje nic innego, jak walczyć i podnieść się w ligowej tabeli - kwituje.

źródło: sportowefakty.wp.pl

Wasze komentarze

BB2019-10-27 10:51:05
Nie chciał tam zostać ?
Brawo2019-10-27 11:15:09
Wyobraźcie sobie coś takiego na stadionie w Kielcach jak przyjeżdża ktoś zasłużony, śmiech na sali u Nas to by jedyne co dostał taki gracz to brak możliwości występu w tym meczu i jakiejkolwiek interakcji z nim. To świadczy jak w tym momencie jesteśmy zacofani nie tylko pod względem sportowym i marketingowym czy PR (akcja z Siejem) U nas nawet jak ktoś obchodził to jedyne co to kopa w dupe dostawał czytaj Kiełb czy pracownik Siejo. Klub ma w dupie wszystko i nie wiem czym się w ogóle zajmuje oprócz szukania sobie wrogów na każdym kroku :) Brawo Dla Piasta Gliwice i oczywiście jak zawsze braki dl Korony za ładną grę co z tego że bez punktu ważne że wrażenia artystyczne były przecież za to jest utrzymanie w ekstraklasie :) Dno dna, pozdrowiam cieplutko :*
Krzychu2019-10-28 09:37:37
UCZ SIE zarządzie KORONY, UCZ
January2019-10-28 20:12:31
Podziekowanie Papadopulosa wszyscy widzieliśmy szczególnie w pierwszej połowie ??????

Projekt i wykonanie: CK Media Group