Pogoń Szczecin

Grosicki (54')
Gorgon (67')

14:26

Po rzucie rożnym Piotr Lasyk zakończył mecz. Remis 2:2 to z jednej strony wynik, z którego można być dumnym, patrząc przez pryzmat ostatniej słabej postawy Korony. Z drugiej zaś żal utraty dwubramkowego prowadzenia zdobytego przed przerwą. Czy może: Jak się nie ma co się lubi to się lubi to co się ma? Sami wybierzcie ;)

Do zobaczenia na cksport.pl

92. minuta

Aut dla Korony. Wszyscy gracze z pola w szesnastce gości. Nie przyniosło do efektu bramkowego a kontrę Pogoni. Teraz rzut rożny dla przyjezdnych

91. minuta

Nie ma karnego, skontrowała Pogoń po rzucie rożnym ale uratował Koronę wracający za akcją Dalmau

4 minuty doliczone. w polu karnym Pogoni leży Nono. Czekamy na decyzje VAR-u.

85. minuta

Ostatnie minuty są mniej pasjonujące

82. minuta

Schodzą: Jewgienij Szykawka i Jacek Podgórski

Wchodzą: Adrian Dalmau oraz Jakub Konstantyn

80. minuta

Z prawej strony dośrodkował Nono ale nie zdołał dopaść do futbolówki Jewgienij Szykawka. Nie jest to najlepszy mecz Białorusina.

78. minuta

Marcel Wędrychowski za Adriana Przyborka w drużynie przyjezdnych.

77. minuta

Niecelnie uderzał z dystansu Martin Remacle. Efekt imienia Ronaldo Deaconu można by rzec.

76. minuta

Linus Wahlqvist zatrzymał nieprawidłowo Marcela Pięczka

74. minuta

Świetne zachowanie Domincka Zatora, który zablokował Efthymiosa Koulourisa. Po chwili rzut rożny, kóry nie okazał się groźny.

73. minuta

Zecha zmienia Léo Borges

72. minuta

Korona ruszyła do ataku

71. minuta

Dawid Błanik schodzi z placu gry, za niego Mateusz Czyżycki

67. minuta

Coś niebywałego. Do za krotko wybitej piłki w polu karnym dopadł Grogon i atomowym uderzeniem umieścił ją w siatce. Xavier Dziekoński był bez szans. 2:2. Nie wygląda to dobrze.

65. minuta

Strzał Podgórskiego sprzed pola karnego, jednak minimalnie niecelny!

64. minuta

10 417 widzów zasiada w to wczesne popołudnie na Suzuki Arenie. Jesteście wielcy!

54. minuta

Gol dla Portowców. Blisko udanej interwencji był Xavier Dziekoński, jednak strzał reprezentanta Polski był mocny i celny. 2:1. Rywale łapią kontakt.

51. minuta

Jest karny dla Pogonii. Grosicki kontra Dziekoński.

50. minuta

Możliwe zagranie ręką w polu karnym Korony. Piotr Lasyk idzie do monitora

48. minuta

Rywale rzucili się na Koronę. Na razie uwydatniają to w faulach ;)

Dwie zmiany w Pogonii:

João Gamboa i Vahan Bichakhchyan schodzą z boiska, a zmienili ich Alexander Gorgon i Rafał Kurzawa

Koniec pierwszej połowy

Kilka fotek z pierwszej części spotkania. Zaraz zaczynamy drugą połowę

Brawa żegnają Koronę. Kapitalna, świetna, pasjonująca pierwsza połowa za nami. Gospodarze prowadzą na Suzuki Arenie 2:0.

63. minuta

Atakuje Pogoń, natomiast Korona czyha na kontry. Na razie bez błędów w destrukcji gospodarzy

58. minuta

Ależ okazja Szykawki. Po zagraniu Podgórskiego Białorusin minął jednego z rywali spotkał się oko w oko z Valentinem Cojocaru, jednak trafił prosto w bramkarza. Fatalne zagranie Szykiego

57. minuta

Kielczanie otrząsnęli się po chwilowej przewadze „granatowo-bordowych”. Walka w środku pola nad przejęciem kontroli nad spotkaniem

55. minuta

Alexander Gorgon ukarany kartonikiem za faul na Nono

Świetne minuty Jacka Podgórskiego. Teraz 27-latek ostro dośrodkował na pole karne rywala, jednak nikt tego nie zdołał zamknąć, a piłka minimalnie minęła bramkę.

42. minuta

BŁAAAAANIK!!! ALEŻ SIĘ ZABAWIŁ Z RYWALEM JACEK PODGÓRSKI, ZAGRAŁ PRZED BRAMKĘ, A BYŁEMU ZAWODNIKOWI POGONI NIE POZOSTAŁO NIC INNEGO JAK UMIESZCZENIE PIŁKI W BRAMCE!! 2:0!!!

38. minuta

Nono otrzymał napomnienie za nierozważny atak wślizgiem Bichakhchyana

32. minuta

Dwa strzały na bramkę Dziekońskiego oddali zawodnicy z Pomorza Zachodniego, jednak oba wylądowały w rękach golkipera gospodarzy. Bez większego zagrożenia, jednak teraz mamy moment przewagi rywali.

30. minuta

Dobrze zachował się Nono na lewym skrzydle, w prosty sposób mijając rywala. Później pomocnik zagrał wzdłuż pola karnego do Szykawki, jednak za plecy i strzał Białorusina był niecelny.

25. minuta

Kolejne fragmenty to gra w środku boiska. Szczecinianie chcą się odgryźć, ale nie potrafią zagrozić bramce „żółto-czerwonych”

22. minuta

GOOOL!! KORONA 1 POGOŃ 0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Marcela Pięczka bramkę głową zdobył Nono. Korona udokumentowała swoją przewagę

18. minuta

Ależ było blisko! Piłka została umieszczona w siatce. Jacek Podgórski zagrał do Dawida Błanika, a ten umieścił ją w bramce rywala. Niestety były zawodnik Portowców był na spalonym.

15. minuta

Vahan Bichakhchyan i Kamil Grosicki przy piłce. Rozegrali piłkę króko, ale strzał Ormianina posłany został prosto w obrońców

14. minuta

Żółtą kartką ukarany Yoav Hofmeister. Będzie dobra okazja dla gości z rzutu wolnego blisko bramki

10. minuta

Dobrze rozegrała akcję Korona. Nono do Szykawki, Jewgienij popędził lewą stroną zagrał w pole karne, a będący po drugiej stronie pola karnego Jacek Podgórski jednak nie zdążył do piłki. Bardzo dobry początek Korony!

7. minuta

Jest pierwszy celny strzał Korony! Martin Remacle uderzał z linii szesnastego metra, ale Valentin Cojocaru dobrze interweniował. Kolejne ostrzeżenie ze strony gospodarzy

3. minuta

2. minuta

Zakotłowało się pod bramką Pogoni! Po rzucie rożnym przed szansą stanął Malarczyk, ale nie zdołał sięgnął wysoko zagranej piłki. Dobry początek

12:24

Już tylko kilka minut dzieli nas od rozpoczęcia meczu Korona - Pogoń. Miejmy nadzieję, że „żółto-czerwoni” przełamią passę nie najlepszych spotkań i sięgną po sensacyjne trzy punkty.

12:07

Kilka ujęć z rozgrzewki ;)

11:54

Takie składy osobowe na dzisiejszy mecz desygnowali trenerzy Kamil Kuzera oraz Jens Gustafsson. Do podstawowej jedenastki gospodarzy powraca Dawid Błanik zastępujący rozpoczynającego spotkanie na ławce Jakuba Konstantyna.