22:28

22:26

To się nie dzieje! Gratulacje! Co za wynik! BRAWO!

22:24

Imponujące drużyny na rozkładzie mistrza Polski. Do PSG, Flensburga, dokładamy zwycięstwo na najlepszą ekipą poprzedniego sezonu.

Dziękujemy, że byliście z nami w ten piękny dla kielckiego sportu wieczór!

22:18

TAK, TAK, TAK! Historia jednak zatoczyła koło! Pierwsza porażka Barcelony po 6 latach! I to ponownie z Łomżą Vive Kielce. Koncertowy występ ekipy Dujshebaeva!

60. minuta (30:32)

KONIEC!!!! Zrobili to!!!!

15 interwencji Wolffa!

Trzeba schłodzić głowy. Czas Dujshebaeva.

WOLFF!!!!!!

Moryto mija De Vargasa i GOOOOL!

60. minuta (30:31)

60 sekund do końca!

59. minuta (30:31)

Słaby rzut Dujshebaeva. Strata piłki.

Gra pasywna kielczan.

Fabregas. Rozegrali to po mistrzowskiemu.

59. minuta (29:31)

Czas dla Barcy. Muszą szukać sposobu na tę końcówkę.

58. minuta (29:31)

Dużo szczęścia miał Vujović, ale jest, jest gol!!!

57. minuta (29:30)

Ależ blisko był Wolff. Mem na 29:30.

56. minuta (28:30)

Ważna bramka Dujshebaeva!

56. minuta (28:29)

N'guessan z kolejnym trafieniem.

56. minuta (27:29)

Rzut po rykoszecie Karacicia. To ułatwiło zadanie De Vargasowi.

O czas poprosiła ławka kielczan.

55. minuta (27:29)

Wolff nie chce być gorszy. Ponownie skutecznie Niemiec.

Nie popisał się Tourant. Zatrzymany kołowy przez Pereza de Vargasa.

54. minuta (27:29)

N'guessan. Dużo szczęścia miał gracz z Francji.

54. minuta (26:29)

Faul na Cindriciu. Tylko rzut wolny dla Barcy.

53. minuta (26:29)

Mała przerwa w grze. Był problem z wyświetleniem poprawnego wyniku. To również zmyliło nas. Ostatecznie: 29:26 dla Kielc.

52. minuta (26:28)

Mem! W poprzeczkę!

Nie będzie kontry. Można ustawić szyki obronne.

Alex traci...

Andreas Wolff! To nazwisko można dziś wymawiać przez wszystkie przypadki!

51. minuta (26:28)

Moryto!!! Ważna bramka!

50. minuta (26:28)

Fabregas trafia obok Wolffa, ale robi to nieprzepisowo, po przejściu koła. Piłka dla kielczan.

Vujović z karą dwóch minut. Szkoda...

49. minuta (26:28)

Teraz dużo szczęścia miał Karaliok. Piłka w siatce.

49. minuta (26:27)

Arino! Można było uniknąć tej bramki...

48. minuta (25:27)

Trzymamy kciuki za to, żeby powrót też odbywał się w atmosferze radości!!!

Dylan Nahi tym razem bez przypadku i pewnie po drugiej stronie boiska.

47. minuta (24:26)

Ciężki, bardzo ciężki mecz. Ale kielczanie nie odpuszczają!

47. minuta (25:26)

Ależ pech! Nahi przejął podanie do koła, ale ta trafiła przypadkowo do rąk Makucia.

Moryto z faulem w ataku.

46. minuta (24:26)

Makuć... trafia.

46. minuta (23:26)

Nie kleiła się ta akcja Barcy. Mamy czas.

45. minuta (23:26)

Straciliśmy piłkę, ale nie dajmy łatwo przedrzeć się Barcelonie. Dobra gra w defesywie.

44. minuta (23:26)

Wolff! Zatrzymuje Fernandeza.

Świetny blok Gębali!

43. minuta (23:26)

Tourant po podaniu Karacicia!

42. minuta (23:25)

Długo grali gospodarze. Próbował z dystansu Dika Mem i przeliczył się. Przy piłce Łomża Vive.

Dujshebaev!!!

41. minuta (23:24)

Długo nie musieliśmy czekać na rewanż Dumy Katalonii.

40. minuta (22:24)

Odpowiadamy tym samym! Sićko po podaniu Alexa!

39. minuta (22:23)

Ale to zagrali gospodarze. Typowa wrzutka i gol Gomeza.

39. minuta (21:23)

Gra pasywna.

Dzielnie bronią się kielczanie.

38. minuta (21:23)

Kielczanie przejęli piłkę, do niej dopadł Gudjonsson, ale jego "wkrętka" mija bramkę Pereza.

Sićko... tym razem obok.

37. minuta (21:23)

Broni Wolff. Niezawodny Niemiec, ponownie melduje się w bramce.

Vujović do Tournata, ale stracił piłkę reprezentant Francji.

Dika Mem. Co za fantastyczne bramki padają w tym meczu.

37. minuta (20:23)

Sićko!! Łapie wiatr w żagle.

36. minuta (20:22)

Dwie szybkie bramki Barcy. Teraz Fernandez.

35. minuta (19:22)

Fabregas. Ależ siła. Bez szans obrona i na końcu Andreas Wolff.

35. minuta (18:22)

Sićko! W swoim stylu.

34. minuta (18:21)

Mała kontrowersja. Wydawło się, że Nahi był faulowany, jednak bez karnego dla kielczan.

Wolff!

33. minuta (18:21)

Kapitalna kombinacja Łomży Vive. Vujović z trafieniem.

32. minuta (18:20)

Gomez. Pewnie z rzutu karnego.

32. minuta (17:20)

Tournat!

32. minuta (17:19)

Długo grali gospodarze, ale wytrzymali to. Z golem Mem.

31. minuta (16:19)

Sićko traci. Barca przed szansą.

0. minuta (16:19)

– Kielczanie przyjeżdżają do nas jako liderzy grupy, co oznacza, że czeka nas bardzo trudne zadanie, żeby zatrzymać dwa punkty w Barcelonie. Od 2015 roku nikt nie wygrał w Palau, co pokazuje jednak, że we własnej hali możemy ograć każdego. Spodziewam się naprawdę świetnego meczu, bardzo wyrównanego – zapowiadał przed meczem Janc!

Rozpoczynamy 2. połowę.

255. minuta (16:19)

Mecz nie zawodzi. Szybkie tempo, piękne trafienia, no i... prowadzenie Łomży Vive.

Po pierwszym kwadransie gry wydawało się, że Barcelona dopisze kolejny triumf do swojej kapitalnej passy meczów bez porażki na własnym parkiecie. Gospodarze wyszli już na 4 bramki przewagi, jednak kielczanie znakomicie wykorzystali przewagę dwóch minut, odrobili straty i weszli na zdecydowanie wyższy poziom. Bardzo dobrze rokuje obecna dyzpozycja podopiecznych Dujshebaeva.

30. minuta (16:19)

Blok! Łomża Vive Kielce prowadzi po 30 minutach 19:16!

Broni Wolff. Wcześniej był jednak faul. Rzut wolny. On zwieńczy zmagania przed przerwą.

Myli się Alex! Szansa dla Dumy Katalonii.

Makuć. Ładna odpowiedź.

30. minuta (15:19)

Karaliok!

30. minuta (15:18)

Rozpoczęłą się ostatnia minuta pierwszej połowy.

29. minuta (15:18)

Trafia Barca. Langaro z bramką.

28. minuta (14:18)

Ale źle Dujshebaev. Szokoda...

Wolff! Kontra!

JEST! Karaliok!

28. minuta (14:17)

Ruszyli!

Barca traci piłkę. Przy niej goście. Ale zanim akcja, czas dla Talanta Dujshebaeva. Szkolniowiec zaplanuje tę akcję.

Vujović! Świenie Czarnogórzec.

28. minuta (14:16)

Fabregas. Skutecznie na kole.

27. minuta (13:16)

Dika Mem dla Barcy. Szybko odpowiada jednak Dylan Nahi.

26. minuta (12:15)

Alex!!! Broni Perez de Vargas, ale zbiera piłkę Moryto i trafia!

25. minuta (12:13)

Ponownie mylą się gospodarze. Łomża Vive w posiadaniu.

Czas dla trenera Blaugrany.

24. minuta (12:14)

Co za gol Arkadiusza Moryto!

24. minuta (12:13)

Vujović w defesywie. Jest kontra!

Moryto! TAK! TAK!

24. minuta (12:12)

Karaliok! Chybił, jednak był faulowany i jest "siódemka" dla Vive.

23. minuta (12:12)

Nie pozostają dłużni gospodarze. 12:12.

22. minuta (11:12)

Złapali wiatr w żagle kielczanie. Odbiór i już prowadzenie. Kulesh, co za bomba.

21. minuta (11:11)

Alex Dujshebaev do Dylana Nahiego. Skutecznie skrzydłowy.

20. minuta (11:10)

- Najważniejsza jest obrona. Musimy grać szybko w kontrach oraz w drugim tempie, jednak kluczowa będzie defensywa – wyjaśniał przed meczem Andreas Wolff. I jak to wychodzi Waszym zdaniem w praktyce? Czekamy na Wasze komentarze!

N'guessan. Ależ gra ten zawodnik.

20. minuta (10:10)

Gra w przewadze wykorzystany w stu procentach. Ponowne przejęcie i jest już remis. Kulesh z bramką.

19. minuta (10:9)

Powtórka z rozrywki! Nahi, jest już 10:9.

18. minuta (10:8)

Przejmujemy piłkę i drugi gol z rzędu Moryty.

18. minuta (10:7)

Moryto... trafia.

18. minuta (10:6)

Rzut karny i dwie minuty kary dla Langaro.

17. minuta (10:6)

Akcja na linii Cindrić-Fabregas. 10:6, Barca.

16. minuta (9:6)

Trafia Dujshebaev, ale po chwili szybka odpowiedź gospodarzy.

16. minuta (8:5)

Kapitalnie pracują w obronie gracze Barcelony.

15. minuta (8:5)

Dwie minuty kary dla Igora Karacicia.

14. minuta (8:5)

Dwie głupie straty kielczan. Gramy za wolno.

13. minuta (8:5)

Dika Mem, co za rzut, co za bramka. Już plus 3 na korzyść Barcy.

13. minuta (7:5)

Kapitalnie chcięli to zagrać zawodnicy z Katalonii. Ale świetnie przeczytał ich zamiary Nahi.

12. minuta (7:5)

Złapał pewność Perez de Vargas. Broni strzał Sićki.

11. minuta (7:5)

Kartonik dla Fabregasa.

Dujshebaev niecelnie, szybka kontra i Gomez na 7:5 dla Barcy.

10. minuta (6:5)

Piękna bramka Mema.

10. minuta (5:5)

Gorszy moment mistrza Polski. Broni Perez de Vargas.

9. minuta (5:5)

Szkoda... świetnie znów bronił Wolff, kielczanie przejęli piłkę, jednak popełnili prosty błąd w ataku. Gospodarze wyrównali.

8. minuta (5:5)

8. minuta (4:5)

Karacić! Świetna bramka.

8. minuta (4:4)

Ale ponownie N'guessan...

8. minuta (3:4)

Wolff!!! Pierwsza skuteczna interwencja.

7. minuta (3:4)

Dali sobie radę kielczanie. Nahi z koła!

7. minuta (3:3)

Wysoka obrona Barcy. Przy piłce Vive.

6. minuta (3:3)

Odpowiada Luka Cindrić.

5. minuta (2:3)

Nahi!!! 3:2.

5. minuta (2:2)

Niecelnie N'guessan.

4. minuta (2:2)

Faul w ofensywie Dujshebaeva.

Problemy kielczan w rozegraniu. Gra pasywna.

3. minuta (2:2)

Drugie trafienie N'guesanna.

2. minuta (1:2)

Piekna akcja Vive, Alex Dujshebaev.

1. minuta (1:1)

Szybka odpowiedź Barcelony.

Sićko! 1:0.

Strata! Kielczanie przed szansą na rozpieczentowanie worka z bramkami.

Przy piłce Barca.

Zaczęli!

20:45

Ostatnie chwile mobilizacji. Obie siódemki gotowe do gry, za moment ruszamy!

20:42

Ponad 30 trafień na mecz notują średnio obie drużyny. Czeka nas dziś prawdziwa kanonada bramek.

20:40

Zawodnicy obu ekip już na placu boju. Przed nami prezentacja Dumy Katalonii i hymn rozgrywek.

20:35

10 minut. I zaczynamy!

20:34

20:31

Hala Palau Blaugrana jest niezdobytą twierdzą od ponad 6 lat! Czy historia zatoczy dziś koło? W końcu ostatnią drużyną, która podniosła tam komplet "oczek" była właśnie ekipa mistrza Polski.

20:13

19:25

Widzicie podobieństwo do Alexa?

19:23

18:30

Do początku spotkania jeszcze ponad dwie godziny. "Na poczekaniu" polecamy sprawdzić co słychać u byłego gracza żółto-biało-niebieskich - Blaża Janca.

17:16

I obiecane zestawienie Dumy Katalonii.

Barcelona: Perez de Vargas, Mem, Bengoechea, Janc, N'Guessan, Abello, Goncalves, Cindrić, Frenandez, Ibanez, Makuc, Langaro, Maciel, Richardson, Fabregas, Zein

17:07

Skład gospodarzy pojawi się później. Jedno jest pewne - nie zobaczymy w nim Luisa Farde. Portugalczyk zerwał więzadło krzyżowe w kolanie. Odsyłamy do tekstu na ten temat - pod TYM linkiem.

16:38

15:11

Dziś odbędzie się wielkie spotkanie w ramach Ligi Mistrzów. Tym razem kielczanie zmierzą się na wyjeździe z wielką Barceloną. Czy drużyny Tałanta Dujszebajewa zdoła ograć rywali na trudnym terenie? Tego dowiemy się już wkrótce!