35:33

Łomża Vive Kielce

20:19

20:18

Bardzo szkoda tego spotkania, bo choć niezwykle zacięte, to jednak przez chwilę było na korzyść kielczan. Druga połowa to lepsza gra gospodarzy i fatalny przestój Łomży Vive. W końcówce szalona pogoń, ale zwyczajnie brakło czasu i skuteczności. Telekom świętuje razem ze swoimi kibicami. A tym, którzy przyjechali do Veszprem z Kielc, na radość przyjdzie jeszcze poczekać. Miejmy nadzieję, że już za tydzień - u siebie przeciwko Dinamo Bukareszt. Tak niewiele brakuje do ćwierćfinału! Za emocje w czwartkowy wieczór dziękuje Mateusz Kaleta. Zostańcie z nami - za chwilę na portalu pomeczowe materiały.

60. minuta (35:33)

Już po końcowej syrenie rzut karny dla kielczan. Dylan Nahi oddaje piłkę. To koniec. Talant Dujszebajew wyraźnie zdumiony, dlaczego jego zawodnik nie rzucał. Choć ta bramka i tak by już wyniku nie zmieniła. Węgrzy świętują.

59. minuta (35:33)

To już chyba koniec! Telekom trafia na 35:33, co gwarantuje im zwycięstwo.

59. minuta (34:33)

Alex! 15 sekund do końca, piłka dla Węgrów!

59. minuta (34:32)

Niestety... Rasmus Lauge Schmidt trafia, jest co prawda odpowiedź Nahiego, ale czy nie zabraknie czasu? Szaleńcza gra w końcówce!

59. minuta (33:31)

Węgrzy w ataku, kielczanie obrona każdy swego. Trener Veszprem bierze czas.

58. minuta (33:31)

Aleeeeeeeeeex! Kielce walczą!

58. minuta (33:30)

Pięknie Moryto! Jest jeszcze 1 min 40 sekund na odrobienie  strat. Czy się uda?

58. minuta (33:29)

Nie są w stanie kielczanie zatrzymać Węgrów. Nilsson skuteczny.

57. minuta (32:29)

Branko Vujović odpowiada w trybie błyskawicznym!

57. minuta (32:28)

Węgrzy uspokajają grę. Mają korzystny wynik i mało czasu do końca. To kielczanom się teraz spieszy, ale Telekom rozgrywa atak pozycyjny i trafia za sprawą Omara Yahii.

56. minuta (31:28)

Nenadić pokonuje Wolffa z rzutu karnego.

56. minuta (30:28)

Ważne trafienie! Dylan Nahi odnajduje pozycję na kole i trafia do bramki.

55. minuta (30:27)

Cupara - 4 obrony na 8 rzutów. Niezłe wejście.

Czas dla swojej drużyny bierze trener Telekomu Veszprem.

54. minuta (30:27)

Ładny zamach Karacicia, który zdobywa bardzo ważną bramkę, ale jednocześnie cierpi po starciu z rywalem. To spotkanie kosztuje kielczan dużo sił.

54. minuta (30:26)

W bramce pojawia się Wolff i daje impuls! Karny wybroniony idealnie. Gonimy!

53. minuta (30:26)

Trzydziestą bramkę dla gospodarzy zdobywa Marguc. Jest szybka odpowiedź Alexa Dujshebaeva.

53. minuta (29:25)

Lauge Schmidt - dwie minuty kary.

A Węgrzy mają Cuparę... Zatrzymany z koła Karaliok.

52. minuta (29:25)

Omar Yahia skuteczny.

52. minuta (28:25)

Na dwie minuty boisku musi opuścić Dylan Nahi.

51. minuta (28:25)

Przebudzenie! Nahi ze skrzydła pod poprzeczkę. Oby to był poczatek pogoni za wynikiem.

50. minuta (28:24)

Węgrzy są w drugiej połowie niczym mur w defensywie. I skuteczni w ataku, o czym przekonał się Kornecki po rzucie Strleka.

49. minuta (27:24)

Kielczanie w ataku, sędziowie sygnalizują grę pasywną, ale znowu nie udaje im się zdobyć bramki. Ciężko przedrzeć się przez obronę Telekomu. A po drugiej stronie nic nie daje naewt obrona Korneckiego, bo jest zbiórka Siposa i kolejne trafienie dla gospodarzy.

47. minuta (26:24)

Alex Dujshebaev wziął sprawy w swoje ręce. Zmiejsza straty.

46. minuta (26:23)

Tego jeszcze dziś nie było. +3 dla gospodarzy.

46. minuta (25:23)

Nenadić się nie myli. Veszprem na prowadzniu dwoma bramkami. Kielczanie cierpią, a teraz szczególnie Arek Moryto, który był powstrzymywany przez Siposa. Obrońca Telekomu ukarany za tę interwencję dwoma minutami.

45. minuta (24:23)

Czas bez bramki bije dalej... Talant Dujszebajew reague i bierze czas. Trzeba się przebudzić!

44. minuta (24:23)

Kielczanie od pięciu minut nie zdobyli bramki. Niedobrze!

43. minuta (24:23)

Mocny rzut Nenedicia dziurawi siatkę.

42. minuta (23:23)

Moryto zatrzymany przez Cuparę z karnego.

Moryto pofrunął za piłką, ale wybił się już w polu karnym i ten gol niezaliczony.

41. minuta (23:23)

W bramce gospodarzy pojawił się były gracz kielczan Vladimir Cupara, a na boisku świetne interwencja Korneckiego!

39. minuta (23:23)

Andreas Nilsson wpisuje się na listę strzelców.

39. minuta (22:23)

Po jednej bramce z obu stron.

38. minuta (21:22)

Moryto nie myli się z karnego.

37. minuta (21:21)

Szkoda! Strata kielczan w ataku dała Węgrom szansę na wyrównanie.

37. minuta (20:21)

Sprytnie! Mahe lobuje Korneckiego z rzutu karnego.

36. minuta (19:21)

Świetnie w drugą połówkę wszedł Sićko! Znów bomba z drugiej linii w jego wykonaniu.

35. minuta (19:20)

Kentin Mahe nie dał szans Korneckiemu z rzutu karnego po faulu Moryty.

35. minuta (18:20)

Pięknie! Rzut Sićki z podłoża ląduje w bramce.

34. minuta (18:19)

Nenadić nie trafia w bramkę.

Piłka na skrzydło, świetna obrona Korneckiego, po chwili pierwsze trafienie Michała Olejniczaka! Łomża Vive Kielce znów na prowadzeniu.

33. minuta (18:18)

Faul Moryty w ataku.

32. minuta (18:18)

Autostradę do bramki miał Szymon Sićko. I wykorzystał szansę - jest remis.

31. minuta (18:17)

Kielczanie zaczynają drugą połowę w sześciu - to kara jeszcze z pierwszej połowy. Ale mimo osłabienia i tak zdobywają bramkę! Jej autorem Branko Vujović.

30. minuta (18:16)

Wracamy!

Równolegle: Dinamo Bukareszt - PSG 16:20.

0. minuta (18:16)

255. minuta (18:16)

Bardzo trudny mecz w Veszprem. Od samego początku bardzo zacięty, dynamiczny. Obie drużyny grają twardo w obronie, przez co ciężko im się przedrzeć w ataku. Nie brakuje też błędów i fani mistrzów Polski mogą tylko żałować, że żółto-biało-niebiescy stracili w końcówce pierwszej połowy prowadzenie, które mieli przez dłuższy czas. Ale przed nami jeszcze drugie 30 minut. To sporo czasu na odwrócenie losów tego spotkania. Do usłyszenia po przerwie!

Kielczanie nie wykorzystują szansy z wycofanym bramkarzem w ataku. Veszprem przejmuje piłkę, rzuca do pustej bramki i... nie ma gola! Do przerwy gospodarze lepsi o dwa trafienia.

29. minuta (18:16)

Bez problemu "siódemkę" na bramkę zamienia Mathe. Veszprem ma dwa trafienia więcej.

29. minuta (17:16)

Kapitalna podwójna interwencja Wolffa, ale... sędziowie gwiżdżą faul! I odsyłają Karacicia na dwie minuty. Do tego rzut karny dla rywali...

Popracował Alex Dujshebaev! Ważna bramka przed przerwą.

28. minuta (17:15)

Szybkie tempo. Karacić trafia, po chwili odpowiedź Nenadicia.

28. minuta (16:14)

Nieźle gra Sipos, teraz zaskoczył Wolffa.

27. minuta (15:14)

Alex Dujshebaev trafia - to jego pierwsze trafienie dzisiaj.

27. minuta (15:13)

Pech! Tylko słupek Kulesza, a potem szybka kontra i jest 15:13 dla gospodarzy.

26. minuta (14:13)

Kulesz przekroczył linię, atakując z koła. W odpowiedzi to Veszprem prowadzi jedną bramką.

25. minuta (13:13)

Ilić przedziera się przez obronę, mamy znów remis.

24. minuta (12:13)

Asysta Alexa do Thrastarsona i kielczanie odzyskują prowadzenie.

23. minuta (12:12)

Na boisku pojawił się Haukur Thrastarson, który zdobywa ważną bramkę z daleka na remis.

22. minuta (12:11)

Dynamiczna kontra gospodarzy, którzy po raz pierwszy w tym spotkaniu wychodzą na prowadzenie. Wykończył ją Patrik Ligetvari.

20. minuta (11:11)

Wraca na parkiet Alex Dujshebaev! To dobre informacje.

Zoran Ilić po raz pierwszy dzisiaj wspisuje się do meczowego protokołu.

19. minuta (10:11)

Wrócił po urazie i pakuje bramkę! Kulesz w swoim stylu.

19. minuta (10:10)

Nieźle radzi sobie Sipos. Obrotowy Veszprem doprowadza do remisu.

19. minuta (9:10)

18. minuta (9:10)

A jednak wolny. Po nim rzut Vujovicia odbija Corrales.

17. minuta (9:10)

Tournat nie dał rady zdobyć bramki, ale wywalczył wolny i dwie minuty dla Lauge Schmidta.

16. minuta (9:10)

Rzut Szymona Sićko zatrzymany przez Corralesa. Ale Węgrzy też nie wykorzystują szansy. Seria błędów z obu stron.

15. minuta (9:10)

Dylan Nahi ma ten luz!

14. minuta (9:9)

Jakimś cudem ta piłka dotarła na koło. Adrian Sipos wyłuskał ją i umieścił obok interweniującego Wolffa.

13. minuta (8:9)

Mamy trafienie Moryty i obronę Wolffa. Ładnie!

13. minuta (8:8)

Kielczanie stracili prowadzenie - Manuel Strlek doprowadza do remisu!

12. minuta (7:8)

Dylan Nahi skuteczny, ale jest błyskawiczna odpowiedź Lauge Schmidta.

11. minuta (6:7)

Veszprem nie odstępuje na krok. Mahe znalazł lukę w obronie i zaskoczył Wolffa.

10. minuta (5:7)

Vujović! Wysoki wyskok i piłka w siatce.

9. minuta (5:6)

Omar Yahia przedziera się przez obronę i trafia po raz drugi dzisiaj.

9. minuta (4:6)

Karaliok zbiera piłkę odbitą przez bramkarza i pakuje ją do siatki. Tymczasem Alex Dujshebaev wciąż z lodem przy twarzy. Oby to nie było nic poważnego.

8. minuta (4:5)

Hiszpan odczuł to starcie, choć nie było w nim celowości. Reakcja obronna rywala. Adrian Sipos wykluczony na dwie minuty, a miejmy nadzieję, że lider Łomży Vive Kielce wróci do gry. Na razie zastępuje go Branko Vujović.

Zrobiło się niebezpicznie! Alex Dujshebaev uderzony w twarz, padł na murawę niczym rażony piorunem, chwyta się za głowę. Od razu są przy nim masażyści. Gwizdy w całej hali!

Telekom odpowiada, trafienie Kentina Mahe. Kielczanie wycofują bramkarza.

7. minuta (3:5)

Jest pierwsza kara w tym spotkaniu. Niestety na ławkę odesłany na dwie minuty Dylan Nahi z Łomży Vive Kielce.

Piłka zagrana przez Sićkę do koła, chwyta ją Karaliok i podwyższa prowadzenie.

7. minuta (3:4)

Świetna interwencja Wolffa! Jego wsparcie będzie dziś bezcenne.

6. minuta (3:4)

Kielczan dopinguje dziś konkretna liczba fanów! Ich wsparcie słychać w hali.

5. minuta (3:4)

Szybka wymiana ciosów pod obiema bramkami.

4. minuta (2:3)

Mocno bronią Węgrzy, ale Igor Karacić znalazł lukę i przedarł się przez obronę, zaskakując bramkarza.

3. minuta (2:2)

Błyskawiczna odpowiedź znanego kieleckim kibicom Manuela Strleka.

3. minuta (1:2)

Dylan Nahi pognał z kontrą i choć rzut oddawał z daleka, złamał bramkarza!

3. minuta (1:1)

Igor Karacić w ataku podał piłkę przeciwnikowi. Po chwili kartonik dla Szymona Sićko.

2. minuta (1:1)

Omar Yahia przedziera się przez kielecką obronę i doprowadza do remisu. To będzie szybki mecz! Widać to już po pierwszych minutach.

1. minuta (0:1)

Mecz rozpoczyna się od skutecznej interwencji Andreasa Wolffa! Jak wchodzić do gry, to właśnie tak. A po chwili otwarcie wyniku przez Daniego Dujshebaeva.

Hala w Veszprem "nabita" po brzegi. Tu zawsze jest głośno! Zaczynamy 60 minut z piłką ręczną na najwyższym europejskim poziomie!

Dzisiejszy mecz poprowadzi para sędziowska z Macedonii.

W Veszprem wybrzmiewa już hymn Ligi Mistrzów. Za chwilę startujemy! Jeśli Łomża Vive Kielce pokona Węgrów, zagwarantuje sobie awans do ćwierćfinału rozgrywek. A za tydzień do rozegrania jest jeszcze domowy mecz z Dinamem Bukareszt.

18:40

18:09

Witamy i serdecznie zapraszamy na hit Ligi Mistrzów. Dziś emocji na pewno nie zabraknie! W grze jest ćwierćfinał Ligi Mistrzów. Składy obu zespołów prezentujemy w specjalnej zakładce po prawej stronie. W zespole gospodarzy dwóch znajomych - Vladimir Cupara i Manuel Strlek.