Motor Zaporoże

25:26

Łomża Vive Kielce

20:28

Wielkie trudy Łomży Vive na Ukrainie. To nie była bułka z masłem, ale na szczęście wszystko skonczyło się happyendem. Karne do poprawy! Bardzo dobrze spisali się dziś bramkarze - Mateusz Kornecki miał 39%, Andreas Wolff 38%, a Gennadiy Komok - 37%. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na CKsport.pl na pomeczowe materiały. Dobrego wieczoru!

60. minuta (25:26)

KONIEC MECZU! Łomża Vive wygrywa! Kamień z serca!

59. minuta (25:26)

Motor walczy, zmniejsza starty. Piłka dla Kielc, ostatnia akcja!

59. minuta (24:26)

Alex do Tournata i jest bramka!

59. minuta (24:25)

Kara dla Motoru i do końca spotkania kielczanie będą grali w przewadze!

57. minuta (24:25)

Kolejny raz timeout.

Po przerwie dla trenerów, Komok zatrzymuje Gudjonssona. Piłka dalej dla Kielc.

Motor nie trafia, ale robi to Karaliok i kielczanie odzyskują prowadzenie!

56. minuta (24:24)

Tę fatalną serię z karnych przełamał w końcu Dylan Nahi. Remis.

56. minuta (24:23)

Kozakiewicz trafia ze skrzydła, a do końca cztery minuty... To będzie wojna nerwów!

55. minuta (23:22)

Wolff broni w sytuacji sam na sam!

54. minuta (23:22)

Niedobrze! Motor wychodzi na prowadzenie. Po raz pierwszy w drugiej połowie.

54. minuta (22:22)

Jak karny, to oczywiście... Komok. Moryto nie trafia.

53. minuta (22:22)

Trzecia dwuminutowa kara dla Dmytro Horihy, co oznacza, że tego zawodnika dzisiaj już nie zobaczymy.

Artion Kozakiewicz lepszy od Wolffa z siedmiu metrów. Niemiec był blisko interwencji.

52. minuta (21:22)

Motor trafia na remis, ale jest szybka odpowiedź ze skrzydła Dylana Nahiego.

51. minuta (20:21)

Niewiarygodne!! Kolejny karny zmarnowany przez kielczan! Komok jest rewelacyjny w tym elemencie gry!

50. minuta (20:21)

Wolff zatrzymuje Malasinskasa z karnego!

49. minuta (20:21)

Czas dla trenera Motoru Zaporoże.

48. minuta (20:21)

Karaliok po akcji z obrotu uderzył ponad bramką.

47. minuta (20:21)

Alex Dujshebaev wywalczył karnego, ale nie dał rady pokonać z siedmiu metrów Komoka! Karne dzisiaj Łomży Vive ewidentnie nie leżą.

46. minuta (20:21)

Kielczanie na raty, ale jest bramka! Trafieniem z meczem przywitał się Szymon Sićko.

46. minuta (20:20)

Remis. Niezawodny Malasinskas trafia do siatki.

45. minuta (19:20)

Karacić zmarnował dogodną sytuację. Za to Motor ma rzut karny.

44. minuta (19:20)

Nietypowo, bo z koła do siatki trafia Dylan Nahi. A po chwili obrona Wolffa!

43. minuta (19:19)

Zatrzymany Karacić. A w odpowiedzi Denisov doprowadza do remisu, lobując Wolffa.

42. minuta (18:19)

Malasinskas gra dziś bardzo dobrze, pokonuje Wolffa z karnego.

41. minuta (17:19)

Alex Dujshebaev zdobywa bramkę już niemal z parteru. Ale zmieścił!

40. minuta (17:18)

Poprzeczka po rzucie Motoru ze skrzydła.

39. minuta (17:18)

Wymiana ciosów! Gol za gol, do tego czerwona kartka dla Bokhana za atak na twarz Karacicia. Na tablicy wyników +1 dla kielczan.

38. minuta (16:17)

Świetny jest dziś Malasinskas - teraz jego kolejna bramka w tym meczu.

38. minuta (15:17)

Do siatki trafia Moryto. To dopiero pierwsza bramka skrzydłowego w tym spotkaniu.

38. minuta (15:16)

Przez minutę Motor zagra w podwójnym osłabieniu.

37. minuta (15:16)

Malasinskas przedziera się między dwoma obrońcami i uderza obok Korneckiego, który wybrał drugi róg.

36. minuta (14:16)

Dwie minuty dla Bokhana za faul na Alexie Dujshebaevie. Po tym zdarzeniu emocje poszły w górę - ukarany również Tournat, a więc oba zespoły zagrają po sześciu.

Przedziera się Karacić. Kielczanie mają po tym trafieniu dwie bramki przewagi.

35. minuta (14:15)

Świetnie broni Kornecki!

34. minuta (14:15)

Dobrze dziś funkcjonuje koło. Asysta Moryty do Tournata i Łomża Vive wraca na prowadzenie.

33. minuta (14:14)

Po trzech minutach jest pierwszy gol w drugiej połowie. Do siatki trafia Aidenas Malasinskas, a na tablicy mamy remis.

33. minuta (13:14)

Poprzeczka po rzucie Gębali. Poprawka Arkadiusza Moryty nie przynosi powodzenia.

32. minuta (13:14)

31. minuta (13:14)

Drugą połowę rozpoczyna rzutem Tomasz Gębala, ale nie zdołał się wstrzelić w bramkę.

30. minuta (13:14)

Zaczyna się druga połowa meczu.

0. minuta (13:14)

Chwila przerwy i wracamy na drugą połowę spotkania.

255. minuta (13:14)

Wszystko w tej końcówce toczyło się szybko. Kielczanie mają jedną bramkę zaliczki przed drugą połową.

Ze skrzydła trafia Sigvaldi Gudjonsson, zostają trzy sekundy do końca i co...? Jest bramka dla Motoru! A więc zdążyli.

30. minuta (12:13)

Malasinskas wykorzystał fakt, że kielczanie rozgrywali atak pozycyjny bez bramkarza.

29. minuta (11:13)

Kielczanie grają w osłabieniu, ale dają radę - po raz pierwszy dziś na listę strzelców wpisał się Haukur Thrastarson. Ale jest bardzo szybka odpowiedź Malasinskasa.

28. minuta (10:12)

Puchowski przedziera się przez obronę i technicznym rzutem przelobował kieleckiego bramkarza.

28. minuta (9:11)

Tomasz Gębala stał twardo w obronie, ale sędziowie uznali, że przekroczył przepisy. Obrońca Łomży Vive odesłany na dwie minuty z boiska.

Zachar Denisov trafia w sytuacji sam na sam po kontrze Motoru.

27. minuta (8:11)

Piękna akcja, wrzutka na skrzydło, ale niestety bez powodzenia! Gudjonsson uderzył mocno, ale nad bramką.

26. minuta (8:11)

No i wskazówki Talanta Dujszebajewa pomogły. Nie kto inny, jak Alex Dujshebaev!

26. minuta (8:10)

Twarda jest dzisiaj obrona gospodarzy. Łomża Vive nie ma lekko. Jest czas dla trenerów.

25. minuta (8:10)

Wasiliew po raz drugi zdobywa dzisiaj bramkę.

24. minuta (7:10)

Szybka wymiana ciosów. Gola za gol, Puchowski i Gudjonsson na liście strzelców.

23. minuta (6:9)

Alex Dujshebaev zdobywa bramkę z sygnalizacją gry pasywnej.

22. minuta (6:8)

Malasinskas asystował Wasiliewowi, który trafia do siatki z koła.

21. minuta (5:8)

Do bramki wszedł Wolff i obronił rzut karny!

20. minuta (5:8)

Jest przełamanie! Gudjonsson trafia z karnego.

19. minuta (5:7)

Borys Puchowski zaskoczył obronę kielczan i trafia do siatki.

19. minuta (4:7)

Ładna wkrętka Gudjonssona i jest 7:4.

18. minuta (4:6)

Aj, szkoda! Piłka przelatuje pod nogą Korneckiego i wpada do siatki.

18. minuta (3:6)

Ładnie to zrobił Karacić, przedarł się do rzutowej pozycji, ale jego uderzenie obronił Komok! Na szczęście jest dobitka i tutaj już bramka. Od razu po tej akcji czas dla trenera Motoru.

17. minuta (3:5)

Szanse się wyrównują - na ławkę kar odesłany broniący Carlos Molina.

16. minuta (3:5)

Alex Dujshebaev został ukarany dwoma minutami kary.

Kapitalnie broni Kornecki!

15. minuta (3:5)

Nie do wiary! Kolejny karny zmarnowany, tym razem Komok przechytrzył Karacicia! To jakieś fatum!

14. minuta (3:5)

A teraz Korneckiemu pomogła poprzeczka.

13. minuta (3:5)

Jest bramka! Kontrę kończy Dylan Nahi.

13. minuta (3:4)

12 minut gry za nami, a Mateusz Kornecki ma już ponad 60% skutecznych obron.

12. minuta (3:4)

Niesamowita sytuacja - czwarty karny i czwarty niecelny! Vujović obija poprzeczkę.

11. minuta (3:4)

Kornecki notuje kolejną świetną interwencję - tym razem z rzutu karnego!

Bramka Karacicia.

10. minuta (3:3)

Remis! Tournat po raz drugi dzisiaj wpisuje się na listę strzelców.

9. minuta (3:2)

Vujović pokusił się o rzut z drugiej linii, ale niecelnie.

8. minuta (3:2)

Niedokładność kielczan i to Motor wysuwa się na prowadzenie za sprawą trafienia Malasinskasa.

7. minuta (2:2)

Trafia do siatki Horiha - były gracz Pogoni Szczecin.

6. minuta (1:2)

Karacić wypatrzył Tournata na kole, a ten odepchnął obrońcę i trafia do siatki.

6. minuta (1:1)

Kornecki broni rzut Puchowskiego.

5. minuta (1:1)

Huknął Kulesz, ale bardzo niecelnie. Białorusin jest w tym sezonie w słabej formie.

4. minuta (1:1)

Malasinskas zdobywa pierwszą bramkę dla Motoru w dzisiejszym spotkaniu.

4. minuta (0:1)

Po raz drugi Moryto przegrywa pojedynek z bramkarzem z siedmiu metrów!

3. minuta (0:1)

Kolejny karny dla kielczan i kolejna kara dla gospodarzy! Ukarany Horiha.

Mamy otwarcie wyniku! Zrobił to Branko Vujović.

2. minuta (0:0)

Komok zatrzymuje Morytę!

Równolegle z tym meczem Vardar Skopje gra z Aalborgiem. A co w Zaporożu? Dwie minuty dla Sebeticia i rzut karny wywalczony przez Nahiego.

Kielczanie dziś na niebiesko. Gospodarze na biało-różowo. Pierwsze trafienie Motoru niezaliczone - naruszenie pola bramkowego.

Zaczynamy! Od środka gospodarze.

18:46

Kielczanie lecieli na Ukrainę 14 godzin, z międzylądowaniem w Turcji. - Sprawa mentalna jest bardzo ważna. W psychologii sportu zwycięstwo i porażkę dzieli bardzo niewiele - mówił przed tym spotkaniem Krzysztof Lijewski, drugi trener Łomży Vive Kielce.

18:44

W Zaporożu trwa prezentacja obu zespołów. Czas na hymn Ligi Mistrzów. Niby znamy go już tyle czasu, a nadal nie można się przyzwyczaić. Poprzedni nam się bardziej podobał :)

18:43

Składy obu zespołów już w specjalnej zakładce.

18:43

Dzień dobry Kielce! Po zwycięstwie z Telekomem Veszprem zapraszamy dziś na relację z wyjazdowego meczu Łomży Vive Kielce z Motorem Zaporoże. Liczymy na emocje! Mateusz Kaleta - witam i zapraszam na relację.