19:30

Zapraszamy Was na wypowiedzi pomeczowe. Będą opinie trenerów oraz piłkarzy.

19:29

19:28

Całkiem niezła druga połowa, w pierwszej mniej mocy po obu stronach. Szkoda tylko, że nie widzieliśmy w tym meczu bramek. Zespoły legitymujące się dobrą ofensywą, tym razem pokazały przede wszystkim swoją dobrą dyspozycję w obronie. No cóż. 0:0 w meczu hitowym tej kolejki. Korona dzieli się punktami z Arką, a Widzew dzięki takiemu rezultatowi może tylko zyskać.

96. minuta

Arka skutecznie broni. I tak właśnie kończy się ten mecz.

Sierpina dośrodkowanie ale nic z tego nie wynika. Korona zamyka rywala w ich polu karnym.

Rożny! Czekamy na wyegzekwowanie.

Korona wciąż próbuje. Jest lepsza w tym meczu. Ale brakuje bramki. Błanik wchodzi w pole karne!

Korona rzut wolny. Za mocno ale Petrović przy piłce, dośrodkowanie i bez zwieńczenia tego strzałem! Koj próbował uderzyć ale nie doleciał. Mógł tam być faulowany ale do niczego nie doszło. Gramy dalej. Nie ma karnego.

Ok. Wszystko dobrze. Gramy dalej.

Ostre starcie. Wciąż są opatrywani obaj zawodnicy. Medycy na murawie.

Starcie. Trzy osoby leżą. Zderzenie głowami.

Korona ma aut pod bramką rywala, jednak Arka skutecznie oddala zagrożenie.

Dosłownie ostatnie momenty na zmianę wyniku tego spotkania.

CZTERY MINUTY DOLICZONE.

Tak to wyglądało jeszcze przed chwilą.

Aleman schodzi, a za niego Żebrowski.

Rożny! Wybicie i Korona próbuje oddalić zagrożenie.

Arka forsuje piłkę. To oni teraz są przy piłce. Stępień dogrywa na bliski słupek, próbuje zamknąć to Siemaszko, ale nie udało mu się! Ale blisko.

A czasu jest coraz mniej. Kielczanie grają lepiej. Po prostu.

Coraz mniej czasu, a naszym zdaniem kielczanie zasłużyli, by faktycznie ten mecz wygrać i postawić na swoim.

było blisko!!!

Podgórski Centra!!! Piłka spadła pod nogi Petrovicia, jednak piłkarz przy linii końcowej nie zdążył zareagować.

Gorąco się zrobiło pod bramką Korony Kielce, na szczęście nic z tego nie wyszło. Chwilę później z rożnego także nic nie wynika.

Stępień do Adamczyka, próba strzału zablokowana! Ojj, niewiele brakło, żeby z tego wpadła bramka.

Daleki przerzut na drugą połowę ale Arka zalicza stratę. I piłka wybita teraz jest na połowę gospodarzy. Mniej emocjonujący moment w tej chwili.

faul dla Arki na ich połowie.

Da Silva za Rosołka.

Strata. Akcja w druga stronę.

Przechwyt Korony i akcja!

Arka goni w polu karnym Korony Kielce. Goście radzą sobie z tym pressingiem.

Arka robi zmianę. Da Silva za... Jeszcze nie wiadomo.

Siemaszko leży, potrzebuje interwencji medyków.

Korona nie daje odpocząć Arce. Jest aut dla kielczan. Łukowski w narożniku, szuka kolegów do dośrodkowania. Podaje Sierpinie, jest wrzutka ale w ręce Kajzera.

Sierpina przejął i został sfaulowany przy próbie odbioru.

Arka przy piłce. Próbują wrócić do dobrego utrzymując się przy piłce.

Starcie Petrovicia z Milewskim.

W tej chwili kielczanie lepiej się prezentują od rywali.

Łukowski na spalonym. No to gramy dalej. Korona zakłada mocny pressing. Ciekawe ile można wytrzymać na takiej intensywności.

A Korona jak? Stoi, leży? Biega? :)

Niemniej Korona przeważa, zaś Arka ma problem, by wyjść z własnej połowy.

Korona przy piłce. Wciąż próbuje ukąsić rywali. Próba dośrodkowania zablokowana i futbolówkę daleko wybija Aleman.

Centra Korony Kielce i piłkę wybija Arka ale mogło z tego coś wyjść, lecz zabrakło ruchu pod bramką Arki.

Łukowski wszedł w trzech rywali, jakby szukał tego karnego, niemniej raczej sędzia nic z tego nie podyktuje. I faktycznie - jest aut.

Korona na połowie rywala. Łukowski pada w polu karnym, leży. Sędzia nic nie wskazuje. Czekamy. Podgórski pokazuje na VAR, że warto byłoby to zweryfikować.

Adamczyk bardzo źle uderzył z okolicy 17 metrów. Piłka dla Forenca.

Głęboko, zgranie przed bramkę ale nikt tego nie domyka. Piłka wraca do Forenca. Arka przejmuje i uderza na bramkę!

Wolny dla Korony. Błanik wrzuca.

To już wspomnienie z kartki dla zawodnika Arki.

Fatalne uderzenie zawodnika gospodarzy! Forenc od bramki.

Z rożnego wybija wielki Zebić. Piłka spada pod nogi Arki i jest strzał z dystansu!

Siemaszko wchodzi w pole karne, rozrywa do kolegi z boku ale akcję kasuje Korona. Jest rożny.

Kolejna wrzutka Korony Kielce z wolnego! Ajjj!! Przechodzi za pole karne. Ależ kielczanie męczą rywali. Korona całkiem nieźle. Odważnie i zdecydowanie.

Milewski żółta kartka.

Stadiony świata! Wrzutka, uderza Rosołek z 10 metrów, Forenc WSPANIALE BRONI!!! Był spalony, jednak to absolutnie nie podważa kunsztu tego zawodnika.

Ależ interwencja Forenca!!!

Czubak sch

NIEWIARYGODNE, CO ZMARNOWAŁA KORONA KIELCE! Wrzutka, piłka odbija się od głowy zawodnika Arki, spada pod kielecką nogę, uderza dość niefrasobliwie któryś z naszych piłkarzy, piłka spada pod nogi Szpakowskiego, który nie wciska jej między słupki. Bramkarz dobrze skrócił kąt. Za chwilę Błanik uderza z ostrego kąta i zmusza Kajzera do interwencji. Jest rzut rożny ale z niego już nic nie wynika.

Faul na Koronie. Do pola karnego jakie 15 metrów. Duży kąt, będzie wrzutka. Serpina.

Arka wchodzi na wyższe obroty ale traci piłkę, bo ta wychodzi na aut. Wznowi z linii bocznej Danek.

Arka znowu próbuje i znowu blokuje to Michał Koj.

Arka mocno i dynamicznie ciągnie na bramkę Korony Kielce. Wzmógł się szum kibiców ale Arka rozbiła się o środek kieleckiej obrony. No to futbolówka wraca na środek pola i gramy dalej.

Niezła akcja Korony Kielce. Przemyślana i dynamiczna. Błanik posłał piłkę do wychodzącego na skrzydło Petrovicia, ten wrzuca ale piłka zablokowana przez bramkarza. Rożny - świetna wrzutka ale nie dała Koronie bramki. Zacznie od bramki Kajzer.

Korona nieznacznie mniejsze posiadanie piłki.

Stępień uderzył zza pola karnego ale daleko do doskonałości.

Błanik zrobił mocne wejście ciałem w rywala, który wyleciał poza pole gry :)

Zakotłowało się i jest żółta kartka dla Błanika.

Błanik mocno faulował. Zawodnicy Arki są zdenerwowani. Dużo agresji, BAARDZO DUŻO. Błanik mocno wszedł w rywala ale będzie bez karki. A może jednak?

Arka rozpędza się, mniej ma cierpliwości niż w pierwszej połowie. Starają się dać więcej agresji. Tym razem piłka uciekła i skryła się w rękach Forenca. Korona szybko wznawia i już jest pod bramką rywali. AJJJJ Spalony Łukowskiego. Często kielczanie lądują na spalonym ale też często taka ucieczka jednego z zawodników popłaca, bo i bramek kilka z tego wpadło.

Teraz faul ekipy z trójmiasta. Korona zacznie spod swojej bramki.

Korona gra aktywny początek. Gąsior sfaulował rywala. Noooo... niech pamiętaj, że ma kartkę.

Centra Korony Kielce wybita poza pole karne.

Kielczanie poprawiają przechwyt, który w pierwszej odsłonie wyraźnie kulał.

Korona BARDZO MOCNO ruszyła na rywala.

Podgórski z dystansu, niestety trochę zabrakło do bramki. Metr od słupka. Może więcej.

Korona zagęszcza środek, żeby łapać przechwyty. Tak się też stało w tym momencie. Kielczanie próbowali wdrożyć piłkę w pole karne ale nie wyszło. Niemniej żółto-czerwoni cały czas przy piłce.

OK. Gramy to. Zobaczymy, kto tym razem będzie górą. Czy może jednak mecz zakończy się remisem.

Oby nic z łydką.

Oliveira schodzi, a za niego Petrović.

Stępień przesunie się na prawe skrzydło.

OK, wracamy! Jest zmiana! Stępień za Valcarce.

Zgadzacie się?

Fotki wysokiej jakości od Arki Gdynia.

Czas na trening. Kto wejdzie z Kielc w drugiej połowie?

Przeglądamy Wasze wpisy i mamy wrażenie, że kibice Korony lepiej oceniają ten mecz od fanów Arki.

Co tam się podziało? :)

Macie jakieś spostrzeżenia na temat tego meczu? Czekamy na komentarze na naszym portalu, a także na wpisy na Twitter pod haszem #arkkor.

OK. To idźcie na herbatkę i zaraz wracamy!

Sędzia nie doliczył nawet sekundy do pierwszej odsłony tego spotkania. REMIS BEZBRAMKOWY.

Słabe rozegranie rożnego. Piłka wróciła do Forenca.

Oliveira leży. Oby nie było to nic złego. Podniósł się ale Szymusik w poprzednim meczu też dał radę się podnieść, na kilka minut. Teraz różny dla Korony.

Zebić odkopał piłkę po zatrzymaniu akcji. Dobrze, że nie żółta. Pamiętacie chyba, jak ten piłkarz kolekcjonował kartki w poprzednim sezonie :)

Zebić z reprymendą.

Korona jak na razie dobrze broni. Naszym zdaniem - Arka miała gorsze sytuacje od żółto-czerwonych.

Kibice domagali się rzutu karnego dla Arki, jednak blisko całej akcji był sędzia Łukasz Szczech, który nie dopatrzył się przewinienia.

Korner. Niestety nic z niego nie wyszło. Arka przy piłce.

Energiczne wejście w pole karne, minął dwóch rywali na pełnym biegu ale finalnie zatrzymał go trzeci i wybił piłkę na rożny.

Korona pod polem karnym Arki. Wyrzut z autu. Błanik znów szaleje!

Arka mocno zdobywa pole, w końcu gra u siebie. Ale nie jest to tez ten pressing z okolic 10-20 minuty. Wtedy kielczanie nie mieli chwili wytchnienia.

Korona znów męczy się z rywalem.

Na szczęście niedokładnie. Ani Rosołek, ani Czubak by to tego nie doszli.

Adamczyk wrzuca!

Korona utrzymuje się przy piłce, próbuje wejść w pole karne, ale na ostatnim etapie tej akcji piłkę Łukowksiemu wybija rywal.

Adamczyk do Rosołka, który uderza KOSZMARNIE na bramkę Forenca. Zacznie kielecki bramkarz.

Mocniejszy moment Korony Kielce.

Korona od autu. Był VAR ale niczego nie wykazał. Sędziowie szukali dla Korony rzutu karnego ale nic tam się nie stało.

Ale Błanik świetnie przejął piłkę, wszedł po linii, podał po niej, prawie zaliczył asystę. Oliveira nie zmieścił tego do bramki! Znowu Korona blisko gola!!!

Z rożnego nic nie wyszło.

Danek do Gąsiora, ten oddaje do Danka, wrzutka, uderzenie z głowy Podgórskiego, który WSPANIALE WSZEDŁ W POLE KARNE! Ale strzał. Szkoda, że bramkarz Kajzer to wyjął. Było blisko!

Korona w natarciu!

Marcel Gąsior żółta kartka.

Jednak cały czas oba zespoły skutecznie szachują się w liniach obronnych.

Arka bardzo wysoko. Jej obrona zaczyna się przy linii środkowej. Arka prowadzi grę, a Korona będzie starała się znaleźć sposób na strzelenie gola w przechwycie i wypracowaniu kontrataku.

Piłka po drugiej stornie boiska. Łukowski do Oliveiry, ten do Błanika. Szkoda, że były piłkarz Sandecji pogubił się w polu karnym i zaliczył stratę.

Korona lewym skrzydłem ale szybko Szpakowski sprowadzony do parteru. Strata piłki. Gra Arka... Ale nie. Piłka już przy Koronie.

Tymczasowo bez akcji ale Arka z przytłaczającym posiadaniem. Role się odwróciły. Koroniarze zeszli do defensywy i czekają na kontratak. Kielczanie mają szybkich Błanika i Łukowskiego. Pora zrobić z nich użytek!

Aleman fauluje wybiegającego Szpakowskiego. Sierpina od rzutu wolnego. Nie tak daleko od bramki.

Forenc piąstkuje.

Podanie do strefy bramkowej stopuje Zebić. Jest kolejny rzut rożny dla Arki. Który to już?

Teraz akcja Arki. Dynamicznie rozgrywają piłkę, grają z klepki. Są w polu karnym Korony!

Sierpina z baaaardzo daleka. Strzał z dystansu. Obok bramki ale jest rożny dla Korony. Bramkarz gospodarzy interweniował.

Akcję kasuje Milewski. Ale szkoda.

Czubak znowu bliski oddania strzału ale nie wyłuskał tej piłki spod nóg Korony. Znowu rożny, wybicie  kontra! Błanik biegnie!

Drużyna z trójmiasta męczy Koronę intensywną grą skrzydłami. Teraz za tą sprawą mają kolejny rzut rożny. Znowu krótko.

Tak to się na razie prezentuje. Posiadanie na korzyść Arki, która stara się budować swoją przewagę w polu. Robią spokojnie ale zdecydowanie.

Silne uderzenie zza pola karnego. Futbolówka poszybowała nad poprzeczką. Zacznie Forenc.

Strzał na bramkę KORONY!

Krótko rozegrane i... zmarnowane. Piłka wycofana do tyłu, a zaraz Koroniarz posłał ją w aut pod drugiej stronie boiska. Arka wznawia i cofa piłkę do tyłu starając się budować atak pozycyjny.

Ależ zrobiło się szalenie niebezpiecznie! Czubak dostał świetne podanie, wszedł w pole karne, strzela!

To uderzenie zablokował Michał Koj. Rożny dla Arki. Jest gorąco.

Błanik próbował walczyć na skrzydle, ale finalnie strata i akcja Arki Gdynia!

Jednak rozegrane krótko. Arka utrzymuje się przy piłce. Jak na nasze oko, to jeden z lepiej trzymających się przy piłce zespołów w tej klasie rozgrywkowej.

Faul na zawodniku Arki. Na połówce Korony. Poszkodowany Milewski. Będzie wrzutka z daleka w pole karne. Niezła okazja dla gospodarzy.

Sierpina zablokował akcję drużyny przeciwnej. Piłka wylądowała w rękach Forenca.

Praktycznie wszyscy z obu zespołów na połówce Korony.

Oglądamy bardzo wyrównany mecz. Stosunkowo szybki. Obie drużyny starają się szanować piłkę utrzymując się w jej posiadaniu. Teraz więc przy niej jest Arka, która próbuje złamać Koronę prawym skrzydłem. Jest aut.

Koj nieźle oberwał. Ale podnosi się szybko z murawy.

Obecnie Arka dłużej trzyma się przy piłce. Na początku zdawało się, że będzie oddawać pola Koronie Kielce ale ten stan rzeczy szybko się zmienia. Korona rozgrywa piłkę od bramki, lecz Arka szybko Koronę pressuje pod jej własnym polem karnym. Kielczanie wyprowadzają piłkę spod pressingu, doszli pod pole karne rywala ale nie uszanowali piłki. Futbolówka za linią końcową.

Cały czas 0:0.

Piłka wybita. Na uwolnienie. Przy piłce cały czas Arka.

Arka rozprowadza akcję, przerzuca na lewe skrzydło. Wrzutka na piąty metr ale zawodnik gospodarzy mija się w powietrzu, piłka spada jeszcze pod nogi zawodnika zza pola karnego, jednak ten nie zdołał oddać dobrego strzału. Po drodze Danek BARDZO ofiarnie blokuje piłkę. Dostał w czuły męski punkt ;) Arka ma różny.

Korona cały czas aktywnie męczy defensywę drużyny przeciwnej. Posiadanie sięga przeszło 70%. Ale nic z tego na razie nie wynika. Mecz jest pod kontrolą żółto-czerwonych. Przynajmniej na ten moment.

Bardzo kameralny stadion musimy przyznać. Ma swój urok.

Aut dla Korony. Danek wyrzuca, Danek przepycha się, jednak zatrzymuje go Aleman. Znowu aut.

Kielczanie mają ogromną przewagę w posiadaniu piłki. Ale to oczywiście dopiero początek. Jest wrzutka z lewego skrzydła ze strony Korony, ale nikt tego nie zamyka.

Początek bardzo spokojny. Arka Gdynia dobrze rozprowadza piłki między skrzydłami. Teraz jest aut dla niej. Po przeciwnej stronie od trybuny prasowej.

Jaki będzie wynik tego spotkania? Czekamy na Wasze opinie.

GRAMY!

17:33

Jak widzicie! Zaczynamy! Korona na czarno, rywale na żółto-niebiesko. To startujemy z kolejnym szalenie ważnym meczem. Kto wygra mecz? Naszym zdaniem Korona i mamy nadzieję, że tak właśnie będzie!

17:32

17:32

17:31

Mamy takie nadzieje.

17:29

Długo będzie się utrzymywał ten wynik w Gdyni? No ciekawe. Zwłaszcza, że oba zespoły podkreślają swoją dużą siłę ofensywną.

17:21

Jak widać, mocno rozwija nam się sytuacja boiskowa ;)

17:14

17:14

17:13

Fajny stadion, z którym mamy mnóstwo wspomnień. Ostatnie to te z poprzedniego sezonu, gdzie ekipa Bartoszka nie zdołała rozegrać meczu tego samego dnia, bo... murawa zamarzła i zabrakło czasu na odkręcenie tego problemu. Sami z pewnością dobrze pamiętacie to zamieszanie. Oj dużo się wtedy mówiło na temat właściwej pielęgnacji trawnika :) Jak się okazało, Arka wtedy zrobiła wszystko źle i mecz został przełożony na następny dzień.

17:11

Już na miejscu. Powolutku zabieramy się za najintensywniejszy rozdział naszej pracy, czyli relacjonowanie spotkania! :)

17:08

SKŁADY UZUPEŁNIONE. ZOBACZCIE W JAKIM ZESTAWIENIU ZAGRAJĄ ZIŚ OBA ZESPOŁY.

17:01

Nastawiamy się na bardzo ciężkie spotkanie. Arka Gdynia już niejednokrotnie pokazywała, że potrafi grać w piłkę i z pewnością nie rezygnuje z walki o ligowe szczyty uprawniające do awansu.

16:57

16:56

Składy Korony Kielce są już na naszej stronie. Czekamy na Arkę.