BARDZO DOBRE SPOTKANIE W WYKONANIU KIELCZAN. GRATULUJEMY I JEDZIEMY DO KOLONII! <3 ZOSTAŃCIE Z NAMI, BO BĘDZIEMY MIEĆ DLA WAS NA CKSPORT.PL KOLEJNE POMECZOWE INFORMACJE.

------------

Podoba Ci się nasza relacja LIVE? Postaw kawę :) Z góry dziękujemy za wspieranie naszego portalu!

60. minuta (31:27)

Strlek rzuca. Ale to już koniec! SZCZYPIORNIŚCI JESZCZE NA KILKA SEKUND PRZED KOŃCEM PRZESTAJĄ GRAĆ. CHŁOPAKI DZIĘKUJĄ SOBIE ZA GRĘ, Z ŁAWKI REZERWOWYCH WYSKAKUJĄ KIELECCY SZCZCYPIORNIŚCI. NA TRYBUNACH ODLICZANIE... 5... 4... 3... 2... 1... KONIEC!

59. minuta (31:26)

Veszprem nie poddaje się, choć na pewno ciężko się gra jeśli zegar nieubłagalnie tyka, czas zbliża się do końca, a do odrobienia tak ogromna strata.

58. minuta (31:26)

Strata piłki... Veszprem do kontry. W Kieleckiej bramce jest teraz młody Błażejewski, ale nie zdołał obronić rzutu Pechmaleca.

58. minuta (31:25)

Zrobiło się gorąco. Jeden z kielczan, chyba Sićko, oberwał w twarz od Siposa. Ewidentnie. Miał na swoim koncie dwa wykluczenia. Teraz zobaczył czerwoną kartkę. Chłopaki pogodzili się na parkiecie, ale jednak kartka to kartka. 3 przewinienia w tym meczu i czerwo za sprawą gradacji.

57. minuta (31:25)

Strlek ze skrzydła i jest gol. Panowie! Gramy do końca!

57. minuta (31:24)

Veszprem śpieszy się niewiarygodnie. Wciąż jest w nich wiara, mimo że strata kolosalna.

Mahe przedziera się przez linię defensywną Kielc i trafia.

57. minuta (31:23)

Zaraz znowu perfekcyjnie KORNECKI!!! CO ON WYPRAWIAAAAA!

Kielczanie znowu! Mahe pudłuje, a gola zdobywa Sanchez!

55. minuta (30:23)

MATEUSZ KORNECKI ZNOWU ŁAPIE TAK, JAKBY TO BYŁ STRZAŁ PIŁKARSKI, A NIE RZUT Z BLISKA! Złapał piłkę niemalże w koszyczek. Skuteczna, świetna obrona!

54. minuta (30:23)

Kielczanie w pozycyjnym. Daniel Dujszebajew wchodzi przed koło, rzuca i jest kolejna bramka! Cały czas trzymamy bezpieczny dystans!

53. minuta (29:23)

Remili, ale to jest szatan! Potężna bomba na bramkę Korneckiego i jest gol... Tylko świsnęło

53. minuta (29:22)

Lauge rzuca w kierunku Korneckiego, ale ten się nie daje! Kornecki paruje na bok! Brawo!

52. minuta (29:22)

Kielczanie w pozycyjnym. Szarpiemy tę defensywę, szybko napoczynamy ich szeregi, piłkę dostaje Tournat, rzuca i jest gol!

51. minuta (28:22)

Remili zdobywa gola.

50. minuta (28:21)

Teraz szybka odpowiedź gości. Marguc.

50. minuta (28:20)

Brawo, brawo! Moryto na koło do... Daniela Dujszebajewa i jest gol!

50. minuta (27:20)

Marguc z golem z karnego.

49. minuta (27:19)

Jest karny dla Veszprem.

Teraz akcja! Podanie do Tournata i jest gol! Za chwilę powtórka, bo Veszprem gubi się przy wyprowadzaniu akcji i Migallon trafia!

48. minuta (25:19)

Po czasie przerwy. Veszprem rusza, ale odbija się od obrony Kielc niczym nowiutki Mercedes od ściany betonu!

47. minuta (25:19)

TIMEOUT dla gości.

46. minuta (25:19)

Ale to na nic! Veszprem traci piłkę, gdzieś między Remilim, a Iliciem. Przechwyt Kielc! Alex rzuca lobem i trafia! Jest gol! Veszprem już w komplecie na parkiecie.

45. minuta (24:19)

Rzut Remiliego, łapie Kornecki, już próbujemy wyjść z kontrą, Nahi przed pustą bramką... ale jednak nie. Nie ma bramki. Był gwizdek sędziego... Są protesty, ale na nic. Musiał być faul na Remilim.

Dwie minuty kary dla Siposa. Kielce w przewadze!

44. minuta (24:19)

Pechmalbec faulowany. Jest karny. Po raz kolejny Marguc, tym razem na Korneckiego i jest bramka. Kielecki bramkarz nie zdążył zareagować na piłkę przelatującą pod jego nogą.

44. minuta (24:18)

Ciężko nadążyć. Akcja dla kielczan i Igor KAracić w długi róg na zaskoczonego Corralesa, który nie zdążył właściwie zareagować!

43. minuta (23:18)

Kolejne gole. Sićko i Nedim Remili.

42. minuta (22:17)

Lauge z kolejnym golem. No rzuca, trafia, nie ma z tym kolosalnych problemów. W końcu to zawodnik-klasa.

41. minuta (22:16)

Lauge zdobywa gola. Ale na szczęście kielczanie szybko odpowiadają, a konkretnie Sićko!

40. minuta (21:15)

Sićko z bramką!

40. minuta (20:15)

39. minuta (20:15)

Ależ rzut kieleckiego klubu! Piłka odbija się od poprzeczki. Piłka po rzucie Sićko przeleciała niemal przez całe boisko i już chciała wpaść do siatki, ale wyłapał ją przed linią 6. metra Alex.

38. minuta (20:15)

Piłka krąży po obwodzie, Veszprem próbuje nas rozgrywać żonglując tym okrągłym zlepkiem skórzanych fragmentów tak, by nas oszukać. Ta akcja kończy się karnym i karą dla Karaleka. Rzut zakończony golem. No niestety. Marguc z golem.

38. minuta (20:14)

Akcja w drugą stronę. Kielczanie pod bramką. Probują forsować defensywę, ale jest faul w ataku i wracamy na stronę kieleckiego klubu.

37. minuta (20:14)

Veszprem strasznie się męczy w ataku. Dobrze bronimy, między innymi za sprawą dobrze postawy Gębali. Goście, a konkretnie Mahe, z dystansu! Ale jest poprzeczka!

36. minuta (20:14)

Telekom na pasywnej, gubią piłkę przy tej presji, piłkę w finalnym etapie akcji kontrującej łapie Nahi i jest gol, delikaty rzut między nogami Corralesa i jest bramka!

35. minuta (19:14)

Hala Legionów żyje tym wydarzeniem!

34. minuta (19:14)

Kontra ze strony kielczan, błyskawiczna akcja i jest gol Nahiego! A to przez błąd i stratę Remiliego.

33. minuta (18:14)

Remili tyłem do Mahe i jest bramka. Próba szybkiej odpowiedzi, ale Nahi zablokowany przez Corralesa.

33. minuta (18:13)

i znowu odbiliśmy się jak od ściany. Oby nie wróciły do nas demony poprzedniego meczu, gdzie weszliśmy fatalnie w drugą połowę.

32. minuta (18:13)

Co się odwlecze... Gol gości.

31. minuta (18:12)

Próba ataku spod biodra w wykonaniu Mahe, ale chybia! Fatalnie przestrzelił Francuz.

30. minuta (18:12)

Kielczanie już przed pierwszą okazją, próbujemy przebić się przez szczelną defensywę drużyny przeciwnej, ale tym razem to nie zadziałało!

0. minuta (18:12)

A więc ruszamy z drugą połową!

Koniec pierwszej połowy (18:12)

Chcecie wesprzeć cksport? :)

Zaliczka 6 bramek brzmi jak sen, który wiedzie nas do Final4 :) Nie popsuć tego, nie zmarnować :)

Spora zaliczka! Obyśmy tylko tego nie popsuli w żaden możliwy sposób. W Poprzednim meczu to się udało, bo przystąpiliśmy do gry z trzema bramkami do przodu. Tego nie udało się utrzymać, a w pewnym momencie nawet zrobiło się gorąco, bo tablica wyników zaczęła wskazywać 23:20 na korzyść Veszprem. Wystrzegajmy się głupich strat, dekoncentracji, a będzie dobrze :)

Wznawiamy grę. Jest szybka wymiana. Alex robi miejsce bratu, ten wchodzi w środkową strefę niczym w masło i mamy bramkę! Veszprem jeszcze w akcie rozpaczy próbuje wykorzystać pozostałe 3 sekundy na akcję, ale gubią piłkę, jakby zszokowani rozmiarem porażki w pierwszej połowie, i nie będzie kolejnego trafienia! Wygrywamy pierwsza połowę 18:12!!!

30. minuta (17:12)

Veszprem w pozycyjnym, rzut i spojenie bramki! Teraz akcja dla kielczan? Nie Tałant bierze czas. 22 sekundy do końca pierwszej połowy. Dużo, na tyle, żeby coś jeszcze złowić.

To już końcówka pierwszej połowy. Pewnie jest, ze do drugiej połowy Veszprem przystąpi w osłabieniu, przez kilkanaście sekund, ale jednak. Na parkiecie goście próbują w tej końcowce jeszcze zredukować rozmiar porazki w pierwszej połowie. Jest przerwa na rzecz wyczyszczenia parkietu i wracamy do gry.

29. minuta (17:12)

Pechmalbec 2 minuty kary. To drugie jego "wyróżnienie" w tym meczu.

Sićko trafił do siatki. Ale zrobiło się niepokojąco, bo kielecki zawodnik leży na parkiecie i trzyma się za kolano. Faul ze strony Pechmalbeca i dostaje 2 minuty.

28. minuta (16:12)

I znowu szybka wymiana ciosów. Tam Strlek, tu Alex.

27. minuta (15:11)

Kielczanie grają bez bramkarza. Jest gra pasywna, Alex w wyskakuje w górę, jakimś cudem trafia! Gol. Na nieszczęście Veszprem błyskawicznie wznowiło, Kornecki nie zdążył wrócić i Mahe trafia niemal do pustej siatki. Ale  to im się udało.

27. minuta (14:10)

Aj! Tournat zaraz łapie karę 2 minut. Gramy w osłabieniu.

26. minuta (14:10)

Ruszamy do ataku, podanie na koło do Tournata, ten niczym zwinnością baletnicy uwolnił się spod opieki rywala i trafia do siatki!

26. minuta (13:10)

Teraz czas dla Telekomu Veszprem. Piłka chodzi jak w zegarku i ta akcja musiała się skończyć bramką. Tym razem Mahe. Z ogromną łatwością. Tym razem nieco przysnęliśmy.

25. minuta (13:9)

Alex! Ale on jest niesamowity. Balans ciałem na 8. metrze, pociągnął po długim roku w kierunku bramki Corralesa i jest bramka dla ekipy z Kielc! Świetnie.

25. minuta (12:9)

Czas dla Tałanta Dujszebajewa.

24. minuta (12:9)

KORNECKI BRONI. KAPITALNIE WYJĄŁ RZUT MARGUCA!

23. minuta (12:9)

Błyskawiczna wymiana ciosów. Jak w dobrym meczu bokserskim! Elderaa rzuca gola, ale za chwilę bramką odpowiada Sićko! I nadal gramy z przewagą jednego zawodnika!

22. minuta (11:8)

Pechmalbec trafia na ławkę za uderzenie w twarz jednego z naszych zawodników. Oczywiście przypadkowo, ale za to też ląduje się na ławce na dwie minuty. Dla Veszprem to praktycznie 4 minuty bez przerwy w osłabieniu. Tymczasem ALEX i jest gol!!

21. minuta (10:8)

Mahe, potęzną bombą pokonuje Mateusza Korneckiego. I teraz kończy się kara dwóch minut dla drużyny z Veszprem.

20. minuta (10:7)

Od teraz do 22. minuty kielczanie będą grać w przewadze. Idziemy na atak pozycyjny. Piłka krąży miedzy szczypiornistami, Sićko decyduje się na rzut z drugiej linii i PERFEKCYJNIE PIŁKA TRAFIA DO SIATKI WCZESNIEJ MIJAJĄC CORRALESA. Rzut nie był sygnalizowany, dlatego zrobił na bramkarzu gości tak ogromne wrazenie!

20. minuta (9:7)

Kielczanie teraz po obwodzie. Gramy po kole. Sićko dostał w twarz od Siposa. 2 minuty.

19. minuta (9:7)

Veszprem rozgrywa kielczan, ale jest strata! Szansa na kontrę, Daniel Dujszebajew przed bramką, ale... coś jest nie tak. Sędziowie zatrzymali akcję i wznowili ją na naszej połowie. Remili przy piłce, miota w kierunku Wolffa i jest gol dla gości. Pewnie tam doszło do jakiegoś faulu, dlatego ta akcja kielczan nie została utrzymana w mocy.

18. minuta (9:6)

Mistrzowie Polski z Kielc przystępują do kolejnej akcji. Daniel Dujszebajew na parkiecie, rzuca! Gol? Nie, chwilę wcześniej były kroki po stronie rywali i nie usłyszeliśmy gwizdka. Kielce wznawiają, Sićko przy piłce, rzuca i gol! Na nieszczęście kielczan, Remili trafia kolejnego gola. Ależ on jest wartościowym graczem!

17. minuta (8:5)

Veszprem znowu krąży po obwodzie, w końcu akcję golem kończy Remili.

16. minuta (8:4)

Tournat na kole zdobywa gola! 8:4!

15. minuta (7:4)

Kielce znowu zdobywają bramkę! Arek Motyto. NIe zauważyliśmy w tym wszystkim, ze Nahi dostał karę 2 minut :) Ale nam to nie szkodzi! Chociaż teraz Lauge trafia... no nic. Na szczęście kielczanie teraz już w komplecie. Wynik 7:4.

14. minuta (6:3)

Sanchez za Gębalę na parkiecie i rusza Veszprem do kolejnych ataków. Nilsson złapał piłkę na kole i trafił do siatki.

14. minuta (6:2)

Francuz jednak popychany przy tym rzucie i będzie wolny dla gości.

Po obwodzie płynie teraz Telekom Veszprem. Szybko, coraz szybciej, starają się urwać spod kieleckiej opieki, Mahe przewracany przez Olejniczaka i wznawiamy grę od wolnego. Veszprem szarpie się, walczy, próbuje uciec robiąc sobie miejsce, by ujrzeć światło bramki, ale kielczanie w defensywie grają bardzo dobrze. Remili rzuca w akcie rozpaczy, ale nie trafia!

Wracamy do gry!

TIMEOUT dla Momira Ilica. Nie podoba mu się to, co dzieje się na parkiecie. Tymczasem zachęcamy Was do wspierania naszej relacji LIVE! :)

13. minuta (6:2)

AREK MORYTO I JEST GOL! Między nogami Corralesa. Nasz specjalista od karnych, najlepszy piłkarz wśród szczypiornistów, znowu perfekcyjnie z karnego! Akcja w druga stronę, Lauge wybroniony przez Wolffa i jest kontra, Gębala i kolejny gol!!! 6:2!

12. minuta (4:2)

Jak na osłabienie, zaliczamy bardzo dobry moment. A i kielczanie już teraz grają w komplecie. Tymczasem karny dla Barlinek Industrii Kielce. Karalek pociągany za koszulkę w momencie oddawania rzutu.

11. minuta (4:2)

No nie. Znów karny, znów Nilsson, ale tym razem piłka ociera się o dłoń Wolffa i WYPADA POZA ŚWIATŁO BRAMKI. SŁUPEK!!! NIE MA GOLA!

10. minuta (4:2)

Nilsson znów wykonuje karnego tak, jak trzeba. Jest gol, ale kielczanie, a konkretnie Alex, szybko odpowiadają! Kapitalnie. Zwód w powietrzu, zawodnik rywali oszukany, piłka wpada do siatki!

9. minuta (3:1)

Goście jeszcze przez minutę w osłabieniu, my przez 2 minuty. Remili rzuca w kierunku bramki, broni Wolff, ale będzie też karny!

8. minuta (3:1)

2 minuty dla Tomka Gębali. Pojedynek zapaśniczy sprawił, że kielczanin ląduje na ławce.

7. minuta (3:1)

I znowu Węgrzy tracą piłkę. Nahi wychodzi, ale niestety i on stracił piłkę. Kibice aż zawyli z bólu. Teraz akcja kielczan, Moryto wychodzi przed koło, przejmuje piłkę tyłem do bramki i rzuca takim zamachem! Cudowna bramka i 2 minuty kary dla gości. Veszprem bez bramkarza.

6. minuta (2:1)

Strata Veszprem na połowie kielczan, z piłką wychodzi Dylan Nahi, rzuca na pustą i jest gol!!!

6. minuta (1:1)

Ale zacięty mecz. Tyle walki, tyle akcji i tylko 1:1.

5. minuta (1:1)

Gębala! Corrales broni. Teraz akcja w drugą stronę i poprzeczka ze strony Strleka. Ruszają kielczanie, Moryto z nieprzygotowanej pozycji i znowu broni Corrales. Trochę radosny handball nam się wkradł. Teraz rzuca Alex i znowu Corrales! Ależ on broni!

4. minuta (1:1)

Lauge spudłował, a mógł dać punkt przewagi swojej ekipie. Dobrze, jak najwięcej obitych słupków, gdyż każdy taki przypadek przybliża Barlinek Industrie Kielce do Final4.

Veszprem chodzi po obwodzie szukają możliwości rzutu, zaraz będzie gra pasywna, dlatego decydują się na rzut z dystansu. Remili!!! Broni Wolff, ale piłka cały czas dla przsyjezdnych. Veszprem próbuje zakończyć tę akcję bramką, rzut!!! Tylko słupek!

3. minuta (1:1)

Gębala perfekcyjnie wykorzystuje na kole świetne podanie Alexa i mamy bramkę. Jest 1:1.

2. minuta (0:1)

Nilsson podchodzi do karnego, rzuca i jest bramka dla drużyny przyjezdnej.

Barlinek Industria Kielce w tradycyjnych strojach, gdzie dominuje niebieski i żółty. Natomiast Veszprem na czerwono. Zaczyna ekipa gości. Wchodzą w atak pozycyjny, tuż przed tym tradycyjne pomacanie piłki po obu stronach. Gramy. Ze skrzydła probuje nas atakować ekipa z Węgier i jest rzut karny dla gości.

A więc ruszamy!

18:45

Trzeba pamiętać, że w przypadku jakiegokolwiek remisu będziemy świadkami rzutów karnych. Oby nie. Oby to się wszystko rozstrzygneło w toku spotkania.

18:44

18:44

18:43

Jak zawsze, fajnie to wygląda! Super klimat!

18:42

Jeśli tylko macie ochotę wspierać pracę ludzi w ramach portalu CKsport.pl, tutaj macie okazję to zrobić :)

18:40

Światła w powietrzu, Fear of the dark zespołu Iron Maiden w tle i zawodnicy kieleckiego klubu na parkiecie.

18:39

Manu przegrajek. To prawda.

18:38

Na wejście na parkiet Telekomu Veszprem, WIELKA ŚCIANA DŹWIĘKU DEZAPROBATY. Na chwilę założyliśmy słuchawki douszne i jak zdjęliśmy je, to chciało nam rozsadzić bębenki. Ależ tu decybele latają w powietrzu. Coś niesamowitego!

18:35

18:34

Fajne wideo dla kibiców zapowiadające walkę o Final4. Super klimat. Czuć, że jest się świadkiem czegoś wielkiego. Albo razem, albo wcale - motto padające podczas tego materiału.

18:26

Kilka znajomych twarzy zawitało dziś z węgierskiej ziemi do Hali Legionów. Oczywiście Nedima Remiliego ciężko zapomnieć. Jego przygoda w Kielcach zakończyła się dość szybko ze względów finansowych, ale i tak jest tutaj bardzo dobrze wspominany. A co myślicie na temat Manuela Strleka? Tez pozytywnie, jak najbardziej :)

18:23

18:22

Bardzo fajnie, że są kibice, którzy nie dzielą dwóch największych klubów w Kielcach, tylko je łączą. Pozdrawiamy :)

18:21

18:20

Ale głośno się tutaj robi! Strasznie pozytywny tumult! Dziękujemy za obecność na naszej relacji! Fajnie, ze z nami jesteście i po statystykach wyraźnie widać, że obserwujących tylko przybywa.

18:15

Rzecz jasna na miejscu nie brakuje fanów Veszprem. Ale wspólnie bawimy się bardzo dobrze. Widać pokojowe nastawienie i tak samo było na Węgrzech. Sport potrafi także jednoczyć, niekoniecznie dzielić. I fajnie!

18:13

Nasza relacja tekstowa ma nieco odmienny charakter od pozostałych suchych tekstówek. Postaramy się, aby w tym miejscu zawarte zostało jak najwięcej treści, choć oczywiście w przypadku tak szalenie dynamicznej dyscypliny, jaką jest handball, jest to niezmiernie trudne. Mimo to, spróbujemy :)

18:12

Ludzie w bardzo dobrych humorach. Tańczą, cieszą się, nastawiają pozytywnie do kolejnego wielkiego boju po stronie Barlinek Industrii Kielce. Autentycznie - na trybunach przy latynoskich rytmach ludzie tutaj tańczą :) I bardzo dobrze. Sport powinien wywoływać przede wszystkim pozytywne emocje, choć nie zawsze jest to możliwe.

18:11

Krzyniu na miejscu, a zatem trzeba zaczynać! :) Fajnie, bo to kolejne wydarzenie sportowe w naszym mieście, które przyciąga ludzi. I tak powinno być. Musimy pokazywać, że tym sportem się interesujemy, a losy kieleckich ekip nie są nam obojętne. Także tak, zaraz zaczynamy!