Adam Deja (85')

102. minuta

KONIEC MECZU! Korona - Arka 3:3. Co za emocje w tym meczu!

101. minuta

Sędzia nie wznowi już gry. Arkowcy schowali się już w tunelu, ale piłkarze Korony cały czas dyskutują z arbitrami.

100. minuta

Staramy się ustalić dla kogo kartki. Na pewno ukarany czerwienią Kamil Kuzera, także ktoś ze sztabu Arki. Żółta dla Oliveiry, Szymusika. Kto jeszcze?

99. minuta

W tą zadymę zamieszani trenerzy, całe ławki rezerwowych. Niesamowite! Sypią się czerwone kartki dla trenerów!

98. minuta

fot: Damian Wysocki / Radio eM Kielce

97. minuta

Awantura na boisku!

96. minuta

Faulowany Jakub Rybus. Korona stara się trzymać piłkę z daleka od swojej bramki.

95. minuta

Najpierw wykop Szymusika, a potem pierwsza interwencja! Nieźle spisuje się obrońca w bramce Korony.

94. minuta

Arka była już w polu karnym, ale Szymusik nie musiał jeszcze interweniować. To już czas doliczony!

93. minuta

Szymusik założył już bluzę bramkarską i zajął miejsce w bramce Korony Kielce.

92. minuta

Osobiński nie będzie mógł kontynuować gry. Ale na boisko nie wejdzie też rezerwowy bramkarz! Można przeprowadzić pięć zmian, ale tylko w trzech przerwach. Korona nie ma już innego wyjścia, do bramki wchodzi Grzegorz Szymusik!

91. minuta

Wszystko to działo się zupełnie bez kontaktu z przeciwnikiem. Bramkarz Korony wykonywał proste podanie, ale po nim upadł na murawę i jest teraz opatrywany przez lekarzy.

Korona ma problem. Jakub Osobiński doznał kontuzji, łapie się za kolano. Wygląda to poważnie.

89. minuta

To już ostatnie sekundy. Korona pojawiła się w polu karnym Arki, ale nie udało się jej oddać strzału na bramkę.

88. minuta

Arka naprawdę napiera. W tym momencie akcje lecą tylko w jedną stronę.

87. minuta

Adam Deja uderzył z wolnego, piłka odbiła się rykoszetem od jednego z piłkarzy Korony i zupełnie zasokczyła Jakuba Osobińskiego!

86. minuta

Niewiarygodne! JEST REMIS!

85. minuta

Trener Nowak wprowadza kolejnego obrońcę na utrzymanie wyniku - Radosław Seweryś zastępuje Marcina Szpakowskiego.

84. minuta

Arka coraz częściej pojawia się pod bramką Korony. Końcówka może być bardzo zacięta.

83. minuta

Valcarce próbował strzału technicznego, broni Osobiński.

82. minuta

Szpakowski będzie mógł kontynuować grę.

81. minuta

To była ofiarna interwencja. Jeden z piłkarzy trafiony piłką w twarz, potrzebuje pomocy masażystów.

80. minuta

Aleman trafił w mur z wolnego.

79. minuta

Jest kolejna zmiana w Koronie. Jakub Rybus wchodzi za Jacka Kiełba. "Ryba" żegnany owacją - zdobył dziś piękną bramkę i miał asystę, do tego wiele udanych zagrań.

77. minuta

MÓGŁ BYĆ REMIS! Łukasz Wolsztyński trafił w poprzeczkę!

76. minuta

Pierwsza zmiana w Koronie. Zvonimir Petrović zastępuje Marko Pervana.

76. minuta

Było 3:0, a jest 3:2. Korona musi mieć się na baczności, bo Arka poczuła krew.

75. minuta

Robi się gorąco! Arka idzie za ciosem, to już 3:2! Do siatki Jakuba Osobińskiego trafia Marcin Rosołek! Dwa gole Arki w ciągu dwóch minut!

73. minuta

Arka zdobywa bramkę kontaktową! Michał Marcjanik wyskakuje najwyżej w polu karnym po rzucie rożnym i kieruje piłkę do siatki głową.

72. minuta

Świetnie w bramce Jakub Osobiński!

71. minuta

2371 osób ogląda mecz Korona - Arka z trybun Suzuki Areny.

68. minuta

Marcus Vinicius zmienia Adama Dancha w Arce Gdynia. To trzecia zmiana trenera Dariusza Marca.

67. minuta

65. minuta

Arka rozpoczęła dobrze drugą połowę i wydawało się, że może ruszyć mocno do przodu, a tymczasem to Korona wyprowadziła trzeci cios. Dawno nie widzieliśmy tak skutecznych kielczan pod bramką przeciwnika.

64. minuta

Świetna, szybka kontra Korony! Jacek Kiełb podaje wzdłuż bramki na długi słupek do Łukowskiego, a ten trafia po raz drugi do siatki! Co za zabójczy atak żółto-czerwonych i pogrom Arki!

63. minuta

Niesamowite! Jest 3:0 dla Korony!

60. minuta

Ustawiony w polu karnym mur blokuje uderzenie, "Arkowy" domagają się karnego. Gwizdek sędziego milczy!

58. minuta

Będzie groźnie. Rzut wolny z okolic 20. metra dla Arki Gdynia.

56. minuta

"Malar wracaj do domu" - taki napis zawisł dziś na kieleckim Młynie. A więcej o możliwym powrocie Piotra Malarczyka do Korony przeczytacie W TYM MIEJSCU.

55. minuta

Od początku drugiej połowy Arka mocno ruszyła do przodu w poszukiwaniu bramki kontaktowej. Kielczanie oddali inicjatywę przeciwnikowi.

53. minuta

Mateusz Żebrowski ucierpiał i potrzebuje pomocy masażystów. Znów przerwa w grze.

52. minuta

Siemaszko zatrzymany wślizgiem przez Filipe Oliveirę na prawej stronie boiska.

50. minuta

Szpakowski faulował Ekwadorczyka Alemana. Ciekawie wygląda w dzisiejszym spotkaniu pomocnik Arki Gdynia. Wyróżnia się nie tylko afrem na głowie, ale też piłkarskimi umiejętnościami.

49. minuta

Kielczanie wybiają dochodzącą piłkę poza pole karne.

48. minuta

Osobiński zderzył się w powietrzu z Oliveirą, Portugalczyk ucierpiał. Mamy przerwę w grze.

47. minuta

W przerwie meczu druga zmiana w Arce - za Harisa Memicia wchodzi Łukasz Wolsztyński.

Jeśli oglądacie mecz na ipli, to uposkajamy - jest 2:0 :)

0. minuta

Piłkarze Arki jako pierwsi wyszli na drugą połowę spotkania. Czekamy na gospodarzy.

255. minuta

255. minuta

Koniec pierwszej połowy. Zasłużone brawa z trybun dla kieleckich piłkarzy. To było naprawdę dobre 45 minut Korony!

Jacek Podgórski faulowany przez Harisa Memicia i Holender ogląda żółtą kartkę.

44. minuta

Dwie minuty do pierwszej połowy dorzuca sędzia Stefański.

41. minuta

Korona oddała Arce trochę pola gry i to przyjezdni teraz więcej utrzymują się przy piłce.

40. minuta

Kojarzycie? No to czas odświeżyć klasyka :)

Źródło to oczywiście "Przegląd Sportowy".

39. minuta

Jakub Osobiński celnie łapie dośrodkowanie z prawej strony. Arka szuka gola wyrównującego.

38. minuta

Trudno dziwić się dużemu zawodowi ze strony kibiców Arki.

37. minuta

"Ryba" fetuje bramkę z kibicami, dostał owację - to naprawdę było piłkarskie "ciasteczko"! Piękny gol!

36. minuta

NIESAMOWITE! Jacek Kiełb podwyższa prowadzenie Korony na 2:0! Fantastyczne uderzenie "Ryby", który dobijał zablokowane uderzenie Podgórskiego!

35. minuta

Strzał Podgórskiego z daleka mocno niecelny.

33. minuta

Korona miała okazję na podwyższenie wyniku. Kiełb dokładał nogę, ale piłka trafiła tylko w boczną siatkę, brakło niewiele.

31. minuta

Koronie dziś kibicują nie tylko kibice z Kielc :)

30. minuta

Spore pretensje po tej akcji od bramkarza Arki do obrońcy.

29. minuta

Jakub Łukowski zatańczył za piłką między obrońcami i wykończył akcję plasowanym strzałem po długim rogu. Kajzer wyciągnął się, ale nie dał rady sięgnąć piłki. Na razie w Kielcach niespodzianka!

28. minuta

KORONA KIELCE OBEJMUJE PROWADZENIE!

25. minuta

Zagotowało się w polu karnym Korony! Błąd Osobińskiego, który wyszedł do dośrodkowania, ale nie złapał piłki i gdyby nie asekuracja Kiełba, to byłoby gorąco. "Ryba" wybijał futbolówkę zmierzającą do bramki.

24. minuta

Jednak konieczna będzie zmiana. Artur Siemaszko zastępuje kontuzjowanego Fabiana Hiszpańskiego.

21. minuta

Jakub Osobiński wyszedł z bramki i uprzedził Macieja Rosołka, który szykował się do strzału głową.

20. minuta

Fabian Hiszpański opatrywany przez fizjoterapeutów, a Arka wznawia grę w dziesięciu.

19. minuta

Jeden z piłkarzy Arki ucierpiał i mamy przerwę w grze.

17. minuta

Aleman skladał się do przewrotki, a piłka po efektownym uderzeniu leci nad poprzeczką

16. minuta

Dziś w składzie Arki nie ma Juliusza Letniowskiego, który pauzuje za żółte kartki. Swego czasu interesowała się nim Korona Kielce.

15. minuta

Kiełb uderzał po kornerze z ostrego kąta, ale był na spalonym.

14. minuta

A jednak strzał! Rzut wolny z dalekiej odległości (ponad 30 metrów), ale Jakub Łukowski pokusił się o strzał w środek bramki i wyszło nieźle. Kajzer przeniósł futbolówkę ponad poprzeczką.

13. minuta

Luis Valcarce faulował rozpędzonego Podgórskiego i będzie okazja na dośrodkowanie.

11. minuta

Pierwsza niezła akcja Arki! Dośrodkowanie, Jakub Osobiński interweniował niepewnie, ale uprzedził napastnika Arki i na raty złapał piłkę.

10. minuta

Jacek Kiełb przejął piłkę po rzucie wolnym Arki blisko bramki Korony.

8. minuta

Marcin Szpakowski starł się w polu karnym z Alemanem, domagał się karnego, ale sędzia pozostał niewzruszony.

6. minuta

Osobiński musiał szybko wybijać piłkę, bo atakował go Żebrowski. Ale nie popełnił błędu.

5. minuta

Ładna, słoneczna pogoda w Kielcach, wydaje się, że warunki idealne do gry. No to czekamy na emocje. Na razie sporo autów i gry w środku boiska. Przy piłce Korona.

4. minuta

Zebić nabił piłką Żebrowskiego i Korona wznowi z autu.

3. minuta

Będziemy dziś zerkać w kierunku Ekwadorczyka w barwach Arki Christiana Alemana. Przed meczem wyróżnił go trener Dominik Nowak. Ponoć piłkarz z papierami na Ekstraklasę - zobaczymy.

2. minuta

Korona już spróbowała ofensywnego ataku. Zagranie w pole karne złapane przez Daniela Kajzera.

Losowanie wygrała Korona i zaczynamy! Daniel Stefański dał znak do rozpoczęcia gry.

17:01

Oba zespoły już na boisku. Korona w domowych strojach, Arka na niebiesko.

16:59

Spotkanie jako sędzia główny poprowadzi znany z meczów Ekstraklasy arbiter Daniel Stefański z Bydgoszczy.

16:58

Co ciekawe, do Kielc zawitali też kibice gości.

16:56

Dziś w bramce Korony Jakub Osobiński, który zmienia Marcela Zapytowskiego. On przed tygodniem zagrał bardzo dobre spotkanie z Resovią, ale dziś jest rezerwowym. Pamiętajmy, że "Osa" punktuje podwójnie w Pro Junior System, a pieniądze z tego programu wciąż są w zasięgu Korony.

Składy oczywiście umieszczamy w zakładce po prawej stronie.

16:54

Jak widać płyta boiska przygotowana perfekcyjnie. Można by rzec - dywan :)

16:54

Dzień dobry! Zapraszamy na jeden z trzech ostatnich w tym sezonie meczów Korony Kielce. Choć żółto-czerwoni nie grają już o nic, emocji nie powinno zabraknąć, bo na przeciwko staje walcząca o Ekstraklasę Arka Gdynia. Kto będzie lepszy w meczu spadkowiczów? Dowiemy się za 90 minut. Mateusz Kaleta - witam i zapraszam na relację.

16:24

16:24

15:02

Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO - początek meczu Korona - Arka o godz. 17:00.