Kamil Kruk (73')
2:1 (1:1)

Kyryło Petrow (8')

17:00

Ciężko się oprzeć wrażeniu, że brakuje paliwa na koniec sezonu i jedziemy na oparach. Zbyt mała rotacja w składzie mści się na nas. Statystyki biegowe pokazują, że sporo narobiliśmy kilometrów, ale jednak nie jest to lekkoatletyka, tylko piłka nożna, gdzie liczy się przede wszystkim ta intensywność gry. Kielczanom dziś tego zdecydowanie zabrakło. Nie funkcjonował szybki odbiór, doskok do rywala, zmuszanie go do błędu. No szkoda. Frekwencja wśród kibiców była super, ale nie udało się zwieńczyć.

16:56

KONIEC MECZU. NO NIESETY. STAL ŁAPIE 38 PUNKTÓW I MOŻE BYC RACZEJ SPOKOJNA. A KORONA KIELCE? NO MUSI WALCZYĆ. 35 PUNKTÓW TO WCIĄŻ ZA MAŁO, A KOLEJNI RYWALE SĄ BARDZO BARDZO BARDZO PROBLEMATYCZNI.

94. minuta

To była dla nas akcja meczowa. Ostatnie sekundy w tym meczu, piłka szybko transportowana jest na połowę Stali, próbujemy, jednak nieporadnie, Mielec wybija piłkę, gra bezczelnie na utrzymanie, na przedłużanie tej gry, kielczanie jeszczce naciskają!

93. minuta

GODINHO UDERZA!!! PIŁKA LECI NA BRAMKĘ RYWALA, ALE BRONI TO MROZEK KONIUSZKAMI PALCÓW!!!

92. minuta

Kuzera zrobił dwie zmiany: Kostorz i Błanik. Jakby nie było kim zagrać na próbę poprawienia wyniku. No nie ma kto gonić z rezerwy.

91. minuta

Korona przy piłce. Rozgrywa, ale czasami mota się przy tym procesie nieporadnie. Wytracamy impet, który każdej akcji nadaje jakikolwiek sens. Dogranie kielczan w pole karne jest szansa! Ale nie, Stal radzi sobie z tym kłopotem.

CZTERY MINUTY DOLICZONE.

89. minuta

Dwie zmiany Stali Mielec. Ciepiela i Wolski za Domańskiego i Hiszpańskiego.

88. minuta

Tego zdecydowanie byśmy nie chcieli. Ale scenariusz realny. Robimy sobie niepotrzebny bałagan. Co jak się okaże, że o utrzymanie trzeba będzie walczyć z Widzewem? W ostatniej kolejce?

87. minuta

Tymczasem kielczanie cisną! Dogranie Deaconu ze środkowej strefy w pole karne! Kostorz! Skacze wysoko, piłka leci na okienko, ale interweniuje bramkarz gospodarzy. Teraz dogranie z rożnego, lecz miejscowi wybijają na uwolnienie. I znowu - dogranie w pole karne Stali, jednak tym razem  futbolówka szybuje ponad wszystkimi głowami. Wznowi od bramki Mrozek.

86. minuta

Czas tego spotkania bezlitośnie zbliża się do granicy. Sędzia Frankowski coraz częściej zagląda na zegarek.

84. minuta

Deaconu daleko do Błanika na prawo, podaje do Petrowa, ten  znowu do Błanika, dogranie na długi słupek, lecz nie będzie z tego dzieci. Piłka za linię końcową i wznawia Mrozek.

82. minuta

W końcu Korona trochę ruszyła. I jest wywalczony rzut rożny. Spora seria podań między zawodnikami, chyba jedna z najdłuższych w tym meczu. Teraz dogranie z rożnego, Patrow odnajduje się w polu karnymprzy piłce, uderza nogą! Aaaaj... Za lekko... Mrozek bez problemu zgarnia to w koszyczek.

81. minuta

Kostorz teraz próbuje, dogrywa do niego Szykawka i musiał interweniować Mrozek. Ostry kąt sprawił, że bramkarz gospodarzy miał ułatwione zadanie. Skutecznie zablokował takim hokejowym manewrem dostęp do bramki.

80. minuta

Posiadanie w drugiej połowie może się wyrównało (poniżej statystyki tylko z 2 połowy), nie zmienia to jednak faktu, że kieleckie ataki zatrzymują się w środkowej strefie boiska. W zasadzie nie powąchaliśmy pola karnego rywali. Mnóstwo niedokładności...

10
79. minuta

W tej połowie mamy w pamięci tylko uderzenie Łukowskiego z początku drugiej połowy... Nic więcej.

78. minuta

Dośrodkowanie Domańskiego, tym razem wybijamy i wybijamy do przodu. Niestety wykop w cały świat. Tak jakbyśmy się mieli nim ratować, a nie szukać atutów w ofensywie. Brakuje przeciwwagi, gramy tylko na własnej połowie. To nie może się skończyć dobrze. Stal ma bardzo dużą przewagę. Teraz kolejna akcja gospodarzy, ktora będzie rozgrywana pod bramką Krony. Wyrzut z autu, ale krótko. Stal traci piłkę, podanie do Szykawki i... strata. Piłka wraca na połowę Korony.

77. minuta

Kolejny stały fragment dla gospodarzy.

76. minuta

75. minuta

Na Twitterze robi się ostro. Ale podkreślamy - nie zrobiliśmy nic, żeby na przykład złamać napierającą Stal. Gospodarze dają z siebie po prostu więcej, a gol jest tylko tego konsekwencją. Grillowanie Zapytowskiego nic nie zmieni.

74. minuta

Nam na razie pozostaje się cieszyć z ładnej bramki Petrowa.

73. minuta

Możemy mówić, że Marceli nie zachował się w 100 procentach jak należy, że może ktoś nie wybił piłki itd... Ale generalnie cały czas kroczymy obok meczu. nie kreujemy, nie mamy inicjatywy sprawczej pod bramka drużyny przeciwnej. Nie zagrażamy miejscowym. Teraz może się to zmieni. Na boisku Kostorz. I będziemy grać na dwóch napastników.

72. minuta

Rzut rożny Stali Mielec. Wrzutka w pole karne, na środek, próbuje interweniować Zapytowski, jednak uprzedza go Mak, dalej przebicie piłki na tył Matrasa do Kruka, a ten po raz kolejny kieruje piłkę główką do bramki. Fubolówka odbija się od trzech głów i wpada do siatki. POBUDKA KORONO KIELCE!!!

71. minuta

Aktualnie zdecydowanie za mało kreujemy w ofensywie. Często oddajmy piłkę Miedzi, żeby ta sobie kreowała.

70. minuta

68. minuta

Teraz dogranie i piłka przelatuje niebezpiecznie obok bramki Mrozka!

67. minuta

Polowa Korony Kielce, przy boku pola karnego - daleki wyrzut Vallejo z autu w pole karne, duże zamieszanie w strefie 5. metra, przy dograniu piłka kotłuje się gdzieś między piłkarzami obu zespołów, Stal probuje oddać strzał, ale to jej się nie udaje. Ostatecznie futbolówka wylatuje za linię końcowa. To dobry moment  na zmiane. BŁANIK ZA ŁUKOWSKIEGO.

66. minuta

Stal cały czas aktywna. Doskakują do kielczan, którzy próbują rozgrywać na własnej połowie, przez co notorycznie tracimy futbolówkę na rzecz gospodarzy.

65. minuta

Do wejścia szykuje się Dawid Błanik. Ekskluzywny rezerwowy Korony Kielce, jak to często słyszymy :) Ma on sporą wartość i na pewno coś wniesie w ten mecz.

64. minuta

Chwila przerwy spowodowana wbiegnięciem fizjo mieleckiej ekipy, ale ich piłkarz postawiony na nogi i gramy. Tymczasem niebezpieczne zdarzenie. Piłkę traci Petrow, który dostał kopniaka od tyłu przez Vallejo, czego nie zauważył sędzia, i akcja poszła do przodu. Na szczęście bez konsekwencji. Kielczanie szybko skasowali akcję, dlatego od bramki zacznie Zapytowski.

62. minuta

Korona w polu karnym rywala! Uderzamy na oślep, próbujemy zamknąć akcję, ale wszystko odbijają przeciwnicy. Chwilę później jeszcze uderzenie Zatora, jednak futbolówka przelatuje obok słupka. Podobna akcja jak ta, w której Zator zdobył gola kilka kolejek temu - dogranie Deaconu, Zator skacze wysoko i kieruje piłkę w stronę bramki. tym razem przeleciała przy słupku, nie z tej strony, z której byśmy chcieli.

61. minuta

60. minuta

Sappinen przewraca Godinho na lewej stronie, wchodzi w pole karne, pakuję piłkę do siatki! Ale gola nie ma, wcześniej sędzia odgwizdał faul. Wygląda tak, jakby wszyscy słyszeli gwizdek, poza Estończykiem.

59. minuta

Wrzutka Sappinena, ale wyłapuje to w powietrzu Zapytowski.

58. minuta

Sappinen oszukał Briceaga na prawej flance! Próba dogrania do środka pola karnego, na szczęście udało nam się przechwycić tę piłkę. Mogła się z tego urdzić bramka.

57. minuta

O teraz Nono się wykazał, faulował Wlazłego.

56. minuta

Na boisku Majóweczka w pełni. Słoneczko, fajna temperatura, chill... Siłą rzeczy nieco brakuje efektów specjalnych. Masa gry w środku, przychwyty, straty, brak ruchu na froncie... Dużo statycznej gry po obu stronach.

55. minuta

eeej, uderzenie klasa :)

53. minuta

Teraz dla odmiany mecz siadł w ogóle. Takie tam typowe kopanie, zamiast fajnej gry. Spadła intensywność. W zasadzie ciężko, poza uderzeniem Łukowskiego, mówić w tej  połowie o czymś pozytywnym. A minęło od wznowienia już sporo minut!

50. minuta

Stal jest na boisku zdecydowanie intensywniejsza od Korony. Nie miewają przestojów, grają żwawo, wykazują tę werwę, której Koronie trochę w tym starciu brakuje.

49. minuta

Przydałaby się ładna brameczka ;)

48. minuta

Piłka do Mrozka, naciska na niego Szykawka i zmusza bramkarza miejscowych do popełnienia błędu. Korona od autu na połowie rywala, stara się utrzymać przy piłce, ale bez skutku. Nie wyglądamy dobrze w ataku pozycyjnym. W zasadzie to go nie ma.

47. minuta

Łukowski bardzo mocny kozłujący strzał zza pola karnego. Mrozek wypluł przed siebie! Niestety, szybko się połapał i złapał. Kryzys zażegnany.

Na reklamach widzimy, że na wygraną Korony u buków jest teraz ponad 4,15... No dużooo... Bukmacherzy są przekonani, że kielczanie raczej tego nie wygrają i bliżej jest zwycięstwo Stali lub remis.

Wg statystyk Stal Mielec jest jedną z najlepszych drużyn w ekstraklasie jeśli chodzi o grę w drugiej połowie. Sporo strzelają, dlatego Korona musi w te 45 minut włożyć znacznie więcej sił jak w pierwszej połowie.

0. minuta

No dobra, czas wracać do tego niedzielnego widowiska piłkarskiego. Liczymy, że kielczanie włożą w ten mecz więcej sił. Bo przez odpuszczanie wpadliśmy w tarapaty i daliśmy sobie wbić bramkę. Korona zaczyna od środka!

Koniec pierwszej połowy

Radio eM Kielce feat. CKsport.pl. Zapraszamy także do transmisji radiowej :)

Petrow przyznał, że przy tym uderzeniu pomógł mu wiatr. Zawodnik w rozmowie w TV zwrócił uwagę, że ten wiał w kierunku bramki drużyny przeciwnej, dlatego wcale nie musiało to być bardzo mocne uderzenie, by zaskoczyć wysuniętego bramkarza drużyny przeciwnej. Wyższa myśl piłkarska :) Gramy z wiatrem!

Generalnie ciężko ocenić postawę Korony Kielce w tej pierwszej połowie. Przez sporą część, mimo braku piłki pod nogą, wykazywaliśmy się kontrolą nad boiskowymi poczynaniami. Ale pogubiliśmy się w okolicy 25-30. minuty, co zaczęła wykorzystywać Stal Mielec. Pod koniec pierwszej połowy postawiła stempel w postaci bramki i mamy remis. Gospodarze długo utrzymywali się na żółto-czerwonej połowie, przechodzili do ataku pozycyjnego, który często kończył się przewinieniami kielczan i w efekcie groźnymi stałymi fragmentami gry. Jeden z nich skończył się bramką.

Tak sądzicie?

Kielczanie dali się zdominować. Posiadanie piłki zdecydowanie na korzyść gospodarzy.

1:1 na półmetek tego spotkania. Zdecydowanie więcej z gry dziś miała Stal. Korono Kielce! Podnieś się w drugiej połowie! TERAZ PRZERWA!

16
44. minuta

SUPER INTERWENCJA ZAPYTOWSKIEGO! Uderzenie z 5 metrów po rożnym na bramkę Zapyta, jednak ten wykazał się super refleksem i złapał piłkę przy linii bramkowej! Świetnie!

43. minuta

Czasami mamy wrażenie, że kielecka ławka jest zbyt krótka. Nie ma dużej rywalizacji, mamy żelazny skład z kilkoma zmianami, przez co niektórzy zawodnicy są solidnie eksploatowani. Świeżości zdecydowanie brak, werwy brak, nacisku na rywala brak. To kolejny mecz, w którym kielczanie nie są w stanie zabiegać rywali. Stal nadal męczy kielczan, a Korona nie jest w stanie z tego w żaden sposób wybrnąć.

42. minuta

41. minuta

40. minuta

Korona Kielce dała się zdominować w tej części spotkania. Po pierwszej bramce nie poszliśmy za ciosem, rywal bardziej chciał, więcej dokładał z tak zwanej wątroby, zaganiał kielczan, a Koroniarze trochę odpuścili doskok, no i gospodarze zbliżali się, zbliżali się, aż w końcu ukąsili nas boleśnie.

37. minuta

Rzut wolny z bocznego sektora, Domański dogrywa na długi słupek, do piłki doskakuje Matras i Kruk, jednak to ten  drugi uderza i kieruje ją do bramki. jest 1:1. Niestety. Walczyli gospodarze i wywalczyli.

36. minuta

Stal dużo atakuje lewą stroną, jednak teraz, od kilku chwil starają się przenosić ciężar ofensywny na prawą flankę. Gospodarze mają dobry moment, notują sporo stałych fragmentów gry. teraz na przykład piłki ręką dotyka Łukowski i jest wolny. Wszystko działo się na boku pola karnego. Będzie wrzutka w pole karne.

35. minuta

Ale bramki nie ma! Dobrze zainterweniowali nasi obrońcy, chyba Zator i Petrow, którzy blokowali uderzenie Sappinena. Byłoby bardzo gorąco, bo ta strata to prawdziwe piłkarskie zloto dla drużyny przeciwnej.

34. minuta

Błąd Trojaka przy wyprowadzaniu piłki z pola karnego! Strata, uderzenie Stali!!!

33. minuta

32. minuta

Czyli Stal nie powiedziała dziś ostatniego słowa.

31. minuta

Wydawało się, że już zażegnaliśmy problemy, tymczasem Stal przechodzi do kontry. Piłka znacząco wyprzedza atakujących, dlatego na przedpolu musiał interweniować Zapytowski. Decyzja słuszna, bo gdyby Marceli tego nie zrobił, miałby sytuację sam na sam na niekorzyść :)

30. minuta

Podgórski przejął piłkę, podholował ją nieco do przodu, jednak niezdecydowany komu podać, sam za chwilę piłkę traci. Akcja przenosi się pod bramkę Korony, na szczęście dwie próby uderzenia ze strony stali palą na panewce.

29. minuta

A teraz dla odmiany od własnej bramki piłkę wybija Zapytowski. Kolegom z zespołu daje do zrozumienia, że nie będzie rozgrywania piłki krótko, tylko wszyscy powinni się nastawić na bardzo daleki wykop. tak też się staje, piłka wylatuje w niebo, po czym spada w okolice środka.

28. minuta

Kolejny rozny na nic się zdał i przechodzimy do walki o piłkę w placu gry. Korona notuje przechwyt, dogranie na skrzydlo do Łukowskiego, ten wrzutką Szuka Szykawki i... Nie ma gola, piłka zablokowana, próba powtórki Podgórskiego kończy się niepowodzeniem, a futbolówka wylatuje poza boisko. Mrozek od własnej bramki.

27. minuta

Tym  razem rożny dla Korony Kielce. Stal Mielec coraz bardziej podatna na kieleckie ataki. Dziurawimy tę obronę. Dośrodkowanie Deaconu, przebicie z główki na przedpole, uderza zza pola karnego Godinho i piłka przelatuje obok słupka!!! Było bylisko 2:0. Teraz rzut rozny dla Kroony, bo przy tym uderzeniu zawodnika Korony był rykoszet.

26. minuta

Ładnie podsumowane:

25. minuta

Mielec wrzuca piłkę w pole karne, jednak nikt nie finalizuje tego zagrania, dlatego futbolówka wyskakuje poza linię końcową. Dalekim wykopem wznawia grę Zapytowski.

24. minuta

Getinger świetne dośrodkowanie ze skraju boiska w pole karne Korony! Próba uderzenia z główki, ale na szczęście kielecki obrońca był  szybszy! Korona zagrywa na uwolnienie i faulujemy przed polem karnym. Stal ma rzut wolny.

23. minuta

Mieliśmy przerwę w grze ze względu na duże zadymienie, ale już po sprawie. Wieje wystarczająco, żeby po żółto-czerwonym dymie nie pozostało ani śladu :)

18. minuta

Doping kieleckich kibiców coraz głośniejszy. No i pięknie! Można powiedzieć, że jesteśmy u siebie ;) Tymczasem ponoć w telewizji aktualnie nie da się nic zobaczyć :D Siedzimy po drugiej stronie kamer telewizyjnych, więc nasza optyka na ten mecz jest nieco inna :D

17. minuta

Dzieje się na boisku, dzieje się na trybunach.

16. minuta

Tak apropos 0:1 Śląska w meczu z Radomiakiem :)

15. minuta

Chociaż zaraz możemy odszczekać to, że Korona Kielce ma ten mecz pod kontrolą. Stali w kieleckim polu karnym jest obecnie zdecydowanie coraz więcej. Zagrożenie rośnie, widać u gospodarzy ciąg na kielecką bramkę. Obecnie te ataku kończą się na 16 metrach przed polem karnym Korony, więc nie jest źle.

14. minuta

13. minuta

Niemniej jednak ciężko stwierdzić, żeby Korona Kielce nie miała kontroli nad tym meczem. Kielczanie nie okopują się, nękają drużynę przeciwną, teraz na przykład poprzez pressing.Ale to się akurat w tym momencie nie udaje, puszczamy Domańskiego lewą stroną i pozwalamy gospodarzom na akcję lewą stroną. Uderzenie zablokowane, za chwilę piłka wylatuje za linię końcową. Korona rozgrywa od bramki.

12. minuta

OK! trzeba się otrząsnąć, bo teraz Stal Mielec intensyfikuje ataki na bramkę Korony Kielce. Próbują odebrać, nadrobić!

11. minuta

Petrow może i ma swoje mankamenty, ale siła podania i precyzja to jest bardzo wysoki poziom. Jak na przykład przerzuca piłkę z jednej strony, na drugą, to nie są baloniki, tylko mocno bite crossy, które błyskawicznie przecinają pole gry. Tak samo w przypadku tego uderzenia. Petrow przywalił i pozamiatał.

10. minuta

9. minuta

Ależ gol! Palce lizać!

7. minuta

CO TU SIĘ STALO!!! CO ZROBIŁ PETROW! WIEDZIELIŚMY, ŻE MA UDERZENIE! ALE ŻEBY WALNĄĆ GOLA Z PONAD POŁOWY BOISKA!!! CO ZA GOL!!! MASAKRA!!! CO ON ZROBIŁ. PETRO UDERZYŁ ZZA POŁOWY ZE STOJĄCEJ PIŁKI NA BRAMKĘ WYSUNIĘTEGO MROZKA I JEST GOL! PONAD POŁOWA BOISKA!

6. minuta

Korona Kielce wysoko, naciska na drużynę przeciwną, co sprawia, ze Stal musi się ratować uwolnieniem. Skutecznie, bo laga uruchomiła ich formacje, ktore teraz zaczcęły mocno męczyć kielecki zespół na ich połowie. Stal pozycyjnie próbuje grac po obwodzie, na szczęście notujemy przechwyt i wybijamy futbolówkę. Niestety, tutaj znowu zdobywa ją drużyna gospodarzy i daje męczą kielecki klub grą na ich połowie.

5. minuta

Wrzutka Stali, a  konkretnie Domańskiego, przebicie na przedpole, próbuje uderzać Hinokio, na szczęście za lekko i z wyłapaniem tego uderzenia nie ma problemu Zapytowski, który jak na razie dzielnie zastępuje Konrada Forenca.

4. minuta

Stały fragment gry stał się historią. Do niczego niebezpiecznego na korzyść kielczan nie doszło. Teraz jednak akcja w drugą stronę. Stal rzuca z autu na wysokości linii wyznaczającej środek boiska, dochodzi na skrzydło jeden z ich zawodników, próba dośrodkowania, jednak kielczanie przecinają ten atak. Jest rożny. Mielec wrzuca, Korona wybija. Akcja przenosi się na przedpole, Nono próbuje odbierać futbolówkę, lecz zdołał tylko postawić stempel na nodze rywala. Rzut wolny dla Stali, wrzutka w pole karne i piłkę wybija Briceag... Rożny.  Nawałnica trwa.

4. minuta

Korona ładnie w przechwycie. Teraz w środku pola, przy rozwijającej się akcji ofensywnej rywali, piłkę przejęła Korona. Deaconu od razu na skrzydło do Łukowskiego, ten próbuje dograc, ale rywale blokują. Rożny.

3. minuta

Bartosz Mrozek rzucił się, zaasekurował bramkę, jednak przy odrobinie większej precyzji Szykiego, ekipa Kieresia miałaby na dzień dobry kolosalne problemy z wygraniem tego meczu. Ale no jednak gola nie ma. A teraz zdarzenie na murawie, ucierpiał Trojak, wbiegła na murawę ekipa fizjo. Ale nic się nie stało. Wszyscy żyją i gramy dalej.

2. minuta

Szykawka dostał podanie ze skrzydła, wbiegł na skraj pola karnego, uderzył  po długim słupku!!! Piłka minimalnie przelatuje obok. Ale to byłoby rozpoczęcie! Imponujące!

KORONA PRZED DOSKONAŁĄ SZANSĄ!!!

0. minuta

A my już gramy! Mecz ruszył. Korona na żółto-czerwono, Stal w białych trykotach z  niebieskimi dodatkami. Ładne mają te koszulki :)

15:02

Konrad Forenc przyjechał na mecz i przyznał, że jeszcze kilka dni temu ręka była opuchnięta, jednak dziś, jakby się uparł, mógłby zagrać. Panie Konradzie, zdrowie przede wszystkim!

15:01

Korona ma 7 meczów bez porażki. Ciągniemy dalej!

15:00

15:00

14:59

Wychodzimy! Kibice są bardzo głośno!

14:55

Gramy o 7 punktów przewagi nad strefą spadkową. DUUUŻO!

14:55

Gwóźdź do ekstraklasowej trumny Śląska? W poprzednim sezonie się wykaraskali. Ale w tym chyba już nie będzie siły.

14:53

14:53

Konrad Forenc poza składem meczowym. Trener Kuzera zwraca uwagę w telewizji, że zwyciężył  zdrowy rozsądek i trzeba zadbać o Konrada, z którym Korona wiąże w przyszłości duże nadzieje. W środku tygodnia udało nam się spotkać z Konradem, zanim podjęta została decyzja. Facet był bardzo zdeterminowany, żeby zagrać w kolejnym meczu, choć jak zerkaliśmy na jego lewą dłoń, ciężko było uwierzyć, że będzie w stanie wystąpić w niedzielę w Mielcu. Jednak Konrad nie poddawał się, chciał pomóc, mimo że ból był dla niego dokuczliwy. No i w ostatecznym rozrachunku szansę gry dostał Zapytowski, który musi wyrzucić z głowy pięciopak z Wartą. Konrada czeka jeszcze około 2 tygodni przerwy, bo jak fizjo by nie pracowali nad jego złamanym palcem, tak mu go w 5 minut nie skleją. To i tak dobrze, że obejdzie się bez operacji.

14:48

No i te słoneczne obrazki z Mielca :)

14:47

Fajny ten stadion. W starym dobrym stylu. Do tego pogoda dopisuje! Nic tylko zamknąć to spotkanie fajnym wynikiem i będziemy totalnie ukontentowani. To starcie dwóch panów KK, a więc Kamila Kieresia oraz Kamila Kuzery. Dziś więcej liczb po stronie tego drugiego. Jeden z najlepiej grających klubów wiosną. Za to Stal jest jedną z najgorzej punktujących. Dobrze, że mają za sobą świetną jesień, bo w przeciwnym wypadku byliby w strasznych tarapatach.

14:44

Ten moment zaraz nastąpi. Trzeba się szykować na emocje!

14:43

14:42

W TV mówią, że drużyna, która ten mecz wygra, prawie na pewno się utrzyma :) Zdecydowanie ciekawa perspektywa :) Jeszcze Śląsk Wrocław przegrał z Radomiakiem. Ta ekstraklasa im odjeżdża bardzo bardzo :)

14:41

Z radiowej perspektywy naszego serdecznego kolegi, Mateusza Żelaznego :)

14:34

Zdjęcie pożyczone z sociali Korony Kielce. Frekwencja bardzo okazała!

14:33

Kibice też na miejscu. Deklarują gotowość do mocnego kibicowania Koronie Kielce!