Grzelak! Bardzo mocno i minimalnie nad bramką.

Cabrera - faulowany! Doskonała okazja będzie - rzut wolny z około 25 metrów.

92. minuta

Pawłowski! Dużo miał miejsca, ale prosto w Zubasa.

91. minuta

Okazja - łapie Małkowski i mamy kontratak. Jednak nie. Gospodarze - uderzał Kato, ale był spalony.

Faulował Aankour przy linii, okazja dla gospodarzy. Trzy minuty doliczone.

Ależ okazja! Grzelak, ale łapie Zubas.

Sierpina spod linii końcowej, sprzed głowy Grzelaka piłkę zgarnął Piacek.

88. minuta

Kolejna okazja, będzie rzut rożny.

88. minuta

Wrzuca z autu Sierpina, przedłużył Wierchowcow i na raty Zubasa pokonał Przybyła! Brawo! Walczymy!

87. minuta

Przybyła! Żyjemy! Tak jest!

86. minuta

Sierpina, prosto pod nogi Baranowskiego. Tylko aut.

85. minuta

Znowu Demjan, tym razem wrzuca, ale bardzo niecelnie.

84. minuta

Demjan! Kapitalna okazja! Mogło być po meczu, ale Słowak niecelnie.

84. minuta

Okazja Korony - Sierpina z powietrza, ale znowu prosto w Zubasa!

83. minuta

Ostatnia zmiana w Podbeskidziu. Sloboda za Chmiela.

82. minuta

Świetnie ograł Sierpina Chmiela, lecz uderzył fatalnie.

81. minuta

Jest i zmiana - wchodzi Aankour, schodzi kontuzjowany Diaw. Przed sekundą o tym pisaliśmy. Korona stawia wszystko na jedną kartę.

80. minuta

Leży teraz na boisku Diaw, wymaga pomocy medycznej i dosyć mocno utyka.

79. minuta

Patrzymy na ławkę rezerwowych i przyznamy szczerze - nie ma nikogo, kto mógłby pomóc zespołowi w tym momencie. Z powodów ograniczeń nie wejdzie przecież Aankour.

78. minuta

Sierpina do środka do nogi Jovanovica, ale ten ponad bramką. Ciągle brakuje precyzji!

77. minuta

Pawłowski kapitalnie do Przybyły, a ten nie zdążył przeciąć zagrania i skierować piłki do bramki. To była doskonała okazja!

76. minuta

Świetny przerzut do Pawłowskiego, ten do Cabrery. Uderza ten jednak w ten sposób, że obronił Zubas.

75. minuta

Dobrze gra Korony w tej drugiej części, napieramy. Nie przenosi się to jednak na bramki. Brakuje wykończenia.

73. minuta

Diaw głową! Broni Zubas! Odpowiada Podbeskidzie - w słupek Możdżeń.

72. minuta

Skandaliczna chyba decyzja Gila! Kapitalnie zachował się Pawłowski, minął chyba całą drużynę Podbeskidzia, wpadł w pole karne. Wyciął go tam Kato, ale gwizdek milczy.

71. minuta

Druga zmiana w Podbeskidziu - za Szczepaniaka wchodzi Demjan.

70. minuta

Doskonała okazja po tym rzucie rożnym - przejął piłkę Cabrera, zagrał do Sierpiny. Skrzydłowy wypatrzył Sylwestrzaka, który w kapitalnej okazji trafił prosto w Zubasa.

70. minuta

Jeszcze zmiana w Podbeskidziu - Stefanik opuszcza boisko, wchodzi Tarnowski.

69. minuta

Pawłowski, wpada w pole karne. Zszedł do linii - wybił Baranowski jednak na rzut rożny.

68. minuta

Sierpina wrzuca głęboko, był tam Cabrera, ale łapie Zubas!

68. minuta

4652 osoby ogląda na żywo to spotkanie.

67. minuta

Oto i kibice Podbeskidzia! Scyzoryku, specjalnie dla Ciebie!

66. minuta

Beznadziejna wrzutka Sierpiny, Chmiel wychodzi z kontrą. Fauluje go Diaw, ale Paweł Gil oszczędził naszego stopera, który ma już żółtą kartkę.

65. minuta

Wrzuca Sierpina, niepewnie Piacek i będzie rzut rożny.

64. minuta

Uderzenie Cabrery - wysoko ponad bramką.

63. minuta

Ładnie rozegrał to Pawłowski - wypatrzył Przybyłę, który zgrał do Jovanovica, ale strata Bośniaka.

62. minuta

Totalne nieporozumienie Sierpiny z Gabovsem, strata Korony i rzut z autu dla gospodarzy.

60. minuta

Podkręciła tempo Korona. Walczymy! Uderza teraz Sylwestrzak, ale prosto w Zubasa.

59. minuta

Nic z tego jednak nam nie przychodzi. Ostatecznie uderza Gabovs, ale zablokowany. Po chwili kontra - Szczepaniak, ale broni Małkowski.

58. minuta

Uderzony łokciem Przybyła przez Veretila, rzut wolny dla Korony i kartka dla defensora.

57. minuta

Przed chwilą atakował Pawłowski, zszedł do środka Pawłowski, ale uderzenie zablokował Piacek. Po chwili walczył Sylwestrzak, ale faulował.

56. minuta

Długo motywowała się Korona przed rozpoczęciem drugiej części meczu. Ciekawe, czy podziała.

53. minuta

Ciekawi jesteśmy Waszych opinii - był faul?

52. minuta

Przybyła wypatrzył Cabrere pod polem karnym. Hiszpan przyjął piłkę i dokładnym strzałem próbował zmieścić piłkę przy słupku. Nieznacznie się jednak pomylił.

50. minuta

Uderzył teraz Sierpina. Wywołało to jednak tak głośny śmiech fanów gospodarzy, że usłyszeliśmy go siedząc za szybą.

49. minuta

Są i nasi kibice - około siedemdziesięciu osób, przynajmniej tak się sami deklaruję.

48. minuta

Pawłowski z powietrza po wrzutce Sierpiny, ale bardzo niecelnie.

Od razu zaczęło mocniej Podbeskidzie! Od bramki jednak Pawłowski, bo uderzenie Chmiela niecelne.

Dwie zmiany w przerwie. Na boisku Pawłowski oraz Przybyła. Na ławce zaś Sekulski oraz Zając. Gramy!

255. minuta

No i w tym momencie sędzia Gil zakończył pierwszą połowę. Szukamy pozytywów. Na pewno nie roztrwonimy uzyskanego w pierwszej połowie prowadzenia.

44. minuta

Ale przymierzył "Małpa". Efektownie, aczkolwiek niecelnie.

43. minuta

Sylwestrzak powalczył pod bramką Podbeskidzia, lecz niewiele z tego wyszło. Po chwili lewą stroną ruszył Sokołowski i nasz kapitan musiał faulować.

42. minuta

Małkowski broni uderzenie głową Sokołowskiego. Wychodzimy z akcją!

40. minuta

Druga kartka dla gracza Korony w tym meczu. Za faul na Szczepaniaku ukarany Diaw.

39. minuta

Kolejny wygrany pojedynek powietrzny Diawa, piłka trafia do Cabrery, ten do Sierpina. Uderzenie skrzydłowego zablokowane, a do futbolówki dopada Jovanović, lecz uderzenie niecelne.

37. minuta

Kolejna okazja dla gospodarzy - wrzucał będzie Mójta, może być groźnie.

35. minuta

Przyznamy, że nie widzieliśmy zbyt dobrze bramki. Dlaczego? Ano dlatego. Byliśmy na wielu stadionach w Polsce, ale to, co jest w Bielsku, to naprawdę skandal!

34. minuta

Uderzenie Sokołowskiego z daleka, odbija się piłka od poprzeczki, a do niej dopada Szczepaniak. Napastnik "Górali" przepchnął Gabovsa i głową trafił do pustej bramki.

33. minuta

Szczepaniak! Przegrywamy!

27. minuta

Akcja Korony, wrzucał Cabrera, przez chwilę byliśmy blisko bramki. Ostatecznie od bramki zacznie Zubas.

26. minuta

Dośrodkowanie Sierpiny, z którego wyszło uderzenie, które minimalnie minęło słupek bramki Zubasa.

25. minuta

Zdjęcia? Na pewno będą, ale musicie poczekać. Nie jest to łatwe, bo "Młyn" Podbeskidzia jest nad nami. Postaramy się w drugiej połowie :)

24. minuta

Było bardzo niebezpiecznie! Chmiel wpadł w pole karne, już szykował się do strzału, był sam przed bramką, ale kapitalnie wyskoczył mu zza pleców Jovanović i wybił mu piłkę spod nóg!

23. minuta

Gabovs dośrodkowuje. Do piłki wyskoczył Diaw, ale nie poradził sobie Senegalczyk i kontruje Podbeskidzie.

21. minuta

Dośrodkowanie Łukasz Sierpiny spod linii końcowej, ale radzą sobie gospodarze. Jeszcze fauluje "Sierpik" przy próbie odbioru piłki.

18. minuta

16. minuta

Kartka dla Grzelaka za faul przy linii bocznej.

14. minuta

Diaw! To jest nasz bohater! Strzelał Szczepaniak w doskonałej okazji, a piłkę z bramki, pustej bramki wybił Senegalczyk! Brawo!

13. minuta

Ot, taka ciekawostka dotycząca naszego szkoleniowca.

12. minuta

Dośrodkowanie Chmiela, ale wybija Diaw! Jak na razie praktycznie bezbłędnie Senegalczyk.

11. minuta

A tak to wygląda z naszej perspektywy. Nie ukrywamy, że ataki Korony, która atakuje na przeciwległą bramkę widzimy bardzo niedokładnie.

10. minuta

Odpowiada Korona - Gabovs na skrzydło do Cabrery, który zagrał na piąty metr do Sekulskiego. Nasz snajper jednak nie przeciął piłki i od bramki zacznie Zubas.

9. minuta

Kolejne niezłe dośrodkowanie Chmiela, ale świetnie wrócił Grzelak i wybił piłkę.

8. minuta

Dośrodkowuje Mójta, wybijamy piłkę, ale spada ona pod nogi Chmiela, który skiksował. Zaczynamy od bramki.

7. minuta

Chmiel na lewej stronie, wpada w nasze pole karne. Zagrał jeszcze do Szczepaniaka, ale krótko krył go Diaw i wybił na rzut rożny.

6. minuta

Rozgrywa Podbeskidzie - Stefanik na lewo do Sokołowskiego, ale kapitan "Górali" na spalonym.

4. minuta

Uderza Kato, ale zablokowany. Wybija jeszcze piłkę głową Wierchowcow. Wychodzimy z tej sytuacji.

3. minuta

Pomylił się teraz Diaw, dopadł do piłki Szczepaniak, ale asekurował go Sylwestrzak i wyjaśnił sytuację.

3. minuta

Atakują "Górale", którzy długo utrzymywali się przy piłce na naszej połowie. Ostatecznie jednak od bramki rozpocznie Zbigniew Małkowski.

Dośrodkowanie z prawej strony, ale bardzo niecelne. Od bramki Zubas.

Sekulski do Airama i gramy!

18:00

Pojawili się już na murawie gracze obu zespołów!

17:49

W skrócie jeszcze o składach. Nie ma Dejmka (kartki), na ławce siedzi Aankour oraz Pawłowski. A kto na boisku? Na środku defensywy Diaw oraz Wierchowcow. W środku pola, obok Jovanovica, Grzelak. Na lewym skrzydle dziś Tomasz Zając. Miejsce Aankoura na "10" zajmie zaś Cabrera, a na "szpicy" zaś Łukasz Sekulski.

17:36

A dlaczego siedzimy w takim miejscu? Odsyłamy do tekstu Mateusz Żelaznego sprzed roku. Zapraszamy tutaj!

17:29

A tak to wygląda z naszej perspektywy!

17:28

Zmiany w składzie? Są i to spore! A jakie? Zapraszamy do wydzielonej zakładki!

17:26

Halo Kielce! Pozdrawiamy z Bielska - Białej, gdzie za niespełna czterdzieści minut rozpocznie się spotkanie Korony z Podbeskidziem. Jakie nastroje? Bojowe! Chyba każdy liczy, że ludzie Marcina Brosza przywiozą do stolicy województwa świętokrzyskiego komplet punktów. Zostańcie z nami! Wojciech Staniec, witam i zapraszam!

16:57

Mecz rozpocznie się o godz. 18.

dommell2016-03-04 19:52:39
mimo bramki, sorry Luker ale Przybyla jest za slaby na ekstraklasę.
Luker2016-03-04 19:47:02
Nie wierze, Brosz poszedł po rozum do głowy i wpuścił Przybyłę. Wreszcie resztki mózgu trenerowi zadziałały!!!
Cuda2016-03-04 19:22:15
Gra sierpiny i sylwestrzaka to jest kryminał!! Byle jak, byle gdzie, byle dalej.
Luker2016-03-04 19:04:19
Zwycięstwo albo DYMISJA BROSZA!!!!
Boniek2016-03-04 18:55:21
Zając i Sekulski nie ta liga... takich mamy zawodników.
kkk2016-03-04 18:51:04
Zaj***scie wam idzie
dommell2016-03-04 18:49:33
ej....sedzia zaliczyl gola....ok, taka interpretacja, ale przecież Diaw zrobil to samo co strzelec gola, tyle ze na srodku boiska i był faul i dostal zolta kartke....to jak to jest??? co to ma byc