Drugie połowy też niczego sobie Panie Prezesie ;)

22:19

A Sićko zakończył dziś mecz z wynikiem 9/9. Rewelacyjny występ.

22:18

22:18

A już za tydzień FC Porto! Generalnie będzie się działo! Dzieje się!!! Dziękujemy za uwagę i jeśli podobała Wam się nasza relacja, prosimy informować o znajomych, że na CKsport.pl jest handball i cieszymy się nim razem z WAMI! Jeszcze raz dziękujemy. Lada moment relacja z tego meczu, a także wypowiedzi!

22:16

Dobre zawody, dobry doping, dobra gra. Wszystko się dziś skleiło. Flensburg już w szatni, a Kielce się bawią!

22:13

WANNE TRAFIA, ALE TO KONIEC! Dobry mecz Łomży Vive Kielce. Były dosłownie dwa przestoje, ale nie przeszkodziły w ograniu Flensburga w dobrym stylu.

60. minuta (36:28)

Zawyła syrena, ale jeszcze mamy karny dla gości.

Pokaz siły Łomży Vive Kielce. Tutaj jest ogromny potencjał!

I trafia Yusuf Faruk!!! Brawo!

59. minuta (36:28)

Karny dla Kielc!

58. minuta (36:28)

Goście trafiają, ale za chwilę trafia też Karalek!

57. minuta (35:27)

SZYMON SIĆKO! JAK ON TO ROBI. WYSKOCZYŁ NA WYSOKOŚĆ PIĘTRA, PO CZYM RZUCIŁ Z DALEKA. Rozkłada ręce jakby czekał na owacje!!! Artysta! Brawo!

57. minuta (34:27)

Z tego wyniku nie sposób się podnieść. Flensburg walczy, choć pewnie zdaje sobie sprawę, że te punkciki się oddalają i nie poprawą dziś swojej pozycji w tabeli.

56. minuta (34:27)

Wolff broni! Jest coraz lepiej.

55. minuta (34:27)

Gudjonsson trafia!

55. minuta (33:27)

Flensburg atakuje. Ma coraz mniej czasu, by w Kielcach cokolwiek ugrać.

54. minuta (33:27)

Dziś Sićko 8/8. Świetna skuteczność. A teraz swój wynik śrubuje Karalek! Rzucił to niemal z parteru!

54. minuta (32:27)

Łomża Vive w natarciu.

Ale stopniała nam różnica bramek.

Trwa intensywna narada i miejmy nadzieję, że to już koniec słabszego momentu.

Mensing znowu trafia! 9/13 i tym samym 69% skuteczności. Trener gospodarzy bierze czas.

53. minuta (32:26)

Jest rzut gospodarzy, ale prosto w bramkarza. Niestety, mistrzowie Polski marnują świetną okazję. I trafia Mensing, który męczy kielecką defensywę od samego początku.

52. minuta (32:25)

Teraz faulowany jest Karacić.

Thrastarson próbował przebrnąć przez blok defensywny, zrobił to niezwykle ekwilibrystycznie, jakby tańczył w balecie, ale po drodze został sfaulowany. Kielce wciąż przy piłce.

51. minuta (32:25)

Vujović świetnie trafia! Ładny kozioł przed bramką i piłka nad nogą bramkarza. I jest szybka odpowiedź rywali.

51. minuta (31:24)

Kielczanie jeszcze 1,5 minuty w osłabieniu.

50. minuta (31:24)

Wanne rzuca w kierunku Wolffa i... niestety trafia. Mamy bramkę.

50. minuta (31:23)

Ojjjj... Karalek ma 2 minuty kary i jest karny. Słabszy moment kieleckiego klubu. Maszyna się lekko zatarła.

49. minuta (31:23)

Mensing wypuszcza bombę ale trafia jedynie w słupek.

Kielczanie marnują akcję ofensywną i są w odwrocie.

48. minuta (31:23)

Hald Jensen trafia.

48. minuta (31:22)

WOLFF BRONI! Jak w transie kieleccy bramkarze.

No nie mogą kielczanie odjechać na więcej bramek. Choć to się może zmienić. Karacić rzuca świetną bramkę.

47. minuta (30:22)

Haukur Thrastarson rewelacyjnie spod biodra. Piłka poleciała w okolice lewego słupka tuż przy parkiecie. Z tym nie miał szans bramkarz gości. Ale Flensburg szybko odpowiada. Trafia Gottfridsson.

46. minuta (29:21)

Golla zdobywa gola ;)

45. minuta (29:20)

Thrastarson z karnego trafia! Brawo!

45. minuta (28:20)

Nahi trafia bramkę, ale błyskawicznie odpowiada drużyna gości. Wanne rozpędzony niczym TGV dojeżdża do kieleckiej bramki i trafia.

44. minuta (27:19)

Odważny rzut Gottfridssona spod biodra, ale wyjmuje to z łatwością Kornecki. Gość nie zdołał zaskoczyć świetnie skupionego na swojej pracy bramkarza Łomży Vive Kielce.

43. minuta (27:19)

KORNECKI ZDOBYWA BRAMKĘ. Rzut przez całe boisko do pustej siatki! Brawo!

42. minuta (26:19)

Kornecki blokuje wchodzącego ze skrzydła Svana. Świetny mecz kieleckich bramkarzy. Poezja!

41. minuta (26:19)

Sićko!

41. minuta (25:19)

Kielce tracą piłkę w ataku i jest szybka akcja Flensburga. Mensing trafia karząc gospodarzy za tę stratę.

40. minuta (25:18)

Mensing trafia.

39. minuta (25:17)

NAHI!!! Egzekucja. I mamy czas dla gości. Co ciekawe, w pierwszej połowie w 9. minucie trener Flensburga również wziął czas.

39. minuta (24:17)

Kielczanie dziś bardzo solidnie w obronie, a w ataku liczby mówią same za siebie. 24/28!

38. minuta (24:17)

Larsen nad bramką.

37. minuta (24:17)

Hald Jensen probował, ale był bezradny!

KORNECKI!!! CO ON WYPRAWIA! ALE OBRONA!

Sićko trafia, ale wcześniej odgwizdane przewinienie. Nie ma bramki.

36. minuta (24:17)

35. minuta (24:16)

Alex! Ależ on trafia! Zejście w kierunku prawego, skrzydła i bomba! Zaraz szybka akcja Flensburga wybroniona przez Korneckiego, kontra i trafienie Nahiego!!!

35. minuta (22:16)

Niemcy w osłabieniu mają wyraźny problem z konstruowaniem ataku. Zyskali tylko czas do powrotu swojego zawodnika, co teraz właśnie się dzieje. Łomża Vive atakuje.

33. minuta (22:16)

Hald blokowany przez Gębalę. Faul i goście znów próbują.

Nahi wybroniony przez bramkarza gości.

Haukur faulowany. Dwie minuty dla Golla.

32. minuta (22:16)

MATEUSZ KORNECKI! Ale on to broni. Noga poszybowała pod poprzeczkę. Wyjął to!

31. minuta (22:16)

Tournat źle podaje do Nahiego, ale piłka wciąż dla Kielc. Pięknie lukę odnajduje Alex, rzuca w światło bramki i mamy trafienie! Świetny początek!

30. minuta (21:16)

Kielczanie zaczynają. Powolutku. Na parkiecie pojawił się Thrastarson.

WRACAMY!

255. minuta (21:16)

Dorzucamy kilka fotek z trybun :) Generalnie ciężko nadążyć, by w tracie meczu wrzucać jednocześnie zdjęcia. Za szybko, za szybko :D

Jak wrażenia po pierwszej części? :)

Szybka odpowiedź rywali. Ale kielczanie nie pozostają dłużni i rzucają rzutem na taśmę :) Najpierw Jensen, a potem zapunktował Alex! Piękna wymiana na koniec tej odsłony.

30. minuta (20:15)

Sićko trafia!

30. minuta (19:15)

OK. Po czasie. Kielczanie wznawiają grę pod bramką rywala.

REAGUJE TAŁANT DUJSZEBAJEW. Jest czas.

29. minuta (19:15)

Jakobsen trafia. Za łatwo im to teraz poszło.

29. minuta (19:14)

Strata!

Teraz Kielce atakują!

28. minuta (19:14)

Flensburg nie odpuszcza, gra w ataku pozycyjnym. Ale nawet w przewadze robi to bardzo nieśmiało. Jest rzut i broni Wolff. Po raz kolejny!!!

Flensburg szuka sposobu na Kielce, ale zbliża się do granicy gry na czas. Niestety kielczanie łapią dwie minuty, a konkretnie robi to Sanchez-Migallon.

A teraz Larsen i Karacić po bramce. Gości grają już w komplecie.

27. minuta (18:13)

Pięknie z daleka rzuca Alex! Ależ trafienie. Bramkarz jak zamurowany stanął w miejscu w akcie bezradności.

26. minuta (17:13)

Jakobsen dobrze ze skrzydła.

25. minuta (17:12)

Sićko po raz kolejny. Co on dziś wyprawia. Flensburg nie ma na niego sposobu. Co innego, że rywale kielczan dziś są niepoukładani w obronie.

25. minuta (16:12)

Ale nie trafia. Skutecznie w bramce teraz Wolff! Ależ dostał owacje od kibiców!

Flensburg atakuje.

24. minuta (16:12)

MORYTO Z KARNEGO!!!

24. minuta (15:12)

Łomża Vive Kielce ma karnego, a rywale 2 minuty kary. Od gry odpocznie teraz Lindskog. Łomża Vive gra w komplecie.

23. minuta (15:12)

Mensing. Po raz kolejny.

23. minuta (15:11)

Mistrzowie Polski w osłabieniu, rywal w komplecie. Szukamy teraz okazji w ataku pozycyjnym. Sićko próbuje przejść przez defensywę, ale zostaje przez nią dosłownie wchłonięty. Za chwilę wznowienie i NAHI W MAGICZNY SPOSÓB WKRĘCA PIŁKĘ POD NOGAMI BRAMKARZA DO SIATKI! Wspaniale!!!

22. minuta (14:11)

Właśnie skończyła się kara dla Flensburga. Goście w natarciu i rzucają bramkę! Steinhauser trafia!

21. minuta (14:10)

Karalek otrzymuje 2 minuty... Czy słusznie? Moglibyśmy dyskutować.

Sićko dziś rzuca 5/5, przynajmniej na razie! :)

Na kłopoty oczywiści Sićko! Jeśli potrzebujecie pewniaka, on dziś właśnie nim jest!

20. minuta (13:10)

Mimo przewagi, Łomża Vive Kielce traci bramkę.

20. minuta (13:9)

Sićko! Przedarł się i trafił. Do tego 2 minuty otrzymał zawodnik Flensburga, Lindskog.

19. minuta (12:9)

Flensburg broni, ale nie zdążył wygenerować kontry. Za to na spokojnie już rzucają bramkę.

18. minuta (12:8)

Wolf broni! Sparował rzut na słupek!

17. minuta (12:8)

A teraz po kolei Gottfridsson oraz Karacić.

16. minuta (11:7)

Ale bomba od Nahiego! Cóż za rzut. Bez trajektorii! Silny rzut! Bramkarz nie zdążył mrugnąć okiem, a co tu mówić o jakimkolwiek ruchu!

15. minuta (10:7)

Flensburg pod presją czasu popełnia pod kielecką bramką sporo błędów, niemniej wciąż są przy piłce i finalnie rzucają bramkę! Trafia ze skrzydła Jakobsen

14. minuta (10:6)

Flensburg w ataku pozycyjnym. Próbują się przedrzeć przez kieleckie zasieki. Ale są mocno wypchani. Dochodzą do rzutu z bliska, ale Kornecki odbija! Brawo!

Faul w ataku, Kielce w odwrocie!

Gospodarze przy piłce.

I trafia bez problemu.

13. minuta (10:5)

Podchodzi Wanne.

A teraz rzut karny dla Flensburga.

12. minuta (10:5)

Sićko! Co on dziś gra! Świetny rzut zza linii. Pięknie to zmieścił przy parkiecie. Bramkarz bez szans.

12. minuta (9:5)

9:5.

11. minuta (9:4)

Vujović!!!

11. minuta (8:4)

Mensing rzuca czwartą bramkę dla swojego zespołu.

10. minuta (8:3)

Jakobsen wchodzi ze skrzydła, ale Moryto wytrąca mu piłkę.  Za chwilę wznowienie, Flensburg traci piłkę, Moryto wybiega do kontry, zdobywa piłkę i rzuca bramkę!!!

9. minuta (7:3)

Długa narada gości. Zobaczymy, czy im to coś da.

Trener przyjezdnych bierze czas. W szeregach Flensburga dzieje się źle, Łomża Vive zaczyna odjeżdżać.

Ależ hałas się zrobił przy akcji gości. Larsen nie przebił się przez obronę, mamy kontrę i MORYTO ZDOBYWA BRAMKĘ!!!

8. minuta (6:3)

Znowu Szymon Sićko. Wspaniały rzut z dystansu! W pełni wykorzystuje swoje wspaniałe warunki fizyczne. Oby tak dalej!

7. minuta (5:3)

Mensing...

6. minuta (5:2)

Jest mały przestój w bramkach. Ale wspaniała bramka Szymona Sićko! Pięknie wyskoczył i rzucił z góry!

6. minuta (4:2)

Mateusz Kornecki znowu broni. Idzie kielecka kontra, ale Sićko jest zatrzymany faulem. Wznawiamy.

5. minuta (4:2)

Łomża Vive przy piłce, jest rzut, ale kielczanie obijają słupek. Teraz z akcją idą goście.

Mamy przerwę. W starciu oberwał zawodnik Flensburga.

Mensing i jest 4:2.

5. minuta (4:1)

Tournat! Pięknie! Otrzymał podanie do koła i rzucił pewnie. Pewniak!

4. minuta (3:1)

Ładnie nam się zaczyna. Kielce dobrze bronią. Flensburg ma ogromne problemy, ale teraz Mensing przechodzi przez obronę i rzuca.

3. minuta (3:0)

Moryto po przechwycie! Piękna kontra!

2. minuta (2:0)

Ponownie Flensburg, ale tracą, do akcji dochodzi Nahi, rzuca i każe rywali bezlitośnie za stratę! Bramka!

1. minuta (1:0)

Vujović! i jest 1:0.

Kibice nagradzają kielecki zespół brawami. Mamy pierwszą obron Mateusza Korneckiego!!!

Flensburg przy piłce. Próbują sforsować monolit kieleckiej defensywy.

Gramy!

Iskierko tylko zwycięstwo! Pięknie kibice śpiewają.

Startujemy!

20:41

JEST KLIMAT!!! Publika dziś dopisała, ale tłumy, ale fajnie! To nam się zdecydowanie podoba! I czekamy na start.

20:41

20:37

Ależ gwizdy przywitały gości z Flensburga! Widać, że także dziś na trybunach będzie szalenie gorąco!

20:35

Skoro mamy występy artystyczne, wszystko zmierza do rozpoczęcia dzisiejszego spotkania! Już nie możemy się doczekać!

20:34

20:28

Niecierpliwieni oczekujemy rozpoczęcia! Ciekawe, czy kibice będą równie głośno, co ostatnio! :)

20:25

20:24

Trybuny powolutku zapełniają się i z pewnością lada moment nie będzie gdzie szpilki włożyć!

20:20

20:20

My oczywiście swój typ mamy i jest on dość oczywisty ;)

20:18

Kawałek lektury do poczytania przed kolejnym sportowym widowiskiem, które rozpocznie się już wkrótce!

20:15

Podglądamy mistrzów Polski :)

20:12

A my jesteśmy już na miejscu i z bliska przyglądamy się rozgrzewce zarówno Flensburga, jak i kieleckiego zespołu. Szykujemy się na zdecydowanie trudne zawody, które od obu zespołów będą wymagały ogromnego zaangażowania.