Brawo! Dziękujemy za świetne emocje! To był dobry mecz. Oby więcej takich.

MVP - ALEX DUJSHEBAEV! No nie inaczej :) Nie inaczej!

20:19

Veszprem nie wykorzystało swojej szansy. Znów Vive, ale i tym razem się myli. To już KONIEC!

60. minuta (32:29)

Kielce atakują. Alex rzuca, piłka odbija się od poprzeczki, od pleców bramkarza i wypada... Ech!

59. minuta (32:29)

Minutka :)

Kolejne trafienie ze strony gości.

59. minuta (32:28)

A kibice: CAŁY ŚWIAT JUŻ WIE... :)

Alex próbował dołem do koła, ale pomylił się. Szybka kontra Veszprem i różnica stopniała do czterech bramek.

58. minuta (32:27)

Veszprem trafia. Rozpędzony wbiegł przed kielecką defensywę, wyskoczył wysoko, rzucił i trafił.

58. minuta (32:26)

Tournat z koła!

57. minuta (31:26)

Kibice już szaleją. Kielce tego nie stracą!

Vujović z daleka, ale w słupek. Kontra Veszprem udaremniona, a teraz Nahi pod bramką rywala wyskoczył w powietrze i trafił to!!!

56. minuta (30:26)

Goście nie dają o sobie zapomnieć. Cały czas podgryzają Kielce niemiłosiernie.

Marguc trafia.

55. minuta (30:25)

Będzie rzut karny dla gości.

Alex, znowu on!

55. minuta (29:25)

Bramka dla Veszprem.

54. minuta (29:24)

Szybka akcja Veszprem udaremniona, kontra, Nahi i jest!!!! Trybuny szaleją!

54. minuta (28:24)

Alex co robi! Ale niemożliwe to było. Szarpał się z kilkoma zawodnikami drużyny przeciwnej i rzucił dołem, piłka wpada!

53. minuta (27:24)

Alex rzuca i trafia, niestety szybko z akcją pobiegło Veszprem i błyskawicznie odrabiają tę stratę zadaną przez Hiszpana!

52. minuta (26:23)

Kielce kroki i teraz szybko akcja przeniosła się na drugą połowę. I jest bramka. Bezlitośnie Veszprem wykorzysało brak zdecydowania w ofensywie Łomży Vive Kielce.

51. minuta (26:22)

Nenadić miejscami jest nie do zatrzymania. Co za tur. Niesamowity gracz. Trafia bramkę.

51. minuta (26:21)

Jest czas dla drużyny gości.

Vujović trafia!

49. minuta (25:21)

Nahi próbował przy będzie przejąć piłkę, nie udało się. Szybko Veszprem wróciło do ataku i wykorzystało fakt, że Łomża Vive nie zdążyło się poukładać.

49. minuta (25:20)

Teraz Veszprem pod bramką rywala. Ostatnio sporo wykorzystują. Dobrze im idzie.

48. minuta (25:20)

Alex czeka na rzut. Czeka i wyczekał!!! Jest trafienie!

48. minuta (24:20)

Rzut karny dla Vive.

Marguc rzuca bramkę.

47. minuta (24:19)

No nie udało się! Ajjj! Znowu obronił. Co wyprawia ten Corrales.

Będzie rzucał Moryto.

Karacić faulowany. Strlek ląduje na 2 minuty i jest karny!

46. minuta (24:19)

BRAMKA ALEXA!

45. minuta (23:19)

Kielce w osłabieniu zostawiły pustą bramkę i do takiej właśnie trafił Sipos. Topnieje nam ta różnica.

45. minuta (23:18)

Fathy Omar rzuca z dystansu, wyskoczył w górę, posłał piłkę w kierunku bramki, ale ta przeleciała nad poprzeczką.

Faul w obronie. Kielce nadal pod ostrzałem.

44. minuta (23:18)

Szymon Sićko - kara 2 minuty.

Alex to Tournata i mamy bramkę. Po sporej przerwie.

43. minuta (22:18)

Nenadić znowu rzuca swoje.

43. minuta (22:17)

Karacić niesygnalizowanie rzucił, ale bramkarz się w tym połapał i obronił.

42. minuta (22:17)

Alex obija bramkarza. Klarowna sytuacja. Ale nie została ona odpowiednio spożytkowana.

41. minuta (22:17)

Nenadić...

41. minuta (22:16)

Gudjonsson myli się... aj... Trafia w nogi bramkarza. Nie ma....

40. minuta (22:16)

Jest karny. Dla Łomży Vive Kielce :)

Pathy Omar oszukał naszą obronę, wszedł ze skrzydła i rzucił bramkę.

38. minuta (22:15)

KORNECKI BRONI!

37. minuta (22:15)

Gudjonsson trafia!

37. minuta (21:15)

Będzie karny.

Kornecki broni z bliska! A zaraz dwa razy broni przy kontrze Corrales. I po drodze jeszcze 2 minuty dostaje Marguc! Ale się dzieje!

Strata Veszprem. Kontra i Moryto bezwzględnie!!! Tak jest!

36. minuta (20:15)

Moryto wchodzi ze skrzydła i rzuca bramkę!

36. minuta (19:15)

Gębala nie zdołał złapać podania. Piłę ma Veszprem, robi akcję i trafia w słupek.

35. minuta (19:15)

Broni Veszprem. Kontra i z łatwością bramkę zdobywa Nenadić.

35. minuta (19:14)

34. minuta (19:14)

Marguc pokonuje Wolffa.

34. minuta (19:13)

Veszprem ma karnego.

MORYTO!

33. minuta (18:13)

Strata! Kontra, Lekai w poprzeczkę!!! Było sam na sam.

32. minuta (18:13)

Fathy Omar świetnie z dystansu.

32. minuta (18:12)

Veszprem w natarciu.

30. minuta (18:12)

Nahi! Piękne rozpoczęcie!

0. minuta (17:12)

Trwają ostatnie rozmowy i zabieramy się do gry, także przygotujcie telefony, czekajcie na odświeżenia naszej relacji i jedziemy :)

255. minuta (17:12)

Wracamy do gry.

68 procent rzutów kieleckiego klubu trafiło do siatki. Dla porównania Veszprem trafiało w 57 procentach.

Czas odpocząć :)

Spora przewaga.

30. minuta (17:12)

Rzut spod biodra Alexa wpada do siatki! Brawo. Piękny rzut. Wspaniały!

30. minuta (16:12)

Kielce atakują.

13 sekund. Za chwilę wznawiamy.

Kielczanie bronią, a za chwilę Veszprem znowu przekracza linię. Dujszebajew wziął czas. Telekom wciąż gra bez człowieka.

28 sekund.

Kołowy Veszprem przekroczył linię, nie ma bramki.

Veszprem atakuje. Oby nie zmniejszyli tej różnicy trafień.

29. minuta (16:12)

Marguc 2 minuty. Igor Karacić leży. Podniósł się. Nieźle oberwał.

Kielczanie twardo bronią. Karacić dostał żółtą kartkę.

28. minuta (16:12)

Kulesh rzucił niewiarygodnie mocno, piłka trafiła na ręce bramkarza Veszprem ale i tak znalazła drogę do siatki!

28. minuta (15:12)

Alex rzuca, Corrales broni.

Oczywiście gramy w osłabieniu. Bramkarza nie ma jest rzut przez cale boisko i trafia Nenadić. I jest kolejne trafienie.

27. minuta (15:11)

Ciśnienie w Hali Legionów się podniosło. Jest niewiarygodnie głośno! I jest bramka. Veszprem wykorzystało rozkojarzenie kieleckiego klubu.

26. minuta (15:10)

Nenadić. Się podniósł, ale za to przewinienie Karalek otrzymał czerwoną kartkę.

Tymczasem mocno oberwał jeden z zawodników Veszprem.

Kończy się kara dla Francuza. Nagi zaraz wróci na parkiet.

i tym razem Moryto się pomylił. Szkoda!

Kielczanie mają rzut karny.

25. minuta (15:10)

Nanedić.

25. minuta (15:9)

Karacić! Ale on pięknie dziś gra.

24. minuta (14:9)

Bramka dla gości.

24. minuta (14:8)

Alex próbował przejść przez trzyosobowy blok, ale się nie udało. Za chwilę piłkę dostaje Karacic i umieszcza ją w siatce.

24. minuta (13:8)

Czas na kielecką ekipę!

23. minuta (13:8)

Niestety, trafienie. Maqueda Peno.

23. minuta (13:7)

Kielce faulują w ataku i piłkę ma Veszprem.

Karacić dynamicznie, ale piłka po rykoszecie wypada poza parkiet.

Kielczanie atakują.

22. minuta (13:7)

I niestety bramka.

22. minuta (13:6)

Sanchez 2 minuty kary i karny.

Dzięki niemu znów podwyższa Łomża Vive Kielce!

21. minuta (12:6)

MORYTO ZNÓW TO ZROBIŁ!

Rzut karny dla kieleckiego zespołu.

Można rzec, że na trybunach nie ma gdzie szpilki wsadzić :)

Czas dla Kielc.

20. minuta (12:6)

Nenadić...

19. minuta (12:5)

I trafienie! ALEX!!!!

19. minuta (11:5)

A teraz obronił kolejny rzut! Brawo. Łomża Vive utrzymuje piłkę i już jest pod bramką rywala.

18. minuta (11:5)

Kornecki broni Nenadicia!

Ale głośno jest tutaj! Szaleństwo!

Karacić i wspaniały rzut z dystansu!

18. minuta (10:5)

Alex powalony na parkiet. Wznawiają kielczanie.

17. minuta (10:5)

Kielce dobrze bronią dostępu do bramki. Ale tym razem nie udało się upilnować Strleka!

16. minuta (10:4)

Broni Kornecki, kontra, piłka do Nahiego, który w powietrzu markuje rzut oszukując bramkarza. I tym sposobem podwyższamy prowadzenie na 10:4!!!

16. minuta (9:4)

I teraz Karalek! Przy takim tempie ciężko coś napisać!!! Wymiana cios za cios!

15. minuta (8:4)

Nenadić!

14. minuta (8:3)

Moryto!

14. minuta (7:3)

Strlek

14. minuta (7:2)

Na parkiecie jest Alex Dujshebaev.

Na razie gospodarze grają koncertowo.

13. minuta (7:2)

I jest bramka! Karalek!

13. minuta (6:2)

Błąd, strata, Moryto w kontrze, ofiarnie podaje do Nahi i ta akcja kończy się faulem. Kielczanie wznawiają pod bramką rywala.

Veszprem na połowie kielczan.

12. minuta (7:2)

12. minuta (6:2)

Wznawiamy!

Veszprem bierze czas. Trzeba skonsultować to, co tutaj się wyprawia :)

11. minuta (6:2)

Bomba Vujovicia wpada do siatki!

11. minuta (5:2)

Sipos otrzymuje 2 minuty kary. To już druga dla gości.

10. minuta (5:2)

Rzut z daleka Ligetvari broni Kornecki!

Błąd kieleckiego klubu. Piłkę otrzymuje Veszprem i już jest pod bramką Łomży Vive.

9. minuta (5:2)

Karacić rzuca, ale Cupara wyjmuje to końcówką buta z narożnika! A za chwilę paradą popisuje się Kornecki!

Kielce w ataku. Vujović rzuca, ale jest powalony na ziemię.

8. minuta (5:2)

Hala Legionów pomaga! Wzmaga się doping. Jest tumult.

KARACIĆ NA 5:2!

7. minuta (4:2)

4:2

7. minuta (4:1)

Veszprem atakuje, są niemiłosiernie wygwizdywani. W końcu bramkę z koła zdobył Glagotinseek!

6. minuta (4:1)

Kulesh w poprzeczkę! Ajjj. Szkoda. Niewiele zabrakło.

Lekai spod biodra, ale Kornecki broni.

Kulesh rzuca, bramkarz próbuje, ale piłka odbija się od niego i wpada do bramki. Kolejne trafienie dla kielczan!

6. minuta (3:1)

KORNECKI BRONI!!! Brawo! Tak jest. Świetnych interwencji brakowało w starciu z Dinamem. Teraz to się na pewno zmieni. Już się zmienia :)

5. minuta (3:1)

MORYTO Z KARNEGO!!! Piękne dostał za to owacje od trybun.

4. minuta (2:1)

Karacić przy rzucie faulowany. Blagotinsek odesłany na ławkę. 2 minuty.

Kielce w osłabieniu. Bez bramkarza.

3. minuta (2:1)

Veszprem przy piłce wymenia się podaniami i w końcu rzuca Fathy Omar.

3. minuta (2:0)

Veszprem szuka miejsca i teraz Gębala dostaje 2 minuty...

Vujović obija słupek, ale dobija Dylan Nahi! 2:0!

2. minuta (1:0)

Vujović znów próbował pokonać przy kontrze bramkarza rywali ale tym razem ta sztuka się nie udała. Kielczanie wciąż w natarciu.

1. minuta (1:0)

Karacić zatrzymany. Ale za chwilę pierwszy rzut! Vujović i jest 1:0!

Kieleccy szczypiorniści zaczęli!

HEJ ISKIERKA!!! Roznosi się po Hali Legionów!

Przechodzimy do konkretów. Już tylko sekundy dzielą nas od początku spotkania!

18:35

Czas na prezentację!

18:33

Czas na pokazy artystyczne poprzedzające tę wielka inaugurację :)

18:32

18:22

18:22

Trwa intensywna rozgrzewka zawodników obu zespołów. Sportowcy zapełniają parkiet, natomiast fani coraz bardziej zagęszczają tłok na trybunach. Ciekawe, ile sprzedało się na ten mecz biletów :)

18:21

18:19

Hala powolutku się zapełnia. Wierzymy, że będzie tutaj niesamowicie i co ważniejsze - skutecznie, zwycięsko.

18:14

Ok. Jesteśmy na miejscu. Czekamy na pierwszą syrenę, która da wyraźny znak, że zaczynamy kolejne szalenie ważne spotkanie na najwyższym poziomie!