Moryto zakończył jedną z nielicznych kontr bramką.

Olejniczak ze skrzydła nie trafia w bramkę...

Kulesz szybko odpowiada z szóstego metra.

53. minuta (31:23)

Skube mija Gębalę i zdobywa bramkę.

52. minuta (30:23)

Razgor pokonuje Wolffa z karnego sprytnym golem. To trafienie nr 30 dla gospodarzy.

52. minuta (29:23)

Wolff broni, ale Alex Dujshebaev fauluje rywala i dostaje dwie minuty kary. Niedobrze... Mistrzowie Polski protestują, ale na to jest już za późno.

51. minuta (29:23)

Olejniczak trafia ze skrzydła!

51. minuta (29:22)

Kara dla Paczkowskiego. Piłka dla kielczan.

50. minuta (29:22)

Alex Dujshebaev trafia z dużą sportową złością. Kielce walczą, ale strata jest duża.

49. minuta (29:21)

Kolejna bramka Paczkowskiego. Czy tu jest jeszcze jakaś iskierka nadziei?

48. minuta (28:21)

Gudjonsson zdobywa bramkę po dobrej interwencji Wolffa.

47. minuta (28:20)

Selviasiuk trafia, szybko odpowiedział Gębala. Ale to wciąż za mało.

46. minuta (27:19)

Paczkowski trafił, Surgiel przegrywa pojedynek z bramkarzem gospodarzy. Mieszkow ma dużą przewagę, osiem bramek straty i kwadrans do końca. To byłby cud, gdyby kielczanie ugrali dziś jakieś punkty.

45. minuta (26:19)

Mistrzowie Polski grają dziś słabo, że aż nam się oberwało. Mieliśmy problemy techniczne, wracamy. Kilka minut nieobecności, a co na boisku? Niedobrze... wynik 26:19.

36. minuta (19:15)

Surgiel trafia ze skrzydła.

35. minuta (19:14)

Szybko odpowiada Obranović. Tempo meczu przyspiesza.

35. minuta (18:14)

Jest kara dla Mieszkowa, a bramkę zdobywa Kulesz.

35. minuta (18:13)

Ajajaj. Dwie szybkie bramki Mieszkowa, który odjeżdża Łoży Vive. Trafili Schumak i Skube.

34. minuta (16:13)

Schumak i Kulesz po golu.

33. minuta (15:12)

Karę dwóch minut otrzyuje Tournat.

32. minuta (15:12)

Matskevich zatrzymuje rzut Gudjonssona z karnego!

31. minuta (15:12)

Vailupau chciał zakpić z Wolffa, ale ten nie dał się pokonać. A w odpowiedzi Nicolas Tournat wywalczył karnego!

30. minuta (15:12)

Kulesz do Tournata i dobra pierwsza akcja po przerwie!

30. minuta (15:11)

Kielczanie wznowili grę po przerwie.

0. minuta (15:11)

To była niesamowita, podwójna interwencja Matskevicha. Warto zobaczyć.

255. minuta (15:11)

Kielczanie nieźle rozpoczęli spotkanie od prowadzenia. Ale potem do głosu doszli goście. Potrzeba więcej spokoju i skuteczności w ataku. Najskuteczniejsi na boisku Alex Dujshebaev, Szymon Sićko, Mikita Vailupau, Sandro Obranović i Stas Skube mają na koncie po trzy bramki. Do usłyszenia po przerwie!

Koniec pierwszej połowy. Mieszkow Brześć prowadzi z Łomżą Vive Kielce 15:11.

Łomża Vive Kielce długo grała i Kulesz oddawał rzut po syrenie. Niestety piłka ugrzęzła w murze.

29. minuta (15:11)

To nie jest najlepszy mecz Olejniczaka. Teraz młody zawodonik odesłany na dwie minuty na ławkę. A do tego Mieszkow tarfia z karnego.

28. minuta (14:11)

Sigvaldi Gudjonsson zaatakował ze skrzydła i zdobywa bramkę na 11:14.

27. minuta (14:10)

Przełamanie Olejniczaka. Asystował mu Karacić.

27. minuta (14:9)

Talant Dujszebajew bierze czas, bo gra kielczanom się nie klei.

26. minuta (14:9)

Przyspiesza tempo meczu. Dwa gole Mieszkowa, w tym czasie zero po stronie Kielc. Rywale uciekają!

25. minuta (12:9)

Arciom Karaliok bezbłędny w rzucie z koła.

24. minuta (12:8)

Skube zagrał do Schumaka i Mieszkow wychodzi już na czterobramkowe prowadzenie.

23. minuta (11:8)

Niesamowite! Najpierw Matskevich broni, a potem kielczanie nie trafiają w bramkę!

22. minuta (11:8)

Znów z łatwością ograny Olejniczak. Oszukał go Paczkowski.

21. minuta (10:8)

Skuba poradził sobie z Olejniczakiem i zdobył bramkę.

20. minuta (9:8)

Alex Dujshebaev zerwał pajęczynę rzutem z karnego.

19. minuta (9:7)

Paczkowski pokonał Wolffa.

18. minuta (8:7)

Niesamowite! Matskevich broni rzut z karnego, a potem dobitkę Vujovicia! Fenomenalna podwójna interwencja golkipera Mieszkowa.

17. minuta (8:7)

A na boisku zameldował się Paweł Paczkowski. I przegrał pojedynek z Wolffem.

16. minuta (8:7)

Alex Dujshebaev pokazał swoją klasę! Kielczanie zostają jedną bramkę za Mieszkowem.

16. minuta (8:6)

Kielczanie wycofali bramkarza, ale stracili piłkę i Obranović rzucił do pustej bramki.

16. minuta (7:6)

Baranau przegrał karnego z Wolffem.

15. minuta (7:6)

Dwie minuty kary otrzymuje Olejniczak, który sfaulował będącego na czystej pozycji skrzydlowego rywali.

Alex Dujshebaev trafia po raz pierwszy dzisiaj po podaniu Karacicia.

14. minuta (7:5)

Vailupau przelobował Wolffa z karnego.

13. minuta (6:5)

Skube wypatrzył na obrocie Vranjesa, a ten daje pierwsze prowadzenie gospodarzom.

12. minuta (5:5)

Wolff broni!

11. minuta (5:5)

Ivan Pesić broni słaby rzut D. Dujshebaeva.

10. minuta (5:5)

Zagapił się Vujović, a spryt wykorzystał Obranović i znów jest remis.

10. minuta (4:5)

Błyskawiczna odpowiedź Sićki. Świetne minuty rozgrywającego na parkiecie w Brześciu.

9. minuta (4:4)

Kielczanie źle zagrali w ataku. Na 4:4 po kontrze trafia Vailupau.

8. minuta (3:4)

Po raz drugi dziś na listę strzelców wpisuje się Szymon Sićko.

8. minuta (3:3)

Stas Skube przechytrzył Wolffa.

7. minuta (2:3)

Sićko pięknie trafia z dziewięciu metrów.

6. minuta (2:2)

Pesić obronił rzut Daniela Dujshebaeva, po kontrze do remisu doprowadza Vranjes.

6. minuta (1:2)

Pesić obsługuje podaniem Obranovicia i ten zdobywa pierwszą bramkę dla gospodarzy.

5. minuta (0:2)

Kielczanie rozpoczęli mecz bez Alexa Dujshebaeva i Igora Karacicia. Obaj są na razie na ławce.

4. minuta (0:2)

Tournat mocno potraktował Obranovicia i otrzymuje za to zagranie dwie minuty kary. To był groźny atak.

Tym razem z siedmiu metrów trafił Vujović.

3. minuta (0:1)

Drugi rzut karny wywalczony przez Tournata. Francuz rozpycha się na kole, dobry początek w jego wykonaniu.

2. minuta (0:1)

Moryto otwiera wynik meczu celnym rzutem z "siódemki".

2. minuta (0:0)

W pierwszej akcji meczu broni Andreas Wolff. A kielczanie mają rzut karny.

Ruszyli! Od środka zaczęła ekipa gospodarzy.

Pałacu Sportu „Victoria” w Brześciu na trybunach są kibice - zapełnili halę w 50%.

Równocześnie z tym meczem toczy się inny mecz grupy A: MOL-Pick z FC Porto.

Dzień dobry! Nie mięły dwa dni i zapraszamy na kolejny mecz Łomży Vive Kielce. Dziś mistrzowie Polski walczą w Brześciu z Mieszkowem o kolejne punkty w Lidze Mistrzów. Zapraszamy na relację NA ŻYWO.

Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO - początek meczu o godz. 18:45.

15:50

Jest jedna zmiana w kieleckim zespole w porównaniu do wtorkowego meczu z FC Porto. Bohatera tego spotkania, Mateusza Korneckiego zastępuje Miłosz Wałach.