GKS Bełchatów

0:1

Jacek Podgórski (85')

19:05

Dziękujemy za relację z tego pełnego dramaturgii meczu. Było w nim wszystko - bramki, karne, słupki i kartki. Dobrze, że wszystko kończy się szczęśliwie dla Korony. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na pomeczowe materiały!

KONIEC MECZU! Trzy punkty jadą do Kielc!

Była świetna okazja! Thiakane minimalnie pomylił się po strzale głową.

Korona utrzymuje się przy piłce, kradnie czas. Faulowany był Petrović.

Cztery minuty dorzuca do drugiej połowy sędzia główny.

Bełchatów naciska. Gospodarze rzucili wszystkie siły, aby wyrównać.

Jakub Bator zmienia Łukasza Wrońskiego.

Duża radość Korony po tym golu - nie ma się co dziwić. Oby teraz wytrzymać ten wynik do końca. Jeszcze cztery minuty plus czas doliczony.

Do karnego podszedł sam poszkodowany i zamienił go na gola! Jacek Podgórski trafia z jedenastu metrów!

Będzie jeszcze jedna okazja dla Korony! Sędzia nie zawahał się, podyktował drugi rzut karny dla Korony Kielce! Faulowany w "szesnastce" był Jacek Podgórski! Los uśmiecha się do Korony!

A na innych boiskach, ekstraklasowych... Koroniarskie akcenty :) Gol Pettieriego Forsella - w jego stylu, z rzutu wolnego. Trzeba to zobaczyć!

Ostatnie dziesięć minut. Czy któraś z drużyn zdoła wyprowadzić decydujący cios? Teraz to gospodarze są w ataku.

Minutę po tym uderzeniu "Ryba" schodzi z boiska. Zastępuje go Dawid Lisowski. Opaskę kapitana przejmuje Marek Kozioł.

To mógł być gol! Jacek Kiełb przymierzyl z wolnego, piłka otarła się o mur i zmierzala w samo okienko! Paweł Lenarcik zdążył i wyciągnął ją zanim zdążyła wpaść do siatki. Korona zacznie z rogu.

Będzie dobra okazja dla Korony. Rzut wolny z okolic 25 metra.

Lekki strzał Masa w środek bramki złapał Kozioł.

Jacek Kiełb faulował rywala w samym narożniku boiska.

Podwójna zmiana w GKS-ie. Trener Węglewski stawia na ofensywę: pojawiają się Patryk Winsztal i Maciej Mas, zastępują Przemysława Zdybowicza oraz Dawida Blanika.

Obie drużyny mają swoje momenty, ale na tę chwilę wynik bezbramkowy.

Marek Kozioł wybiegł z bramki i interweniował. Mogło być groźnie.

Zvonimir Petrović ucierpiał w starciu w powietrzu, trzyma się za głowę.

Zmiana w zespole GKS-u. Jakub Witek zastępuje Michała Pawlika.

Kamil Kuzera jest tym, kto pod nieobecność Macieja Bartoszka dyryguje kielecką drużyną.

Emile Thiakane zażegnał niebezpieczeństwo po stalym fragmencie Bełchatowa.

A teraz kapitan Korony obejrzał żółtą kartkę za przerwanie kontrataku rywali.

NIE MA GOLA! Paweł Lenarcik wyczuł strzał Jacka Kiełba! "Ryba" fatalnie się pomylił!

Wiktor Długosz wpadł w pole karne i zostal powalony przez obrońcę! Sędzia bez wahania wskazał na metr jedenasty.

RZUT KARNY DLA KORONY KIELCE!

Więcej w początkowych minutach drugiej połowy z gry mają piłkarze gospodarzy.

Iwo Kaczmarski popracował w defensywie, ale kielczanom nie udało się wyjść z kontrą.

Marek Kozioł wyłapał dośrodkowanie.

Rzut rożny dla piłkarzy gospodarzy.

Obie drużyny bez zmian personalnych w składach.

Wracamy! Czas na drugą połowę. Rozpoczęli gospodarze.

Z pierwszej połowy na pewno zapamiętamy całą masę żółtych kartek. Przypomnijmy: w Koronie cztery, w Bełchatowie jedna. Kielczanie muszą sobie radzić bez trenera Macieja Bartoszka, który za protesty zobaczył czerwoną kartkę i resztę meczu ogląda z trybun.

W pierwszych 45 minutach więcej się nie wydarzy. Piłkarze czekali już na ostatni gwizdek i ten przed chwilą wybrzmiał. Sędzia zaprasza drużyny do szatni, a my czekamy na większe emocje po przerwie.

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Wrzucił piłke Szymusik, ale bramkarzowi pomogli obrońcy.

Kończy się powoli pierwsza połowa. Ostatnie minuty przynoszą nam grę głównie w środku boiska.

Marek Kozioł wyłapuje dośrodkowanie Najemskiego.

Groźnie! Zdybowicz uderzył zza pola karnego, ale rewelacyjną interwencją popisał się Marek Kozioł! GKS wznowi grę od rzutu rożnego.

Grzegorz Szymusik przerwał kontrę rywali, ale sędzia go oszczędził.

Festiwal żółtych kartek w wykonaniu sędziego Rasmusa. Teraz pierwsze "żółtko" dla GKS-u obejrzał Waldemar Gancarczyk.

Ale się zagotowało teraz na murawie. Maciej Bartoszek mocno podirytowany tą sytuacją, ruszył do arbitra z pretensjami i... wyleciał z boiska! Sędzia upomniał trenera Korony żółtą kartką, a po chwili kolejną i wyrzucił go na trybuny!

Dziś sędzia Sylwester Rasmus rozdaje kartki tylko dla piłkarzy Korony. Teraz upomniany Zvonimir Petrović.

Kiełb dośrodkował w pole karne, tam efektownie do strzału złożył się Wiktor Długosz, ale uderzył niecelnie.

Jacek Podgórski wstrzelił płasko piłkę w pole karne, ale nikt w polu karnym nie przeciął piłki.

Na zegarze już pół godziny, ale bramek brak.

Sędzia pokazuje trzecią żółtą kartkę dla piłkarza Korony Kielce. Tym razem upomniany Kornel Kordas.

Świetna to była interwencja, efektowna. Tak samo jak strzał Kaczmarskiego. Szkoda, że piłka nie wpadła do bramki, bo byłby to kandydat do bramki kolejki, a może nawet sezonu.

Dobry, niesygnalizowany strzał na bramkę oddał z dystansu Iwo Kaczmarski. Bramkarz GKS-u odbił piłkę na rzut rożny.

Bardzo szybko po zmianę sięga trener Maciej Bartoszek. Na boisku pojawia się Bośniak Zvonimir Petrović, który zastępuje Marcela Gąsiora. Niestety nie znamy przyczyn tak szybkiej roszady. Kontuzja?

A więc obaj napastnicy Korony mają już na koncie żółte kartki.

Emile Thiakane wpada w pole karne, przewraca się i... dostaje żółtą kartkę! Sędzia uznał, że Senegalczyk próbował wymusić "jedenastkę". I faktycznie - sporo od siebie dodał.

Marcel Gąsior pokusił się o strzał z dystansu, ale trafił wprost w nogi kolegi. Piłka po odbiciu od Długosza wyleciała poza boisko.

Jeszcze jeden strzał do statystyk. Uderzenie Zdybowicza mocno niecelne.

Akcja GKS-u. Patryk Makuch ruszył lewą stroną i oddał strzał z ostrego kąta na bramkę Marka Kozioła, ale piłka przeleciała obok prawego słupka.

Dobry początek tego spotkania w wykonaniu obu drużyn, a teraz chwilka zastoju. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

Wiktor Długosz ukarany żółtą kartką za faul na bramkarzu.

Kielczanie reklamowali zagranie ręką rywali w polu karnym i domagali się karnego, ale sędzia pozostał niewzruszony.

Emile Thiakane przerwał kontrę rywali.

Z dystansu uderzał Wroński, ale wysoko nad bramką Kozioła.

Groźnie pod bramką Korony! Zdybowicz obrócił się z piłką w polu karnym, ale strzał z bliskiej odległości broni Marek Kozioł.

Paweł Lenarcik, bramkarz GKS-u, zabawił się z piłką w polu karnym i podał wprost do Thiakane! Błyskawiczny strzał Kiełba był jednak niecelny.

Marcel Gąsior łapie się za twarz, ucierpiał w starciu z rywalem.

BYŁO BLISKO! Dośrodkowanie w pole karne, tam zostawiony zupełnie bez opieki był Emile Thiakane, który trafił piłką w słupek! Korona Kielce mogła już prowadzić, szczęście było z GKS-em.

Korona z pierwszą akcją. Prawą stroną popędził Jacek Podgórski, ale z dośrodkowaniem poradzili sobie rywale.

Zaczęła Korona! Piłka w grze.

17:09

Są już aktorzy dzisiejszego widowiska. Teraz minuta ciszy ku czci zmarłego Andrzeja Gowarzewskiego - wybitnego historyka, dziennikarza sportowego.

17:07

Piłkarze Korony rozgrzewają się na murawie, czekają na rywali.

17:05

Sytuacja w klubie z Bełchatowa bardzo przypomina tę z Korony. W poniedziałek 16 listopada rezygnację z funkcji prezesa GKS-u złożył Wiktor Rydz.

17:03

- Dostaliśmy cios w plecy. Zamiast myśleć o tym, by w stu procentach przygotować się do tego spotkania, musimy myśleć o tym, co dalej z klubem, bo to dotyczy naszych rodzin, naszych zobowiązań a może się okazać, że nie będziemy mieli do czego wracać i trzeba będzie ruszyć w Polskę, by zarabiać na życie. Dziś wracamy do starych demonów. Na boisku i poza nim każdy wykonuje swoją pracę, za którą oczekuje wynagrodzenia. Piłkarzom, którzy cierpliwie czekali, cały czas mówiłem, że w końcu musi być lepiej. Ale nawet i ja już nie wiem, ile jeszcze mogę tak mówić. Jest to dla nas trudne a ja przeżywam to szczególnie, bo namówiłem tych chłopaków do gry w naszym klubie - mówił na łamach klubowych mediów trener zespołu GKS-u, Marcin Węglewski.

17:03

Piłkarze GKS-u Bełchatów protestują wobec fatalnej polityki władz klubu. Przed meczem wydali oświadczenie, w którym piszą, że zaległości wobec pracowników sięgają nawet 6 miesięcy. Dziś dają upust swojego niezadowolenia. Piłkarze Korony są już na boisku. Na "jedenastkę" gości musimy jeszcze zaczekać.

17:01

Mamy informację, że to spotkanie rozpocznie się z kilkunastominutowym opóźnieniem. To efekt "strajku" piłkarzy gospodarzy.

16:59

Dziś swój mecz rozegrały rezerwy Korony. Niestety, pomimo prowadzenia 2:0, przegrały 3:4 z KS Wiązownica. Więcej o tym meczu W TYM MIEJSCU.

16:55

16:53

W zespole Korony kilka zmian. Wraca m. in. Emile Thiakane, który grał w Bełchatowie w latach 2017-20. Dla tego klubu strzelił 9 bramek w 82 meczach.

16:52

To oczywiście stadion lidera PKO Ekstraklasy, ale my zostajemy w pierwszoligowej rzeczywistości. Dziś mecz sąsiadów w tabeli, których dzieli jeden punkt. Składy obu drużyn znajdziecie w zakładkach po prawej stronie.

16:51

Dzień dobry! Intensywne tempo meczów Korony, więc nie zatrzymujemy się ani na chwilę. Dziś przyglądamy się wydarzeniom w Bełchatowie. Zapraszamy na relację!

16:16

16:16

16:13

Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO. Początek meczu o godz. 17:00.

Karne2020-11-21 18:41:39
Niech te karne bramkarz strzela
Papulotron2020-11-21 18:40:18
Patrzeć się nie da na ten mecz. Za co Ci ludzie biorą tyle pieniędzy?
billiestan2020-11-21 18:39:03
@lucas_ck umieją*
jaNO2020-11-21 18:37:29
Naprawdę musiał Kiełb strzelać drugi raz ?
Kimon2020-11-21 18:27:06
To już jest k....a przesada z tymi karnymi, dni i muł...
lucas_ck2020-11-21 18:24:34
oni mawet karnych strzelac nie umią, masakra
ytfv2020-11-21 18:24:31
sdfsdfs
Robi2020-11-21 18:24:20
Sędzia chyba obstawił u buka na liczbę żółtych...
Kix2020-11-21 18:04:44
Trzeba zrobić 2 zmiany w przerwie aby uchronić choć trochę przed czerwoną zaraza sędziowską...
Bryx2020-11-21 17:57:27
@luka Kamerzysta też człowiek, musi czasem skoczyć do kibla.
@luka2020-11-21 17:52:46
Ta Ipla to mnie już wyprowadza z równowagi, okej mecz za 5zł to nie pieniądz ale kuźwa co mecz wiesza się wszystko? Bardzo słabo plus to że jest brak powtórek groźnych akcji bądź bramek szkoda